Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

piotras3

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  935
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

196 Taka sobie

O piotras3

 • Ranga
  Noł-lajf
 1. PS4

  Myślę, że na Premium nie będzie promocji aż do wydania ostatniego dodatku.
 2. PS4

  Mapki nocne mają być dwie. Pierwsza to ta w okopach, która jest już od dawna na cte i ma wyjść w czerwcu, a druga miejska pewni z miesiąc później bo dopiero od wczoraj weszła do cte. Pewnie obie będą dla premium(obym się mylił) na osłodę za czekanie na dlc. Tak swoją drogą to mnie trochę wkurza czas oczekiwania na dodatki. Byłem pewny, że po pierwszym następne będziemy otrzymywać co 2-3 miesiące maksymalnie. A tu wychodzi, że na ruskich poczekamy jeszcze ok 4 miechy.
 3. PS4

  Pokazuję Ci zdrowie przeciwnika w momencie twojego zgonu, ale strzały oddałeś tuż przed. To jest jedna z nowości, która mi osobiście mega pasuje. Zdania wśród znajomych, z którymi gram są podzielone(gadki typu "dlaczego mam padać jeśli byłem pierwszy, szybszy itp). Znikanie kul w chwili śmiercie mimo, że oddaliśmy celny strzał bądź serie jeszcze zanim padliśmy było dla mnie gorszym rozwiązaniem.
 4. PS4

  Podobno po tym patchu spieprzyli netcode i ma być naprawiony w następny wtorek.