Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

rgomez

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  252
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Żadna

O rgomez

 • Ranga
  Duży członek

Informacje o profilu

 • Skąd Szczecin
 1. PS4

  Ok dzięki. Jeżeli mówimy o M44 to oczywiście wersja zmodyfikowana?
 2. PS4

  A czemu M44 jest nie ok?
 3. PS4

  Też próbuję taki plecak i fakt, sprawdza się. Co prawda mój nie jest idealny ale lepiej się sprawuje od kabury.
 4. PS4

  Dzisiaj lexington 1 raz i showstoper wypadł, na bastionie poleciały znajomym też legendarne. Ciekawy wieczór.
 5. PS4

  Ja np. w tej chwili testuję 3x taktyk i 3x firecrest + m4 z utalentowaniem. Ciekawy efekt.
 6. PS4

  Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie tematu
 7. PS4

  Ok. Jeszcze raz, jakiego plecaka warto używać? Tego złotego właśnie z 200% czy jednak plecaka obsługi taktycznej ?
 8. PS4

  "Poza tym plecak taktyka ze skinem wyglada lepiej niż jakikolwiek inny plecak 👍" Taktyka ze skinem? Nie rozumiem za bardzo. Plecak z 200% doładowania?
 9. PS4

  Też mam przyspieszenie w okolicach 50%, klata z ożywieniem i do tej pory plecak z doładowaniem od uzbrojenia i wytrzymałości. Ale jako że zazwyczaj staram się mieć pasek zdrowia na full to taki plecak z bonusem 15% wydaje się sensowny. Siła jest w granicach 390 tyś. i elektronika 9400. Uściślijmy - kabura ze zwinnością? Widzisz, jak gram w drużynie to mam 4 części taktyka i to działa super ale solo to po prawdzie nie ma sensu i wtedy kabura jest bardzo przydatna o czym zapominam.
 10. PS4

  Wieża i kulki sprawdzają się wszędzie, o ile gram sam. Na podziemiach tylko ambitny tym systemem jadę. Edmunt próbowałeś tego plecaka co daje 15 % siły gdy masz pełny poziom zdrowia? Jeśli tak to jakie wrażenia? Na lexie oprócz klaty Barreta, mdra i showstopera nic więcej z legendarnych nie leci? Ok. Dzisiaj po południu i wieczorem będę. Jeśli w danym momencie nie będę męczył legendarnego to możemy działać.
 11. PS4

  Dawaj psn nick. Ja chyba mam gomezik. Ale nie jestem pewien do końca czy to cały. Będę w domu to sprawdzę.
 12. PS4

  Jeżeli masz z tym problem to mogę/możemy Ci pomóc.
 13. PS4

  Kupiłem schemat surplusa i fajny ma talent. Dobry jest( dwa razy więcej obrażeń) też M44 zmodyfikowany. Dead eye spróbuję z ciekawości.
 14. PS4

  Jaka snajpa?
 15. PS4

  Spróbuję sam lub z kumplem, nie jest taki wyrywny jak reszta zespołu. Widziałem film jak gracz robi to solo więc mam jako taki plan. Niektóre rzeczy lepiej robić samemu, nikt nie wyrywa się do przodu, nikogo nie trzeba podnosić po tym jak uznał że jest John Rambo i pościąga sobie złotych z przodu dziwiąc się że oni są twardzi a on nie. Przez takiego mocarza misje idą w pizdu. Niektórzy są niereformowalni, ale jak zwrócisz uwagę to wielkie oburzenie jest, co ty mi będziesz mówił jak mam grać.