Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Dilerus

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1352
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Reputacja

457 Całkiem całkiem

O Dilerus

 • Ranga
  Sonoklap
 • Urodziny 03/11/89

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Warszawa

Kontakt

 • PSN Dilerus

Ostatnie wizyty

5211 wyświetleń profilu
 1. PS4

  http://dubbingpedia.pl/wiki/Horizon_Zero_Dawn
 2. PS4

  No wiesz co...wstyd, przecież to "Łysa Góra" była A boss to Imlerith, ale to można zapomnieć bo w sumie żaden boss z podstawki nie zapadał zbytnio w pamięci (no może Wiedźmy).
 3. "W głębi podziemi nad czarną wodą mieszkał stary Gollum. Nie wiem, skąd się tutaj wziął ani też kim czy może czym był naprawdę. Nazywał się Gollum i był cały czarny jak noc, z wyjątkiem oczu, wielkich, okrągłych i wypełzłych."
 4. *Przy czwartym.
 5. PS4

  Po prostu ma dobrą talię, zainwestuj też w szpiegów i kukły, zostaw najmocniejsze karty, gorsze powywalaj.
 6. PS4

  No załatali z tego co wiem, w którymś patch'u, ale zawsze możesz po prostu nie patch'ować gry. Mimo wszystko jakby ktoś mnie pytał o zdanie (a wiem, że nikt nie pyta) to polecam zrobić tego speedrun'a jak należy chociaż dla minimum satysfakcji z tej platyny.
 7. PS4

  Łysol !!
 8. PS4

  Tak, przede wszystkim należy pomijać cutscenki, znać rozwiązania zagadek oraz przebiegać przez poszczególne lokacje (nawet niektóre starcia da się po prostu przebiec). Z modyfikatorów wybiera się Infinite Ammo + Baroka.44 (co daje nam one shot kill). Ja skończyłem to bez większej spiny w okolicach 5h, ale na yt widziałem, że da się nawet poniżej 4h to zrobić. Można też po drodze zrobić sobie kilka manual save'ów, które w razie potrzeby można wczytać bez potrzeby zaczynania gry od nowa.
 9. PS4

  Akurat w przypadku FF XV chodziło przede wszystkim o próbę łatania fabuły gry dodawaniem cutscenek w ostatniej chwili i jestem pewien, że jeśli do Horizona również twórcy dodawaliby filmiki przerywnikowe w day one patch'u spotkałoby się to z taką samą reakcją graczy, jak w przypadku FF XV.
 10. Wg wiki jest ich 24, ale radzę tam nie wchodzić i nie sprawdzać, bo niektórzy z wymienionych bossów mogą trochę spoilerować fabułę (jak ktoś bardziej wyczulony). No i pytanie czy to jest już kompletna lista. Ogólnie liczba bossów w mojej opinii jest naprawdę pokaźna.
 11. Bronie nie skalują się z parametrami, które wymieniłeś, skalują się (zależnie od broni) z którymiś z pozostałych czterech statów. Chyba najlepiej jak wkleję link z tabelą broni, w której wskazano z którymi statami skalują się poszczególne bronie. Ogólnie przeczytałeś jakąś złą poradę, pakowanie wszystkiego w Wita i Endurance to nie jest na pewno dobry build postaci.
 12. Gdzieś czytałem, że z poziomu mapy można grać w co-opie tylko w misje, które się już wcześniej ukończyło, a z poziomu kapliczki w misji można kogoś przyzwać do co-opa niezależnie od tego czy się dany etap wcześniej ukończyło. Z tego co wiem, obie opcje odróżniać miał również fakt, że w co-opie wybieranym z poziomu mapy można się podobno nawzajem wskrzeszać. Sprawdźcie to co napisałem, bo sam gry nie mam, ale sporo się nią ostatnio interesuję
 13. Pamiętaj też, że każda broń skaluje się z Twoimi statsami i musisz to chyba przedewszystkim wziąć pod uwagę przy ewentualnej zmianie oręża.
 14. PS4

  Graty. Teraz platyna to w zasadzie formalność, jeszcze tylko mały speedrun, ale z nim nie ma już większego problemu.
 15. PS4

  No mówiłem, że 20 jest najtrudniejszy Ja to zrobiłem tak, że najpierw wybijałem pierwszą falę do momentu pojawienia się typków z minigunami, w międzyczasie podniosłem granaty i wycofywałem się na skałki na których zaczyna się to starcie, po jakimś czasie tych dwóch gości podchodzi tam bliżej, do lewej burty statku, rzucasz granaty w ich stronę i ewentualnie wykańczasz ich headshotami jak zgubią hełmy, a reszta to już pikuś jeśli ktoś Ci jeszcze tam zostanie do zabicia.