Skocz do zawartości

garob

Użytkownicy
 • Zawartość

  264
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

38 Żadna

O garob

 • Ranga
  Duży członek

Informacje o profilu

 • Wiek
  35
 1. Błąd 34878-0

  A spróbuj pobrać tą najnowszą aktualizację 4.74 i zobacz czy to coś dało. Szczerze wątpię ale...
 2. Destiny 2

  No na forum Bungie ludzie piszą, że patch niestety nie pomaga.
 3. Destiny 2

  A grałeś może w Rise of TB? Bo u mnie w prosiaku właśnie ten błąd wyskakiwał w tej grze. Odesłałem konsolę ale z tego co czytam to jest jakiś problem ze sprzętem i wymieniają na na nowe/refurby. Nawet forum Bungie całe zawalone pronlemami z tym 34878.
 4. Błąd 34878-0

  Tak, to ten.
 5. Błąd 34878-0

  Temat stary ale odkopie. Mam Prosiaka i ten sam problem z błędem 34878. Genralnie kilka gier już ograłem i nie było żadnych problemów ale w dwóch grach jest masakra. Lego City Tajny Agent i Rise of the TR. W pierwszej wywala co jakiś czas w róznych odstępach czasu a w TR za każdym razem jakieś 2, 3 minuty po włączeniu. I nie muszę nawet w nią grać, wystarczy że odpalę i wyjdę np. do menu PS a po dwóch minutach błąd. Konsola poszłaa na gwarancji do serwisu, zobaczymy czy coś zrobią.
 6. Serwis/Gwarancja PS4

  Czy w ramach gwarancji nadal wysyłają konsole do serwisu we Francji? Musiałem oddać prosiaka i tak się zastanawiam czy coś się zmieniło w kwestii serwisu czy nadal średniowiecze.
 7. PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

  Miałem tak kilka razy. Dzisiaj trzy razy pod rząd, na jednej gierce, praktycznie w tym samym miejscu. Na włączonym i wyłączonym trybie turbo.
×