Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Edmunt

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1233
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Reputacja

189 Taka sobie

O Edmunt

 • Ranga
  Sonoklap
 • Urodziny 10/19/85

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Szczecin

Kontakt

 • PSN Michal_015
 1. PS4

  I oni myśleli, że nikt nie zauważy? lol
 2. PS4

  W DZ06 na tak zwanym "the pitt" rzadko kiedy używałem apteczki. (grając solo) A wczoraj jak tam poszedłem to mając skrzynie szpryce i 5 apteczek ledwo uszłem z życiem. Tak mnie mobki flankowały, że coś strasznego. Ja strzelam w jednego to mnie 4 zachodzi po dwóch na stronę.. masakara jakaś.. Czyli, że co?
 3. PS4

  Odnosze wrażenie, że mobki są bardziej agresywne..
 4. PS4

  Na 100% jest co najmniej kilka o których większość jeszcze nie wie.. bo z tymi kulkami to też są jaja.. ja mam 324 siły i moja kulka nie daje rady kolesia położyć tak jak wczoraj (tactical_state). Ale jego kulka to kładła zawsze wszystkich czy to mnie czy ciebie czy wszystkich razem.. nie łapie tego..
 5. PS4

  Jest kilka milionów graczy.. przypadek.
 6. PS4

  Polega to na tym że trzymając w rękach "M700 Carbon" wkładasz do magazynka amunicje zapalającą. A gdy ona się aktywuje przełączasz na MP7 lub inną broń i masz mega większe obrażenia i krytyki..
 7. PS4

  Widzieliście nowego glicha.. Gdzie ludzie na Mp7 wyciągają po 100K na kulke.. Masakra..
 8. PS4

  Było blisko hehe
 9. PS4

  Ale jak się ma bata to już jest argument hehe
 10. PS4

  Dobra panowie niema się co kłócić jeden gra tak a inny inaczej. Ważne, żeby czerpać przyjemność z gry Jak tam patch ? już ściągnięty.. Ja idąc do pracy włączyłem PS4 aby z roboty zrobić aktualizacje zdalnie a tu dupa.. nawet nie mogę nawiązać połączenia z bazą
 11. PS4

  Każdy gra tym czym lubi.. lub tym co mu odpowiada bardziej. Tobie pasuje odzysk a mi nie. Donowi pasuje deadeye a nie alfabridge. Konuś innemu pasuje alfabridge a nie coś innego. Jeden gra shootgunem a inny PM'em.. Co kto lubi i co komu sprawia przyjemność. Ja w tej grze mimo spędzanego czasu nadal nie kumam niektórych rzeczy. Zwykle dostaje wpierdziel wię skupiam się głównie na PVE a do DZ wchodze farmić skrzynki i fenixy więc tak czy owak dla fanu.. Więc w moim przypadku taktyk jest idealny bo szybko sie wszystko odnawia i NPC trudno mnie zabić. Ale np don preferuje mocne wejście kilka strzałów i po temacie.. Wiec gra jest tak złożona, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 12. PS4

  Odzysk jest generalnie spoko.. ale ja wole taktyka mimo wszystko Dobrze skrojony taktym daje mi więcej niż dobrze skrojony odzysk.. Ale ile ludzi tyle opinii.. Ja dla odmiany nie kumam Deadeye ale jak patrze na Dona to tak tłucze tych ludzi, że aż miło.. Ale don natomiast raczej nie ogarnia taktyka.. i oto w tym chodzi ja ogarniam taktyka on deadeye ktoś odzysk inny gra na High-end + exotic i mamy "dream team" na legendarne hehe
 13. PS4

  U mnie na zwykłem PS4 też się tak zdaża, że gra pycina ale zwykle jest to bardzo sporadyczne i krótko trwałe. Co nie ukrywam, że potrafi podnieść ciśnienie. Natomiast ostatnie 2 tygodnie to ogólnie jest nasakra. Gra bardzo często się dławi albo zacina miewa stop klatki itp.. Jednak podejrzewam, że to związane jest z przygotowaniem serwerów na nowego patcha. Bo często np nie moge strzelać albo obrażenia w ogóle nie są rejestrowane. Ty zaczynasz przeładowywać a tu nagle NPC w jedenj chwili otrzymuje wszystkie obrażenia na raz i odrazu pada.. Więc ewidentnie coś się dzieje nie koniecznie z grą ale z serwerami na pewno..
 14. PS4

  Raz padłeś na misji ze skażeniem.. Ale potem się wziołeś w garść brawo ty. p.s. Uważam, że poziom skażenia powinien iść w parze ze strefą DZ. Czyli np.: skażenie poziom 5 na przedziale dz01-02; poziom 6 dz03-06; poziom 7 dz07-08 i poziom 8 dz09 to by było coś albo może przesadziłem z tym poziomem 8 ale żeby to było czuć.. Że taktyk jest niezbędny..
 15. PS4

  Ale jak to?? Bo nie łapie.. Najpierw ty potem syn czy jakoś.. Ostatecznie cisza ale co masz na myśli mówiąc dwa kroki i kaput?