Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

piotras3

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  931
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

195 Taka sobie

O piotras3

 • Ranga
  Noł-lajf
 1. PS4

  Zanim zadałem pytanie na forum to właśnie myślałęm logicznie. Ale właśnie w niektórych grach jest inaczej. Sam nie współdzieliłem nigdy kont, ale np. w takim the crew czy r6 dodatki działają tylko na jednym koncie.
 2. PS4

  To już nie wiem czy będzie działało wszystko premium, tylko dodatki z wcześniejszym dostępem lub po 14 dniach? Jedyną ważną rzeczą dla mnie z premium jest ten kurewski 14 dniowy wcześniejszy dostęp do dodatków na jednej i drugiej konsoli. Status premium inne dodatki typu skrzyneczki, nieśmiertelniki jak i ten upgrade do edycji deluxe nie ma dla mnie znaczenia.
 3. PS4

  Dzięki za info.
 4. PS4

  No właśnie chodzi mi o to, że ja gram na koncie, na którym jest zakupiony BF i Premium, a ktoś na innej konsoli z tym kontem ustawionym jako podstawowe(czy będą działały mapki z premium?) Nigdy takich rzeczy nie robiłem, ale coś słyszałem, że niektóre season passy itp. działają tylko na danym koncie, więc nawet na tej samej konsoli z innego konta nie idzie grać. No i jak jest z BFem?
 5. PS4

  Panowie, czy premium kupione na jednym koncie działa na dwóch konsolach?