Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

Moderatorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  13764
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6971 Yoda

O Patricko

 • Ranga
  Pro Driver

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Akina

Kontakt

 • PSN Patrickosan

Ostatnie wizyty

34723 wyświetleń profilu
 1. OFF

  Bottas w Mercu. Zobaczymy czy fin pokaże coś więcej niż Nico.
 2. Haha, żart XD... Miesiąc dwa i tak polecą z ceną u nas bo nikt tego nie będzie kupować w takiej cenie jak PS4 za 999 zł można kupić. Jajcarze z tego Nintendo
 3. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że napisałeś na końcu kasa, a nie coś innego
 4. PS4

  4 Golden sobie ograj jak masz możliwość. Najlepsza póki co.
 5. Poczekalbym na info odnośnie wytrzymałości. Ten pałąk wygląda na dość łamliwy, szczególnie te łączenia przy słuchawkach.
 6. Nic tak nie zbliża jak wspólnie wydoić krówke
 7. PS4

  Ale to mimo wszystko jest symulowanie pada na kierownicy, nigdy nie będzie to działać tak jak domyślna kierownica. Szczególnie force feedback i wszelkie ustawienia czułości czy Dead zone na kole, gazie czy hamulcu.
 8. To, że ktoś wydaje konsole słabszą, bez gier na starcie, braku wsparcia 3rd party, w dodatku z abonamentem za nic tak naprawdę, nie oznacza że jest wyjątkowy... Powiedziałbym, że Nintendo dawno temu zatrzymało się w czasie i nie ogarnia jak działa dzisiejszy świat. Nadrabiają, ale powoli...
 9. PS4

  I tym miłym akcentem kończymy temat, kolejne wpisy będą usuwane, a nawet nagradzane.
 10. To nie wątek o 3ds...
 11. Wiem, ale po co Skoro to jest praktycznie to samo co na zwykłym PS4. Czy chodzi tylko i wyłącznie o efekt wizualny.
 12. To jest przyszłość Nintendo Gracze dosłownie dają się doić, czy może być trafniejsza metafora?
 13. Nie rozumiem o co chodzi z tym kablem. Przecież to jest zwykła dwufazówka jak a oryginalnym PS4. Po co go zrobili takiego dużego jak przy trójfazówce? No chyba, że czegoś nie wiem to niech ktoś mi wytłumaczy.
 14. PS4

  Nie masz nic sensownego do napisania to najlepiej zostaw to dla siebie bo się trochę ośmieszasz takimi tekstami. Każdy chce oszczędzić ile może, nic nowego. Nie ważne czy to konsola czy cokolwiek innego. Jak kogoś nie ciśnie to sobie poczeka na lepsze oferty, a nie poleci do sklepu i wywali 2000 zł na jakiegoś powystawowca. Osobiście mam swoją PS4 i spokojnie sobie poczekam, a w międzyczasie będę komentował obecne ceny i sposoby wciskania ludziom używek w cenie nówki przez normalny sklep. Jak Cię to tak boli to zmień forum, a nie obrażaj wszystkich w koło.
 15. xbox

  Usunąłem te posty... Nie ma wyceniania, a już tym bardziej w innym dziale. Wystaw konsole normalnie, daj cenę jaką chcesz i zobaczysz czy się sprzeda, jak nie to będziesz obniżać cenę. Ale chyba nie muszę Cię uczyć jak coś sprzedawać. Co do działu Black Market, to można wystawiać od 50 postów. Sprawę uważam za zamkniętą.