Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Gustaw

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  565
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

217 Całkiem całkiem

O Gustaw

 • Ranga
  Noł-lajf

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Elbląg
 • Hobby Windsurfing , Kolarstwo, Sporty Motorowe

Kontakt

 • PSN Gustaw1982
 1. Witam, u mnie dupa blada duże zlecenie w pracy dostałem pilne szybciej jak 20.00 nie wyjdę z pracy. Odpadam dziś. miłej zabawy.
 2. Komunikat sędziowski : Kaczy niestety o ciebie chodzi pierwy i drugi film nawet po połowie mi się nie chce na to patrzeć (ale musiałem) bo w oczy kuje to kaczy tak ? -15pkt (winno być -20 bo to recydywa jest ) i zjeba nawet noga z gazu nie idzie po tych ścinkach i 100 batów na gołą dupę kablem od siły jak taki stan się utrzyma to DSQ na serię na ligę jeszcze nie ot co cały czas to samo miejsce . przypominam dam rozgrzeszenie ze ścinek jak po każdej osobnik odpuści gaz chociaż na 2-3 sekundy ścinkę uznam za nie byłą
 3. Ja dziś nie ogarnę sędziowania mam urwanie w pracy a wieczorem mam małą pod opieką proszę resztę grona sędziowskiego o rozpatrzenie wniosków.
 4. Witam robi się bałagan i płacze i proszę jak ktoś ma wnioski pisać je na forum nie na czatach na PSN. I OD sędziowania i rozpatrywania są sędziowie żeby bałaganu nie było i nerwów. jest 48 i rozpatrzymy wszystko. Proszę samemu się tam nie liczyć nie obrażać jeden na drugiego nie rezygnować z eventu. I wnioski z video kierować na forum. PSN jest tylko do info. przed i w trakcie trwania wyścigu plus luźne gadki. Np Arsenal vs catani czekam na forum zegar tyka wnioski nie długo tracą świeżość. Jutro będą konsultacje kary i inne. Ps miejsca w wyścigach są poustalane ?
 5. było pysznie wogule te kredensy i wolniejsze auta mi zawsze leżały i jak popada to już dla mnie uber szczescie
 6. mieszało strasznie może zamiast czasu wyścigu winnyśmy wrócić do ilości okrążeń chyba nie byłoby takiej boruty ale mam nadzieję że ustalimy te miejsca.
 7. Darkman123-pierdzielnął w ciebie mój samochód już na autopliocie reszte popisze pozniej jak sie obrobie w pracy i wnioski na forum sedziowskim zapodam zapraszam do zglaszania jeszcze uwag w/s incydnetow ps u mnie r2 chyba życiówka w tym gronie ale wydaje mi się że kiedyś podium też bylo P3 ale szczerze liczylem na deszcz z tej mgły ale już tak czasem się gubiłem na torze Kaczy mi sie tam chyba trochę pocioraliśmy ale chyba nie masz zastrzeżeń wszystko było po sportowemu blacha w blachę nie na chama delikatnie ?
 8. Było mówione ze bezwzględnie trójka z pokoju a spada a teraz nie spada kurcze raz tak mówicie raz tak teraz mówiąc o regulaminie to 3 spada czy nie spada bo spada jak wam widzę pasuje. a jak nie to nie spada bezwzględnie.
 9. To jest nie konsekwentne nie chodzi o marudzenie error. Kill pojechał 2 wyścigi były pkt itd w spadku był Bartek tak ja awansowalem do pokoju a , ale kill był pojechał spadek był później zrezygnował ale jego pkt i spadki były Bartek spada . Czego ty nie rozumiesz nie chodzi o marudzenie i nic nie mam do barkta oczywiście ale ty masz dziurę w regulaminie nie ja error.
 10. Kill zrezygnował ale wyniki jego 1 i 2 wyścigu były kurczę tak ? i wg są awanse i spadki i pkt . Nie kumam on bartek był w strefie spadkowej tj nie logiczne i do dupy. nie zgadzam się z tym.
 11. No ale kill w pierwszym i drugim jechał i Bartek spadł tak. Zrezygnował kill ale wyniki takie były ze Bartek spadł no i jak moim kosztem ma być a ja nie kupy się nie trzyma. Kill jechał 2 pierwsze i wg tego były wyniki tak byłem w trojce z punktami i co nie wchodzę kurcze kupy się nie trzyma. Ja powinnem jechać w a przecież w 1 i 2 kill jechał i wg tego pkt się zdobywalo i spadki i awanse.
 12. Posłuchajcie jest jakiś błąd w tabelkach Bartek pl spada do pokoju 2 a ja jadę w pokoju 1 jade, wychodzi ze on w strefie spadkowej był tak na czerwono. Czy ja się gdzieś pomylilem? Powinnem jechać z16 miejsca w pokoju 1.
 13. Myślę że jak ktoś po tym off tracku puści gaz na 3 sekundy żeby było widać na powtórce i telemetrii to ścinka będzie uznana za niebyłą. no i cieszę się że tego który dobrze jedzie pokazujesz mnie
 14. czekamy na pokoje edytowalne/prywatne a jak kolega sie widzi ostania paczka i tor red bulla kurcze fajnie każdą dziurę czuć nie równość skanowanie laserowe robi robotę i piękne te stare masseratti v12 cygaro z lat 50-60