Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

flahu

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  529
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Żadna

O flahu

 • Ranga
  Noł-lajf
 • Urodziny 10/06/92

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Kontakt

 • Gadu-Gadu 1771276
 • PSN FlakMaximus
 1. Byłby ktoś chętny na zdobycie trofeów w trybie adhoc? 1 lipca zamykają serwery a znaleźć kogoś w mojej okolicy z vitą kto też zbiera trofea graniczy z cudem Jak coś jestem z śląska ale spotkanie się w neutralnym miejscu np w innym województwie nie jest problemem.
 2. Jakiś rok temu zamawiałem gripa(58,88 dolarów wartość zamówienia z przesyłką ) to mi takie cło w Polsce naliczyli że prawie drugie tyle zapłaciłem . Nie pamiętam ile dokładnie to było ale koło 180zł.
 3. PS4

  Edycja gold edition która chyba wyszła w tym tygodniu z wszystkimi dodatkami na płycie na pewno na PL napisy.
 4. Tak przeglądam neta starając Ci pomóc i ciężko nawet z dostępnością modelu 2000 jest .. podejrzanie to wygląda ale nie było żadnego info o zaprzestaniu produkcji i dostaw do sklepów. http://www.play-asia.com/games/playstation_vita/consoles/14/711ad Na play-asia jest duża dostępność różnych modeli tylko te ceny
 5. ps4

  Ktoś chętny do pomocy przy trofeach online ? albo z chęcią sam by zrobił?
 6. NC+ Internet 100gb ( noce bez limitów) D-Link DWR-116 + Huawei E3372h PS4pro podłączone po kablu do routera. Mam pewien problem z pobieraniem aktualizacji i gier. Z racji tego że mam noce bez limitów , wszystkie aktualizacje i gry pobieram po godzinie 24:00 . Po pewnym czasie ( czasami jest to 30min , czasami 2h) tracę połączenie z siecią i dalsze pobieranie nie jest możliwe . Dzieje się tak i w trybie uśpienia i normalnie. Gdzie szukać rozwiązania problemu? źle skonfigurowane połączenie czy wina leży po stronie dostawcy neta? Obstawiałbym to drugie ponieważ w momencie zrywania połączenia nie mam neta w całym domu
 7. Aż mnie cały palec boli.. gierka bardzo wymagająca niektóre walki sporo kłopotów mi sprawiły. Jak ktoś ma vite to polecam tym bardziej że jest teraz w plusie. Średnia oceny coś kolo 8,8.
 8. PS4

  Zapis gry wskazuje 31h-poziom ukończenia 61,26% Podczas tych 31h ukończyłem wszystkie misje poboczne oznaczone zielonym wykrzyknikiem jakie mi się ukazały , zdominowałem wszystkie żyrafy i wszystkie skażone strefy wyczyściłem. A i tak jeszcze sporo rzeczy zostało do zrobienia po ukończeniu , myślę że minimum 20h platynowego trofeum.
 9. PS4

  Właśnie ukończyłem . Krótko i na temat dla mnie najlepsza gra na ps4 w jaką grałem , nawet lepsza od Uncharted 4 . Strasznie mnie urzekła historia Aloy . Liczę na kontynuację. A tymczasem...
 10. PS4

  Czy tylko mi część gry w której udajemy się na południk do złudzenia przypomina Madagaskar z Uncharted 4?
 11. I jak tam wasze wentylatory w PROsiakach ? bo u mnie przy odpalonym Horizonie cicho jak w grobie
 12. PS4

  Lepiej Panowie grać na trybie wyższej rozdzielczości czy większej wydajności?
 13. Czy to normalne ze podczas grania z włączonym hdrem po wyjściu do menu konsoli , format zmienia się z rgb na yuv420? @edit Wszystkie ustawienia mam na auto.
 14. PS4

  Od siebie mogę polecić Sniper Elite 3 oraz Zombie Army Trilogy
 15. PS4

  Dostawa playstation vr też była ?