Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Edmunt

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  982
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

180 Taka sobie

O Edmunt

 • Ranga
  Noł-lajf
 • Urodziny 10/19/85

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Szczecin

Kontakt

 • PSN Michal_015
 1. PS4

  Teoretycznie w nieskończoność.. a praktycznie do 250K elektronika skaluje się najlepiej. Powyżej 250K krzywa zaczyna mocno opadać co powoduje, że kolejne punkty wsadzone w elektronikę dają ci coraz mniejsze korzyści. Ale ja zawsze staram się mieć tak od 285-300K. Wtedy gra mi się wygodnie.
 2. PS4

  Bo ta pra daje mase możliwośći.. możesz poskładać sobie elektronicznego AB p.s. twój taktyk jest niczego sobie Ty + ja + dwóch następnych takich i serwer nasz
 3. Elektroniczny napastnik.: do farmienia bosów, miski itp sprawdza się elegancko. Na PVP oczywiście słabo się sprawdza ze względu na wytrzymałość pancerz 54,4% oraz przebicie pancerza 58,5%.
 4. PS4

  Nie no spoko.. poprostu jestem ciekawy coś poskładał p.s. ja poskładałem sobie tacie coś.: Ale jednak mimo wszystko taktyk duuużo lepiej się sprawuje.. Pancerz 54,98%
 5. PS4

  Pokaż ten swój build taktyka ..a i podaj ile masz pancerza? (armor mit.)
 6. PS4

  To ile masz tej elektroniki?
 7. PS4

  No to żeś pomógł
 8. PS4

  Gdzie obecnie najszybciej wydropić set napastnika?? Od kilku dni biegam i nic. Dopiero po resecie sklepów kupiłem kabure a tak to lipa..
 9. PS4

  Ty o ile dobrze pamiętam musisz wejść do DZ albo być już przed drzwiami do niego. Wówczas twój kolega będący już z tobą w grupie wybiera menu > zarządzanie grupą > wybiera cię z listy i po prawej stronie na samym dole jest coś takiego jak "transfer do strefy mroku 230+" i włala Zawsze to musi zrobić ten z was który ma niższy poziom ekwipunku czyli gear score w skrócie GS.
 10. PS4

  To nie poprzez range DZ a poziom bracketu. W zależności na jakim poziomie świata oboje jesteście. Bo jeśli on ma GS np. 229 a ty masz 256 to on domyślnie gra na 201-230 a ty na 230+ Jednak on może do ciebie dołączyć. Ty o ile dobrze pamiętam musisz wejść do DZ albo być już przy samych drzwiach aby wejść do DZ a on wtedy daje menu > zarządzanie grupą > transfer do strefy mroku 230+ i włala
 11. PS4

  Zrób screen i pokaż co masz na myśli bo ja nie kumam.. Generalnie biega się w teamie.. inaczej inne ekipy jak widzą pojedynczego typka z żółtym plecakiem to od razu w cymbał.. Poza tym najpierw wbij 30 poziom i dopiero wchodź na DZ wcześniej niema sensu.
 12. PS4

  Mówisz o opcji zmiany kamery z za ramienia "L3" ??
 13. PS4

  Wczoraj wieczorem ładnie, żeśmy to zrobili co nie "Don"?! poza tym udało się wynieść 5 survival cache ale MDR nie dropnoł.. ja na podjęcie szedłem tak ubrany.: Ale była jazda
 14. PS4

  No nie trzeba.. za niego jedynie dostajesz więcej punktów i tyle.. Mnie koleś zaskoczył sposobem podejścia.. Wierzyczka nie do ataku ale do ochrony i przykuwania uwagi.. skrzynka aby w razie potrzeby się podnieść i zabijanie jedynie imiennych zabranie lutu i w nogi..
 15. PS4

  Ja widziałem "speed run" 9 minut. Ale nie w tym jest rzecz. 27 minut na zdobycie 6 skrzyni przetrwania a nie byle jakich tych pierwszych lepszych. Survivalowe lecą tylko i wyłącznie z bosów imiennych. Więc to co mówisz to koleś się przebiegł zgarną co było po drodze i odleciał. A ten to pokazał klasę.