Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

shemaforash

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  3302
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

772 Konkretna

O shemaforash

 • Ranga
  Sonoklap
 • Urodziny 01/25/85

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Rumia

Kontakt

 • PSN xDriverZero
 1. Na każdy dungeon inny zestaw, więc ciężko napisać konkretnie. Przeszedłem grę 2 razy (NG i NG+) i postaci których w ogóle nie używałem to Jester, Abomination, Lepper, Arbalest. Oczywiście postaci te są użyteczne (może za wyjątkiem Lepper), ale granie nimi wymaga za dużo kombinowania. Za to najlepsza postać w grze to Antiquarian, wystarczy wysłać kilka razy 4 postaci na poziomie 0-2 na quest z Antiquarian w drużynie i zaraz na koncie będzie okrągła sumka. Za jeden taki quest udawało mi się zdobyć 20-30k+ zależnie od długości lochów i szczęścia.
 2. @maciek1422 Trochę późna odpowiedź, ale gram dopiero od wczoraj. Jak jesteś fanem sportów zimowych (narty/deska) to gra dla ciebie, dawno nie grałem w grę z uśmiechem na twarzy. Można się przy grze konkretnie zrelaksować lub ostro napocić przy wyzwaniach. Zero loadingów, ogromny świat, zamiast robić wyzwania biegałem przez większość czasu i szukałem miejscówek. Polecam.
 3. xDriverZero, PvP zawsze chętnie.
 4. Grałem w obie wersje, niczym się nie różnią, PC ma jedną znaczącą przewagę (oprócz ceny), sterowanie, myszka w tego typu grze ma przewagę w każdym aspekcie. Sam inaczej niż wygodnie rozwalony na kanapie grać nie umiem, dlatego grę ukończyłem dopiero na PS4.
 5. Gra ukończona, zajęło mi to 82 tygodnie ale nie zabiłem wszystkich bossów (zostało 4), po skończeniu ostatniego zadania w ostatnim lochu jest możliwość grania dalej więc na spokojnie można wszystko skończyć. Stun pod koniec gry to najlepszy skill (Plague Doctor rządzi), kończyłem całe długie lochy na 5 poziome z pełnym życiem i zerowym stresem nie używając w ogóle obozu. Ostatnie lochy były łatwiejsze niż mi się wydawało (miałem pomoc w postaci mapy) już trudniejsze były lochy na 5 poziomie w Warrens lub Weald.