Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

bonieknowy

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Żadna

O bonieknowy

 • Ranga
  Mały członek

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Kontakt

 • PSN boniek_pl
 1. Podpinam się pod post powyżej.
 2. PS4

  Z moją lubą na Pro przeszliśmy całe Diablo bez najmniejszego problemu - drugi raz - poprzednio na PS3 . Cyfrówka kupiona podczas ostatniej promocji w styczniu. Ponowne ściąganie i reinstalacje próbowałeś?
 3. PS4

  Jest gdzieś oficjalna informacja od Sony ze tryb Turbo będzie w 4.50? Na filmiku od Sony przedstawiającym update nie ma tej informacji.
 4. Sprawdź stronę psprices.com tam już są, ps store pewnie po 12.00 lub dalej zaktualizuja.
 5. PS4

  Jeszcze nie kupiłem ale zamierzam kupić BF1 i śledzę temat na bieżąco. Na filmiku u Skiby, od 1:20, mapa bardzo przypomina Oasis z Enemy Territory
 6. Sam w końcu zrobiłem weryfikacje dwuetapową. Mam jednak pytanie, czy przy każdym logowaniu będę musiał podawać kod sms? Mam zapisane hasło do konta i zawsze wybieram użytkownika spośród 2.
 7. PS4

  Mam pytanie odnośnie Letho. Nie spotkałem go podczas misji w Folwarku Reardonów, robiłem w międzyczasie questów w Novigradzie. Jest jeszcze szansa na spotkanie? Jestem teraz na etapie Kear Morhen i nic nie mam. Oglądałem filmiki i widzę, ze nawet jakieś pułapki były pozakładane, ja tego nie miałem. Złe wybory po drodze czy za późno je robiłem?
 8. PS4

  Czy Wam tez po najnowszej aktualizacji wykasowało save z kampanii? Zagrałem kilka misji, wczoraj chciałem włączyć i kontynuować i miałem albo nowa gra lub wybór misji... Po restarcie to już w ogóle miałem tylko nowa gra. Nie płacze z tego powodu, ale pytam czy tylko ja tak miałem, czy może to jest jakiś błąd związany z aktualizacją. Poza tym, musiałem chwile czekać zanim dołączyłem do online. Przez jakiś czas miałem komunikat, ze na tym koncie nie mogę grać online...
 9. PS4

  Jeśli ktoś ma wolny klucz do bety to proszę na priv. Sprawdzę czy konsola jeszcze bardziej odleci pod szafką rtv w trybie turbo
 10. PS4

  To muszę najpierw Wiedźmina GOTY skończyć, gdzie nawet dobrze w połowie podstawy nie jestem...
 11. PS4

  Witam, Śledzę ten wątek, jednak i tak nurtuje mnie pytanie czy dalej opłaca się kupować tą grę? Tu widzę, że jesteście aktywni w tej grze, ale czy w ogóle dużo osób jeszcze w nią gra?
 12. Witam, Jeśli ktoś jeszcze ma możliwość to poproszę o kod lub zaproszenie do bety For Honor. nick: Boniek000
 13. for honor

  Wyśle mi ktoś zaproszenie do bety? Każdy kto dostał kod, może zaprosić do 3 osób. thx
 14. Cześć,

  Mam pytanie odnośnie Pcars. Czy trenowanie do wyścigu online trzeba trenować w pokoju online tak jak to było w GT czy już mogę normalnie robić w treningu? Chciałbym zobaczyć jak mi pójdzie względem Waszych czasów na wyścigu na Monza, 19/1 RUF'em.

  1. Yarek

   Yarek

   Najlepiej trenować online

 15. PS4

  W Media Expert jest już dostępny pad v2 w kolorze zielonym moro. Cena 249PLN. Reszta kolorów jest tańsza, ale syn chcę akurat taki, to zamówiłem