Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

fin3st19

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

31 Żadna

O fin3st19

 • Ranga
  Mały członek
 • Urodziny 04/19/92

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Kontakt

 • PSN Fin3stpl
 1. Da się jakoś soft wgrać od nowa? Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 2. @SephiroT Właśnie nie, bo wszystko inne się wyświetla np. przy zmianie głośności cały pasek się wyświetla, przy podłączeniu /odlaczaniu słuchawek wyświetla się ikona słuchawek i napis connected /disconnected Problem jest z napisami w menu głównym oraz z nazwami źródeł. Zauważyłem, że np. zamiast Playstation jest P, a gdy ekranik się przyciemni to pojawia się P7
 3. Pytanie do używających Steelseries Siberia 800/ Wireless H. Dzisiaj zauważyłem że na odbiorniku nie wyświetla mi całych napisów tylko pierwsza literę wyrazu np. zamiast Source jest S, zamiast Options jest O itd. Cały czas było ok do dzisiaj. Ktoś ma jakis pomysł? @SephiroT Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 4. Chciałem puszczać całkowity dźwięk z TV na słuchawki. No nic, zostaje chyba jakiś splitter bądź przepinanie kabla. Dzięki Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 5. Samsung KS8000, posiada optyka HDMI i USB Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 6. Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 7. PS4

  To kto teraz będzie największym krzykaczem tego tematu? [emoji4]
 8. PS4

  Który to już raz?
 9. Wypisało mnie z PSN i przy próbie logowania było powiadomienie, że zaloguje się tylko gdy hasło zostanie zmienione. Link został wysłany na maila.
 10. Też dostałem komunikat na konsoli o zmianę hasła mimo że mam włączona weryfikację dwuetapowa,wiec nie ma raczej możliwości, ktoś mi się włamał na konto.
 11. Jak podłączyć Steelseries Wireless H do PS4 I TV jednocześnie w przypadku, gdy tv nie posiada wejścia jack?
 12. PS4

  4* ale wszyscy złoci[emoji13]
 13. PS4

  Czegoś takiego jeszcze nie miałem... 4 mecze dzisiaj zagrałem i wszystkie wyglądały tak samo. Dostaje gola w pierwszej akcji meczu, rozpoczęcie i znowu akcja przeciwnika i gol. Kompletnie nic nie mogłem zrobić. Każdy kończył się 3,4 do 0, bo nawet strzału nie mogłem oddać. Skład i taktyka taka sama jak tydzień temu. Na tygodniu grałem ligę i było ok, a tu jakieś cuda wianki. Dziękuję dobranoc.
 14. PS4

  Nagrody dzisiaj w nocy czy jutro wieczór?
 15. PS4

  Za 15k, tylko wtedy gdy pasek był w całości granatowy /ciemno fioletowy tak jak to wygląda na filmiku AXA. Ogólnie wypadło 5 IFow i jeden MOTM. Ogólnie jestem 150k do tyłu, więc eksperyment nie wypalił :-)