Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

ognista sucz

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  164
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

26 Żadna

O ognista sucz

 • Ranga
  Mały członek

Informacje o profilu

 • Skąd z domu
 1. PS4

  Parę dni nieobecny na forum a tam znów narzekania i znowu od graczy którzy jeszcze gry nie zakupili...120h za mną i jeszcze fhuj do roboty.97lv i opierdolił mnie boss na 120 tym z którym walczyłem prawie godzinkę i to wszystko przez moją nieuwagę.Jedynie do czego mogę się przyczepić przy tej produkcji to zbyt łatwa platyna przy której każda narzekająca pizdeczka może powiedzieć ; splatynowałem FF...he,he pewnie jedyną część w swoim życiu
 2. PS4

  Platyna wbita,teraz full grind
 3. PS4

  levelowanie to akurat najmniejszy problem,praktycznie samo wpada po zakończeniu fabuły
 4. PS4

  Takie bzdury to dzieciom w piaskownicy możesz opowiadać
 5. PS4

  Tak,mamy możliwość.Wiele questów odblokowuje się po przejściu gry.
 6. PS4

  Za "Oracle Ascension Coin nie kupujemy żadnej broni tylko akcesoria/naszyjniki.Najbardziej pożądany z nich to RIBBON !!! Potrzeba aż 40 sztuk. ps. I do pozostałych...przestańcie już płakać że gra jest taka czy owaka bo się rzygać od tego chce.Nie podoba się to nie kupować i nie wchodzić na wątek.Jest wiele gier które mi się nie podobają więc nie pisze pierdół w innych tematach że coś z daną produkcją jest nie tak.