Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

keczu78

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  412
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

25 Żadna

O keczu78

 • Ranga
  Duży członek
 • Urodziny 03/11/78

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd KNURÓW

Kontakt

 • PSN keczu78torcida99
 1. Panowie chcę kupić taki kabel sieciowy KABEL SIECIOWY LAN PRO. ETHERNET RJ45 UTP CAT6 aby podłączyć PS4 z routerem nada się czy możecie polecić inny ?
 2. Witam panowie chcę kupić taki kabel sieciowy KABEL SIECIOWY LAN PRO. ETHERNET RJ45 UTP CAT6 aby połączyć konsolę PS4 z routerem może być taki czy możecie polecić inny ?
 3. Witam Panowie czy już wszystko ok z tą grą bo zamierzam kupić ten tytuł pytanie kupować ?
 4. PS4

  NioH? Gra z polskimi napisami - 269zł! SOSNOWIEC - JUŻ JEST! CZELADŹ - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! ZABRZE - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! SILESIA CITY CENTER - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! GALERIA KATOWICKA - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! KATOWICE STAWOWA - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! GLIWICE - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! TYCHY - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! CZĘSTOCHOWA JURAJSKA - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! CZĘSTOCHOWA M1 - CZEKAMY NA DOSTAWĘ! Game4you Serdecznie zapraszamy!
 5. PS4

  Zapowiedz nowego DLC http://www.ppe.pl/news/48894/resident-evil-7-dlc-juz-pod-koniec-miesiaca.html
 6. PS4

  Powiem tak gram już około 4,5 godz. wrażenia mega !!! Ludzie jak możecie kupujcie ten tytuł bo gra warta aby wykorzystać te 10 h .
 7. PS4

  Co to ma być za shit ???
 8. PS4

  Witam panowie ja jestem po 4 godz. grania i gra jest fajowa daje 9/10 ps. takie pytanko mieliście książeczkę w waszym pudelku ?
 9. PS4

  Nowy RE7 Już można kupić w Game4you 239 zł Sosnowiec - JUŻ JESTCzeladź - JUŻ JESTZabrze - CZEKAMY NA DOSTAWĘGaleria Katowicka - JUŻ JESTKatowice Stawowa - JUŻ JESTSilesia City Center - CZEKAMY NA DOSTAWĘGliwice - CZEKAMY NA DOSTAWĘTychy -CZEKAMY NA DOSTAWĘCzęstochowa Galeria Jurajska - JUŻ JESTCzęstochowa M1 - CZEKAMY NA DOSTAWĘ
 10. PS4

  Panowie co brać na premierę a co kupić potem używanego ? Resident Evil VII: Biohazar czy::: Hitman kompletny pierwszy sezon
 11. Witam panowie posiada ktoś kod na -10 zł do mediaexpert
 12. Witam Panowie takie pytanie co wam tam wylosowało w darmowym agencie MyClub mi G.Buffon :-\ Gianluigi BuffonG
 13. ps4

  Dzięki !!
 14. ps4

  Witam może ktoś opisać jak zdobyć ukryte trofki ?
 15. Ok spoko tak tylko napisałem !!