Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Edmunt

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Reputacja

187 Taka sobie

O Edmunt

 • Ranga
  Sonoklap
 • Urodziny 10/19/85

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Szczecin

Kontakt

 • PSN Michal_015
 1. Szukam 2-3 osób do zrobienia dziś wieczorem "Smoczego gniazda" na poziomie bohaterskim oraz "Time squer" na legendarnym. Około 21:30 dziś (środa 29.03.2017)
 2. PS4

  Innym słowem ty możesz dostać np.: klate beretta a twoj kolega MDR.. Możecie się oczywiście wymienić..
 3. PS4

  Dlatego warto grać w grupie. Dodaj mnie to może wieczorami coś popykamy.. co dwóch taktyków to nie jeden.. PNS: Michal_015
 4. PS4

  Jeśli planujesz grać za jej pomocą głównie PVP to proponuje broń palną albo wytrzymałośc.. zależy co masz za części.. Możesz dać wszystko w broń palną i powkładać mody na zdrowie do wytrzymałość albo coś tego typu Ja gram PVE i PVP tym samym setem.. i bardzo dobrze mi się gra..
 5. PS4

  To wszystko sprawka RNG. Widać nie jest ci przychylny. Dla pocieszenia powiem ci tak wczoraj wydałem 44 miliony kredytów i 6,5K feniksów na zielone skrzynki i miałem ich 30. A jak zaczołem otwierać to wypadło mi z 13 rękawiczek wszelkiego typu 8 nakolanników 2 plecaki 4 maski i 2 kabury oraz 1 klata. Wszystko miało takie statystyki, że można sprzedać bez chwili zawachania.. Więc widzisz RNG mi wczoraj nie sprzyjał..
 6. Wszystko rekalibrowane. A mody kupione 2-3 tygodnie temu. Były wtedy 263 elektroniki i 3% przyspieszenia a mak to 266.
 7. Mój taktyk
 8. PS4

  Wy też tak macie że 95% klat jaka wam wypada ma albo broń palną albo wytrzymałość i beznadziejne parametry główne?
 9. PS4

  Nawet za darmo bym ci oddał.. ale się nie da..
 10. PS4

  Ja powiem tak na misjach legendarnych w brew pozorom lecą fajne rzeczy. Ja ze skrzynek egzotycznych dostałem już tak: - Urban MDR (2szt.) - Maska Ferro (7szt.) - Ninjabike (1szt.) - Kabura blissa (2szt.) Więc praktycznie z każdego podejścia dostaje coś godnego uwagi. Poza tym zawsze warto zostawić bo niewiadomo co wymyślą w następnych paczach. W otchłani internetu obiło mi się o uszy, że kiedy wprowadzą kolejny dajmy na to "Gear score 330" będzie dodana opcja upgrade. Chodzi o to, że jeśli ktoś np. ma MDR z zajebistymi talentami i sporym DMG itp itd a tu nagle dają wyższy GS to będzie możliwość w stacji rekalibracji wykupić możliwość aktualizacji z GS 256 -> GS 330. Mogłoby to kosztować np. 4.000 feniksów + 50.000.000 kredytów + 25 części broni (egzotyczne).. Niewiem czy tak będzie ale było by naprawdę ciekawie. Żeby każdy element dało się tak przerobić.
 11. PS4

  4h ? Napalm.. Ale że jak? (-_-) ps. legendarne na time squer w pojedynke niemam tyle pary aby przejść pierwszą fale fioletowych pompek rak mnie zraszują to już dupa ale na dwóch niema problemu.. Tak więc don respect4U !
 12. PS4

  Hehe jak to się mówi "mądry i tak zrozumie a głupi nawet nie zauważy"
 13. PS4

  Owszem ludzie są leniwi i z pokolenia na pokolenie jest gorzej.. Poza tym widze po sobie. Jak chodziłem do szkoły to człowiek się starał itp a teraz jak mam własną firmę to człowiek często wali na skróty. Ale wracając do gry to tak to jest z początkującymi. Jak ja bym miał styczność kilka dni z grą to też bym pytał bo wertowanie 212 stron na forum mija się z celem a na yt za dużo materiałów po polsku jest jak na lekarstwo. Poza tym aby coś szukać to trzeba wiedzieć czego szukać. Itp.. poza tym na forum ostatnio mało się dzieje więc jak jest ktoś nowy to można go poinformować. Osobiście nie lubie ludzi uważających się za lepszych od innych zwłaszcza mówiących "to sobie poszukaj"; "tyle razy już to było"; "użyj googla"; "popatrz na yt" itp.. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że ktoś mógł już szukać ale nieznalazł odpowiedzi albo odpowiedz go nie zatysfakcjonuje.. Itp albo poprostu jest leniwy ale tak czy owak niemożna odrau szufladkować. To są stereotypy.. pytasz znaczy skończony leń śmierdzący zajmujący mi czas trzeba zobaczyś człowieka w człowieku
 14. PS4

  ...ale w jakim sensie??
 15. PS4

  Technik to takie określenie dla kogoś kto jest wsparciem. Ale po naszemu to poprostu osoba która nie jest silna sama w sobie ale ma tak mocno rozwinięte umiejętności, że to one dają mu siłe. To oczywiście bełkot ale w jednym słowie gracz mający dużo siły umiejętności i dużo przyspieszenia. za czasu patcha 1.0-1.3 można było być tankiem i technikiem na raz. A kolejne patche wprowadzały dyrastyczne zmiany. I teraz aby być dobrym technikiem trzeba miec najlepiej dużo przyspieszenia i możliwie dużo siły niezapominając o wytrzymałości i odblokowaniu talentów na broniach. To sztuka zbalansować ten układ. Obecnie masz 3 umiejętności. Lewa prawa i środkowa. I teraz np na lewej dajesz kulki (środkowa kolumna przed ostatnie. Miny kasetowe), z prawej wierzyczka. No i wio do przodu