Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

rgomez

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  304
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Żadna

O rgomez

 • Ranga
  Duży członek

Informacje o profilu

 • Skąd Szczecin
 1. PS4

  p>Ciężko, o ile to wogóle możliwe na obecny moment, zrobìć więcej broni nie tracąc elektroniki i wytrzymałości. Na PVE jest ok ale na graczy może być problem.
 2. Ciężko, o ile to wogóle możliwe na obecny moment, zrobìć więcej broni nie tracąc elektroniki i wytrzymałości. Na PVE jest ok ale na graczy może być problem.
 3. PS4

  Deadeye leci wszędzie, wczoraj na DZ.masę tego zutylizowałem, jeśli chodzi o kalibrację to talenty też podlegają kalibracji ale opcje dodatkowe czyli np. ammo właśnie już nie.
 4. PS4

  Miałem ten błąd również dzisiaj.
 5. PS4

  Oby.
 6. PS4

  No mnie jeszcze ten syndrom nie dopadł, może za dużo oczekiwałeś od gry. Najgorsze że nie ma żadnej alternatywy dla Divisiona, i to już jest niestety gorsza wiadomość.
 7. PS4

  Nie przesadzaj. Na Bastionie nawet fajnie się bawię. Wolę to niż napindalankę typu BOPS 3 albo Titanfall. Ale jak kto lubi, ja niestety chyba się uzależniłem więc nie jestem zbytnio obiektywny.
 8. PS4

  Co jest, nikt nic? Nic się nie dzieje? W ramach dodatkowych nagród z bosów dostałem już Caduceusa i uwaga - Thompson M1928.
 9. PS4

  Ładna walka, nie powiem. Jako że na bastionie nie leci nic, tylko śmieci, pogrywam na podziemiach i tam leci mniej ale zdecydowanie lepiej . Szkoda że jest w tej grze babol i z bosów nie leci tam legenda. Dziwna rzecz, niedopatrzenie które trochę zniechęca do tego dodatku.
 10. PS4

  Nie napisałem że mam zestaw tylko że wolę zapuścić seekera, czyli przypindolić z miny.
 11. PS4

  Dzięki edmunt za oczywistą oczywistość, mataman dobrze napisał. Myślenie mi się wyłączyło. Gajer, seeker to nie zestaw tylko mina poszukująca, najlepszy do tego taktyk.
 12. PS4

  Ciekawa rozbieżność zdań. Czemu karabinek typu M4 z szybkostrzelnością prawie 900 to kiepski pomysł na krytyki?
 13. PS4

  Haha, też nic nie kumam, nie moja liga.
 14. PS4

  To racja że mdr ciężki używać w samym centrum walki, lepiej się sprawdza np. M4 dla mnie. Jak Ci gajer sprawdza się drapieżnik? Ja jestem mile zaskoczony moim zestawem z wartownikiem. W miarę sensowne m4 z w miarę sensownymi talentami + modyfikacje na secie i na pvp dla dobrego operatora pada jest ok. Jenak ja wolę seekera zapuścić na pvp. Zestaw do dopracowania, na razie brak części wartownika typu maska czy nakolanniki. Dałbym wtedy kamizelę z brawurą i rękawice z polowaniem. Szukam dalej. .
 15. PS4

  Na razie zrobiłem dps na 4× wartownik + maska ferro + nakolanniki legendarne. Wynik - 490 ons na mdr i 370 na m4. Na bastionie nawet fajnie to chodzi jeśli idzie o dps. Schodzą kolesie szybko, jednak brak mi elektroniki i skill haste. O wytrzymałości nie mówię, jednak zamiast wytrzymałości stawiałbym na elektronikę. To wszystko zrobiłem dla sprawdzenia, podstawa dla mnie na razie taktyk, nie za dobrze się czuję latając wśród graczy ziejąc ogniem. Brak celności.