Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

rgomez

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  342
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Żadna

O rgomez

 • Ranga
  Duży członek

Informacje o profilu

 • Skąd Szczecin
 1. PS4

  Jest patch.
 2. PS4

  To co będziemy się apteczkami i stacjami leczącymi zabijać?
 3. PS4

  Nie toczę zTobą wojny. Bez spiny, tutaj taka zasada panuje iż nie kłócimy się, jak Edmunt mówi - każdy gra jak chce. Ale bez kłótni i osobistych wycieczek proszę.
 4. PS4

  Ta konfiguracja lepiej się sprawuje w Twoim akurat przypadku, jest gdzieś film na youtubie pokazujący zupełnie coś odmiennego. Nie ma bata żeby dobrze zrobiony taktyk × 4 był słabszy niż odzysk - zaznaczam że mówię o grze w drużynie, kiedy to talent taktyka działa.
 5. PS4

  Mówią że to jest gra drużynowa, a w drużynie potrzebne jest zróżnicowanie. Czyli taktyk z umiejętnościami + gość z dpsem+ medyk np. itp. Wedle uznania. Latanie samemu jest fajne ale czy sprawdza się na dłuższą metę? Czy damy radę zrobić wszystko sami? Średnio to widzę. Ja pier .... znowu edycja mi numery robi.
 6. PS4

  A czemu pomijany czwartą część setu obsługi? Rozumiem to jak gramy solo ale kiedy gramy w drużynie wolę mieć jednak cały set, daje dość pokaźny wzrost siły umiejętności.
 7. PS4

  Jaki zestaw to już sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie - iść w dps czy w umiejętności? Na pewno fajne są wszelkie modyfikacje obsługi taktycznej, dużo możliwości, dużo frajdy, ale prawdziwego dpsa na tym się nie zrobi. Z kolei na drapieżniku liczy się czysty ons, elektronikę się pomija, a przynajmniej nie ma ona w tym secie zbyt dużego znaczenia. Także kombinacji co niemiara, wybór należy do Ciebie.
 8. PS4

  Jak grasz odzyskiem podnieś sporo siłę umiejętności kosztem wytrzymałości, reszta jak kolega radzi. Plecak ze specjalizacją będzie lepszy od ninja. Leczenie będzie jak talala.
 9. PS4

  Don grasz teraz? Czy miałbyś ochotę,
 10. PS4

  Masz rację, dobry jest ok.
 11. PS4

  No racze się nie opalę nocą, kolega ma pseudo webshop nie webshok, chociaż ostatnio faktycznie jest w szoku jak bęcki na bastionie dostaje. Dpsem zamarzył być i takie są efekty.
 12. PS4

  Masz zdrowie. Ja zobaczę czy będę, na razie Świnoujście, plaża, słońce.
 13. PS4

  Wreszcie. Jak, wykonałeś plan na wczorajszy wieczór?
 14. PS4

  Pięknie, ale nie dzisiaj.