Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

PLasgoogle

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  985
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

469 Całkiem całkiem

O PLasgoogle

 • Ranga
  Gurgul ;)
 • Urodziny 01/10/97

Kontakt

 • Strona WWW https://www.youtube.com/user/Przyciskomania/
 • PSN PLasgoogle

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Konin

Ostatnie wizyty

4012 wyświetleń profilu
 1. PS4

  To nie jest tak,że po odpowiednio oddanym strzale w czołg da się "unieszkodliwić" broń pasażerów ,w tym miotacz ognia ?
 2. PS4

  To jest umyślne działanie mające na celu walkę z rage qiut'ami. Giniesz z czapy po raz 5 bo ziomek Cie zabija bo ma Pro i więcej klatek i do tego gra noob weapon na myszce,nerw niesamowity,emocje sięgają zenitu,klikasz options żeby szybko wyjść,mija 10 sekund,emocje opadły,wracasz do gry. Genialne :DDDD
 3. PS4

  Moi znajomi posiadający PS4 Pro,zarzekają się że żadnych zmian z grafiką po patchu nie zauważyli.Ja już nie wiem o co chodzi.
 4. PS4

  W grach z serii Battlefield niekoniecznie duże znaczenie ma nasze łącze.Jakie ma znaczenie moje opóźnienie jak serwery EA częściej mają problemy z połączeniem niż mój dostawca ?Przed zmianą dostawcy miałem ping (BF4) od 80 do 120 ms ,po zmianie od 20 do 60 ms. Zero zmian w grze,co innego gdyby utrata pakietów się zmieniła,ale nigdy jej nie miałem niezależnie od dostawcy.
 5. PS4

  Z lunetą snajpera już było,to na ich obronę
 6. PS4

  Żeby każdy miał ping 50ms to inaczej by się w gry online grało
 7. PS4

  To teraz będzie można pograć na serwerach z innymi ustawieniami.Jak ktoś z forumowiczów wynajmie serwer to proszę informować,z pewnością wpadnę kiedyś .
 8. PS4

  MoH:Warfighter
 9. PS4

  W przypadku BF1 mamy do czynienia z przedziwną sytuacją,bowiem gra działa w zmiennej rozdziałce na Pro między 1440p a 1656p,następnie robimy upscaling do 4K (w przypadku posiadania tv 4k) lub downscaling do 1080p (w przypadku posiadania tv full hd) i niby jest fajnie.Jestem przekonany,że gdyby gra na Pro od początku była generowana w 1080p to spokojnie bysmy mieli 60 kl./s ,ale kosztem bajeru z którego skorzysta 10% użytkowników mamy wszyscy dropy.Właśnie takie pytanie,bo Pro (jeszcze) nie mam.W multiku też jest opcja upscalingu do 4k włączona ?
 10. PS4

  Nie ukrywam,że pokładałem wielkie nadzieję w związku z ulepszeniem Battlefield'a 1 do Pro,ale oczekiwałem czegoś więcej dla użytkowników zwykłego tv 1080p.Co nie znaczy,że nie kupię Pro,nadal rozmyślam.Jak mówi człowiek,który zainspirował Donalda Trumpa do zostania prezydentem USA "Są plusy dodatnie i są plusy ujemne".
 11. PS4

  Serio ?To te dropy do 39 kl./s na tej mapce z alphy to jest PS4 Pro ? Yhym,pewnie fanboy'e sony nie są w stanie sobie wyobrazić,ale liczyłem na stałe 60kl./s niezależnie od pozostałych aspektów.Chyba że ten level (mapa) jest źle zrobiona czy coś,ale miało być super mega a wyszło jak wyszło.
 12. PS4

  Na PS4 Pro była już aktualizacja BF1 do Pro ?
 13. PS4

  Framerate na PS4 Pro obecnie jest śmieszny w porównaniu do framerate'u na zwykłym PS4,biorąc nawet poprawkę na to,że starszy model konsoli wygląda (na stan obecny) bardzo podobnie.Trzeba ocenę końcową wystawić po ograniu wersji z odpowiednią łatką do Pro,to co jest teraz to zdecydowanie nie jest to o czym była mowa w kampanii reklamowej PS4 Pro."Supermocna konsola" tylko patch'a do gry brakuje
 14. PS4

  Hhmm to też należy uwzględnić w ocenie
 15. PS4

  Dzisiaj "dzień sądu" Pany.Ma ktoś Pro i gra w BF1 ?Jak wrażenia?