Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

rgomez

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  386
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Żadna

O rgomez

 • Ranga
  Duży członek

Informacje o profilu

 • Skąd Szczecin
 1. PS4

  Wuj z nerfem dla snajp. Czekam na nerfa seekera. Sam gram ale za duży rozpiździaj jest jak wszyscy miny walą. Sześć masek ferro nie pomoże.
 2. PS4

  Bardzo ciekawe wieści. Zobaczymy w praniu. Data patcha znana już?
 3. PS4

  Ogłaszam zakończenie rzezi. Pozytywnie. Jedyny mankament to skradziona łączność. Prośba do ogarnijących temat - pomóżcie.
 4. PS4

  Z racji "ładnej pogody" jak i inny czynników szykuje się całodzienna oraz wieczorowa i nocna rzeź. Chętnych zapraszamy.
 5. PS4

  Trudno, damy radę do jutra poczekać Fajna wycieczka.
 6. PS4

  Zawsze jest ten pierwszy raz.
 7. PS4

  Tyle trwa jak się nie wie o co chodzi. I robiliśmy tyle czasu tylko ostatni pokój. Było nas trzech i jeden gadatliwy random rodem z Żabolandii. Nie daliśmy rady z nim, wszedł inny i pykło za pierwszym razem. Ale szacun dla Francuza że tyle wytrzymał. Tam jest meksyk, ale jak się pozna co i jak to i czas się skróci.
 8. PS4

  Fajnie. Jest 3:30, zakończyliśmy skradzioną łączność, pierwszy raz, plus minus 3,5 godziny walki i dostałem czerwony pistolecik. Ale za to jaka jazda była.
 9. PS4

  Żartowałem.
 10. PS4

  Skąd ja to znam? Gdzie już to widziałem? Hmm..
 11. Jako że również jestem miłośnikiem piwka to proszę
 12. PS4

  Ładnie.
 13. PS4

  Ok. Będziesz to daj cynka.
 14. PS4

  Ja po meczu dopiero.
 15. PS4

  Te 560 to pewnie podczas walki sprawdziłeś, jeśli używasz Baretty to będziesz miał wyjściowo 400 a jeśli użyjesz umiejętności to spada do 364. Tak to widzę, z własnego doświadczenia. Siła się często blokuje na parametrach ostatnich.