Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Strife

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  2270
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Strife

 1. Premiera 22.08.2014r.
 2. Niektóre tytuły w tej grze to czysty masochizm.
 3. PS4

  Bo każda Yakuza jest bardziej RPG niż FFXV
 4. PS4

  Może ma tylko X, a ta gra nie jest warta kupna "lepszej" konsoli.
 5. PS3: Tales of Xillia 2 masterowanie tytułów daje masę radochy. PC: Heroes 3 mały mi żyć nie daje i w wolnej chwili zagania mnie do tego klasyka żeby ze staruszkiem w coopie popykać. PS4: stoi i się kurzy, może sytuacja się zmieni jak Tales of Berseria zawita do czytnika, ale chyba prędko to nie nastąpi. PSP: Metal Slug i wszelakie mordoklepki od SNK na posiedzeniach na tronie.
 6. Przeprosiłem się z Xillią 2 i zaczynam wszystkie tytuły masterować, gra mi się fantastycznie. Przez Tales of Zestirie którą uważam za jednego z najgorszych Talesów zapomniałem że Xillia ma taki świetny system walki.
 7. PS4

  Każdy gra jak chce, ale jednak latanie po mapie i olanie fabuły akurat w tym finalu prowadzi to zatracenia immersyjności głównego wątku co zajebiście negatywnie wpływa na jego odbiór. Moim zdaniem lepiej by to się prezentowało tak jak Digital to napisał, rynna, rynna, rynna i mocne jebnięcie z sandboxem.
 8. Tylko że Zestiria była jedną z najgorszych części i to tak samo jeśli chodzi o fabułę, postacie i walkę niestety. Po demku Berseria zapowiada się przynajmniej w dwóch aspektach na lepszą czyli postacie i starcia.
 9. PS4

  Tak jak pisali powyżej, gra jest bardzo dobra i ma się sporo rzeczy do roboty, fabuły jest jednak jak na lekarstwo że tak napiszę, taka XIII to kolos fabularny w porównaniu do XV, ale ta w XV nie jest zła tylko podawana zdawkowo i przez to jest jej za mało. Ja się przeprosiłem z Xillią 2 i powiem szczerze że jednak bawie się lepiej niż z XV, system walki wymiata, jest tak złożony w porównaniu do nowego Finala że szok.
 10. PS4

  Hunty się nie liczą, ma ktoś je na 10lv? Ja puki co mam 8.
 11. PS4

  Poczekać lepiej, aż wydadzą pierwsze DLC i obadać jak się prezentuje, bo jak będzie miałkie to lepiej sobie odpuścić. Tutaj coś więcej jest napisane. http://www.pssite.com/news/54494/final-fantasy-xv-dlc-jest-juz-w-drodze-bedzie-duze.html
 12. PS4

  Samymi nic nie znaczącymi pierdołami niestety.
 13. Tym razem nie biorę na premierę, niestety ważniejsze wydatki mnie sponiewierają.
 14. Tłumaczenia jRPG'ów są ogólnie zrobione nieudolnie, czy to się tyczy finali czy innych serii, gry cholernie sporo tracą ze swojego ojczystego języka. Mój kumpel zna Japoński i gadał że niekiedy jest to śmiech na sali z tłumaczeniami niektórych zwrotów czy nawet całych dialogów, ale wyboru nie mamy. Co do serii Tales to polecam ograć jak ktoś lubi konkretne i porządne przedstawienie relacji między bohaterami i ogólnie nakreślenie charakterów bohaterów, bo żadna inna seria tak dobrze tego nie oddaje jak ta.
 15. Xarv demko jest na storze od wczoraj dostępne i byś się wstydził że nie jesteś zaznajomiony z serią Mesu na konsole nic nie znajdziesz z jRPG'ów w naszym języku, ale w Talesach czy Finalach język nie jest za bardzo zagmatwany więc raczej się pokapujesz o co biega.
 16. Pojawiło się demo w zrozumiałym języku z 450mb chyba zajmuje i jest takie samo jak wersja na Japonię, graficznie wypada to biednie do FFXV, ale walki od razu urywają łeb przy samej dupie tytułowi od kwadratowych plus nieśmiertelne skitsy samo miodzio. Chyba będzie to pierwszy Tales w którego zagram mając wybór z angielskim dubbingiem, bo strasznie mi jakoś podeszły głosy postaci.
 17. PS4

  "Mogom ale nie muszom"
 18. PS4

  Oj też będę srał tęczą jak to dorwę.
 19. Widziałem, plus moja ma wypaśnego Georga heh czy tam Jacka, bo są dwie wersje jego imienia, ale tylko wtajemniczeni to wiedzą Fajna 3 litrowa przytulanka
 20. To Zdun szarpnij się na jakiś fajny prezent(a nie wszystko na gry wydajesz ) w koncu za 3 dni urodzinki
 21. PS4

  Dla mnie jedynym i słusznym wyborem byłby Burnout Paradise, ale chyba tylko jest na klocka dostepny na obecną generację, a tak zostaje ps3 i 360.
 22. PS4

  U mnie wczoraj padł po 20 minutach, a tak się nastawiałem na katorgę(największy zawód ze wszystkich starć, taki turlez z Talesa mi 2h zajął i łap człowiek nie czuł), zwykły master tonberry jest w stanie ściągnąć całą drużynę, a przy "turtlesie" ani jeden phoenix down nie poszedł. Platynka też mi wczoraj wpadła, ale ogólnie jest to śmiech na sali, za ukończenie dodatkowych dungeonów powinien być jakich pucharek, ale nie zróbmy trofiki dla first timers'ów
 23. Jak gdzieś znajdziecie w dobrej cenie edycję kolekcjonerską to poproszę o jakiś cynk.
 24. PS4

  Wolałbym Mitsubishi