Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

manoszek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  208
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

58 Słaba

O manoszek

 • Ranga
  Mały członek
 • Urodziny 09/11/89

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd mam wiedzieć?

Kontakt

 • PSN manoszek
 1. PS4

  masz rację kampania bardzo fajna i przyjemna, piękne widoki z samego początku nie mogłem oderwać wzroku, po skończeniu czułem że bardzo chciał bym więcej:)
 2. Ktos gra może coś napisać ? Mam zamiar nabyć grę w niedzielę dopiero ale chętnie bym jakieś uwagi plusy minusy poczytal 😁 Huawei P8
 3. ps4

  pewnie gra nie sprzedała się tak jak zakładali i teraz próbują coś jeszcze ratować, ale to dobrze może przy następnym tytule demo pojawi się przed premierą.
 4. Obyś miał rację, ale ta gra chyba nie jest bardzo popularna więc nie robie sobie dużych nadzieji. Co do samej gry to postaram się kupić po premierze a jak nie będę dawał rady i zamiast frajdy będę nerwy złość i nie moc to wymienię na inną, przyznaję się odrazu nie będę udawał że jestem pro graczem😁 licze że po premierze temat o żyję i będzie można wymieniać spostrzeżenia i przy okazji jakąś pomoc. Huawei P8
 5. PS4

  mam pytanie sprzedawca musi poinformować klienta że towar jest odnowiony i ponownie wystawiony, czy to tylko jego dobra wola?. skoro z ekspozycji to stała a inni mogli ją dotykać oglądać albo była podpięty pod tv i można było na niej grać. jak kupowałem tv to miałem taką sytuację że była jedna sztuka ale facet powiedział że jest ze zwrotu. kupując w dniu premiery masz największą szansę że sprzęt jest nowy i nie używany:)
 6. polskiej wersji brak, nawet napisów nie będzie zostaje angielska.
 7. jak będę widział że coś się dzieje to chętnie dołączę.
 8. PS4

  Ciekawe czy dalej będą dodawać nową zawartość czy to już koniec, mam dużą ochotę w to pograć osobiście sprawdzę ta "grę roku" 😁 Huawei P8
 9. PS4

  bez dzidy laserowej się nie ruszam:)
 10. PS4

  pierwsze dlc pudełko+karty dostałem bez problemu w rtv euro w dniu premiery, karty jeszcze w foli poczekam i sprzedam za kilka tysięcy... żartuje:)
 11. PS4

  na własnym przykładzie mogę powiedzieć że nie muszę mieć wyzwań żeby grać, ale znajduję się sporo ludzi którzy chcą czegoś więcej od gry niż tylko biegania i strzelania, i jestem za tym żeby to otrzymali i mogli się cieszyć grą tak jak ja, bo to chyba najważniejsze czerpać radość z gry.
 12. PS4

 13. PS4

  może w końcu się przekonają że dzielenie gry na dlc i przy okazji graczy na zwykłych i premium to bardzo zły pomysł.
 14. ciekawe za ile mu sprzeda, może poszukaj w innych mniejszych sklepach co zajmują się tylko konsolami.
 15. PS4

  przecież bf nie umrze, nie wiem skąd bierzecie takie prognozy jak od czasu do czasu sobie włączę aby troszkę pograć zawsze serwer jest pełny, a zabawa trwa w najlepsze