Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Dilerus

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1383
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Reputacja

470 Całkiem całkiem

O Dilerus

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Warszawa

Kontakt

 • PSN Dilerus

Ostatnie wizyty

5485 wyświetleń profilu
 1. No i jest gameplay (wczesny):
 2. A jednak będzie kampania fabularna: http://www.ppe.pl/news/51870/skull-bones-tryb-fabularny-z-historycznymi-bohaterami-gra-nas-jeszcze-zaskoczy.html Zobaczymy tylko, czy faktycznie będzie sobą coś reprezentowała, czy nie będzie tylko dodatkiem do multi (mimo że twócrcy twierdzą, że nie będzie).
 3. PS4

 4. O otwartej becie nic nie wiadomo na razie?
 5. Ja to myślę, że te gry, które mogliby ujawnić to gry z datą premiery na tyle odległą, że nie chcieli już dolewać wody do ognia przy obecnie zaprezentowanym "planie" wydawniczym.
 6. Ja to oglądałem z samego rana i po prostu nie wierzyłem w to co widzę
 7. ps4

  Ale są dostępne settingi, które znacznie poprawiają sterowanie na padzie - sam z jednego korzystam i z chęcią bym się podzielił, ale nie mam obecnie dostępu do konsoli
 8. Obejrzałem dzisiaj jeszcze raz ten zwiastun i przyznam, że bardzo podoba mi się system walki, szczególnie bardzo płynna i intuicyjna interakcja z otoczeniem... QTE...cóż, nic do tego w sumie nie mam póki nie oprą większości gry na tym rozwiązaniu :s No i jeszcze pytanie jak będzie wyglądała rozgrywka w otwartym świecie. No i co by nie pisać, to widowiskowo będzie na pewno...jednym słowem czekam, oby tylko do 2018, a nie dłużej...
 9. Hell yeah! Póki co najlepsza wiadomość targów!
 10. Nie ma Zenka, nie ma tańców, tyle w temacie.
 11. Potwierdzona data premiery 17 października 2017.
 12. ps4

  Tu się akurat nie zgodzę, bo widać zmiany na pewno w systemie walki, widać nowe umiejętności, jak chociażby strzelanie z łuku, loot z przeciwników, staty na broni, które chyba będą miały większe znaczenie w tej części i to na razie tyle Ale na pewno kilka zmian jest i to raczej na plus, zobaczymy co dalej z tego wyniknie.
 13. Premiera 10 listopada.