Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

piotras3

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  926
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

195 Taka sobie

O piotras3

 • Ranga
  Noł-lajf
 1. Oj tak, pierwszy model słuchawek Sony był chyba najbardziej udany ze wszystkich. Dokładnie 3 lata temu kupiłem nowe za 250 zł. Całkiem niezła jakość wykonania, mega pancerne. Spadły mi już wiele razy z różnych wysokości i nawet wysuwany mikrofon, który wygląda tandetnie dalej jest na miejscu i wszystko działa. Oprócz lepszego mikrofonu od tego w goldach mają też lepsze przyciski(a raczej pokrętła) do zmiany głośności/czatu. Minusem jest brak wgywania presetów, no i czasem gryzący się nadajnik z routerem. Przerobiłem kilka różnych słuchawek, ale cały czas wracam do tego modelu bo łatwość użytkowania, wszystkie informacje na ekranie i wygoda wygrywają z innymi. Co do nowych, to chyba nie da rady już ich nigdzie kupić.
 2. W końcu dali te 50 mm przetworniki bo poprzednie modele ze swoimi 40 mm jak na tak duże słuchawki to troche żart. Jeśli można wiedzieć, ile kosztowały? I jak byś mógł napisz coś więcej o materiałach, spasowaniu itd.
 3. PS4

  Dla mnie też gra jest mega. Jedna z najlepszych w jakie grałem i chyba najlepsza na ps4. Stawiam wyżej od Ico i SoT. Niezapomniana przygoda, a po przejściu kilka dni temu cały czas mi siedzi w głowie.