Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

piotras3

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  931
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

195 Taka sobie

O piotras3

 • Ranga
  Noł-lajf
 1. PS4

  Zanim zadałem pytanie na forum to właśnie myślałęm logicznie. Ale właśnie w niektórych grach jest inaczej. Sam nie współdzieliłem nigdy kont, ale np. w takim the crew czy r6 dodatki działają tylko na jednym koncie.
 2. PS4

  To już nie wiem czy będzie działało wszystko premium, tylko dodatki z wcześniejszym dostępem lub po 14 dniach? Jedyną ważną rzeczą dla mnie z premium jest ten kurewski 14 dniowy wcześniejszy dostęp do dodatków na jednej i drugiej konsoli. Status premium inne dodatki typu skrzyneczki, nieśmiertelniki jak i ten upgrade do edycji deluxe nie ma dla mnie znaczenia.
 3. PS4

  Dzięki za info.
 4. PS4

  No właśnie chodzi mi o to, że ja gram na koncie, na którym jest zakupiony BF i Premium, a ktoś na innej konsoli z tym kontem ustawionym jako podstawowe(czy będą działały mapki z premium?) Nigdy takich rzeczy nie robiłem, ale coś słyszałem, że niektóre season passy itp. działają tylko na danym koncie, więc nawet na tej samej konsoli z innego konta nie idzie grać. No i jak jest z BFem?
 5. PS4

  Panowie, czy premium kupione na jednym koncie działa na dwóch konsolach?
 6. Oj tak, pierwszy model słuchawek Sony był chyba najbardziej udany ze wszystkich. Dokładnie 3 lata temu kupiłem nowe za 250 zł. Całkiem niezła jakość wykonania, mega pancerne. Spadły mi już wiele razy z różnych wysokości i nawet wysuwany mikrofon, który wygląda tandetnie dalej jest na miejscu i wszystko działa. Oprócz lepszego mikrofonu od tego w goldach mają też lepsze przyciski(a raczej pokrętła) do zmiany głośności/czatu. Minusem jest brak wgywania presetów, no i czasem gryzący się nadajnik z routerem. Przerobiłem kilka różnych słuchawek, ale cały czas wracam do tego modelu bo łatwość użytkowania, wszystkie informacje na ekranie i wygoda wygrywają z innymi. Co do nowych, to chyba nie da rady już ich nigdzie kupić.
 7. W końcu dali te 50 mm przetworniki bo poprzednie modele ze swoimi 40 mm jak na tak duże słuchawki to troche żart. Jeśli można wiedzieć, ile kosztowały? I jak byś mógł napisz coś więcej o materiałach, spasowaniu itd.
 8. Dla mnie też gra jest mega. Jedna z najlepszych w jakie grałem i chyba najlepsza na ps4. Stawiam wyżej od Ico i SoT. Niezapomniana przygoda, a po przejściu kilka dni temu cały czas mi siedzi w głowie.