Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Edmunt

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1268
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Reputacja

191 Taka sobie

O Edmunt

 • Ranga
  Sonoklap
 • Urodziny 10/19/85

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Szczecin

Kontakt

 • PSN Michal_015
 1. PS4

  We wczorajszym SOTG była mowa o najnowszym patchu 1.7. Pamiętacie jak informowano nas o tym aby plecaki "ninja bike" zostawić bo niewiadomo co z nimi zrobią? No to teraz już wiadomo. Plecak uzyska nowy talent nazwany jako "dzika karta". Będzie on dopełniał aktualne bonusy z setów o jeden. A bardziej obrazowo mamy np.: 3x ostateczny środek + 2x drapieżnik + ninjabike w efekcie będzie on działał tak jakbyśmy mieli na sobie 4x ostateczny środek + 3x drapieżnik. Już widze mega wiele zastosowań dla tego plecaka.. zwłaszcza, że służba wartownicza ma w trybie PVE uzyskać bonus zaznaczanie do 6 razy a nie jak obecnie tylko do 3.
 2. PS4

  Ja dopiero w sobotę będę mógł pograć.. wczoraj było spięcie z żoną i nadal iskry lecą tak więc do jutra hehe
 3. PS4

  Wczorajsza akcja.. może troche długa ale zato z wisienką na torcie
 4. PS4

  na czystym niebie próbowaliśmy ale naprawili glitch hehe
 5. PS4

  Znalazłem ciekawy glich jak wejść i wyjsć z DZ bez użycia punktu kontrolnego Bez zasobnika i z zasobnikiem.
 6. PS4

  No no spoko to wygląda na taktyku jest zabawa.. i oto właśnie chodzi
 7. PS4

  Standardowo około 20:30 chyba, że żona coś wymylłi to później..
 8. PS4

  Była chyba wyprzedaż hehe. Jak żona da to dziś też możemy coś postrugać wieczorem Mnie osobiście ostatnio nic fajnego nieleci. Wszystko to czym nie gram..
 9. PS4

  standardowo 20:30 chyba, że się córka obudzi to wtedy obowiązki
 10. PS4

  to jak panowie? Farmimy dziś dalej?
 11. PS4

  Bo mijse w podziemiach to nie misje dzienne. Dlatego ci ich nie zalicza. Misje dzienne masz tylko 3 i one są na powierzchni. Więc sorry ale trzeba wyjść z kanałów
 12. PS4

  Oj żebyś wiedział, że jest
 13. PS4

  Ja mam już jedną postać zapchaną 120 exotyków. Teraz powoli zapycham następną. I powiem ci tylko tyle, że MDR leci najszybciej na lexingtonie. Można zdobyć jeszcze na tunelu linkolna ale to sporadycznie. Albo przetrwanie lub legendarne. Nic innego niezostaje.. A bosowie respią się co 4 godziny.
 14. PS4

  A w praktyce wygląda to tak, że nie ma to żadnego znaczenia. Bo to czy npc skoncentrują się właśnie na tobie a nie nakimś innym jest równie przewidywalne jak przedmioty które można wydropić. Tak więc się niema co przejmować tylko trzeba grać jak się lubi
 15. PS4

  Propo MDR to wczoraj z gomezem jak graliśmy to zrobiłem experyment. Zamieniłem lunete i tłumik z obrażeń na stabilność. ONS spadł o około 33K ale w praktyce nie odczułem tego jakoś negatywnie. Nadal mam powera a wzrosła celność bo recoil spadł.