Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Dilerus

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1348
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Reputacja

453 Całkiem całkiem

O Dilerus

 • Ranga
  Sonoklap
 • Urodziny 03/11/89

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Warszawa

Kontakt

 • PSN Dilerus

Ostatnie wizyty

5009 wyświetleń profilu
 1. Po prostu ma dobrą talię, zainwestuj też w szpiegów i kukły, zostaw najmocniejsze karty, gorsze powywalaj.
 2. No załatali z tego co wiem, w którymś patch'u, ale zawsze możesz po prostu nie patch'ować gry. Mimo wszystko jakby ktoś mnie pytał o zdanie (a wiem, że nikt nie pyta) to polecam zrobić tego speedrun'a jak należy chociaż dla minimum satysfakcji z tej platyny.
 3. PS4

  Łysol !!
 4. Tak, przede wszystkim należy pomijać cutscenki, znać rozwiązania zagadek oraz przebiegać przez poszczególne lokacje (nawet niektóre starcia da się po prostu przebiec). Z modyfikatorów wybiera się Infinite Ammo + Baroka.44 (co daje nam one shot kill). Ja skończyłem to bez większej spiny w okolicach 5h, ale na yt widziałem, że da się nawet poniżej 4h to zrobić. Można też po drodze zrobić sobie kilka manual save'ów, które w razie potrzeby można wczytać bez potrzeby zaczynania gry od nowa.
 5. PS4

  Akurat w przypadku FF XV chodziło przede wszystkim o próbę łatania fabuły gry dodawaniem cutscenek w ostatniej chwili i jestem pewien, że jeśli do Horizona również twórcy dodawaliby filmiki przerywnikowe w day one patch'u spotkałoby się to z taką samą reakcją graczy, jak w przypadku FF XV.
 6. Wg wiki jest ich 24, ale radzę tam nie wchodzić i nie sprawdzać, bo niektórzy z wymienionych bossów mogą trochę spoilerować fabułę (jak ktoś bardziej wyczulony). No i pytanie czy to jest już kompletna lista. Ogólnie liczba bossów w mojej opinii jest naprawdę pokaźna.
 7. Bronie nie skalują się z parametrami, które wymieniłeś, skalują się (zależnie od broni) z którymiś z pozostałych czterech statów. Chyba najlepiej jak wkleję link z tabelą broni, w której wskazano z którymi statami skalują się poszczególne bronie. Ogólnie przeczytałeś jakąś złą poradę, pakowanie wszystkiego w Wita i Endurance to nie jest na pewno dobry build postaci.
 8. Gdzieś czytałem, że z poziomu mapy można grać w co-opie tylko w misje, które się już wcześniej ukończyło, a z poziomu kapliczki w misji można kogoś przyzwać do co-opa niezależnie od tego czy się dany etap wcześniej ukończyło. Z tego co wiem, obie opcje odróżniać miał również fakt, że w co-opie wybieranym z poziomu mapy można się podobno nawzajem wskrzeszać. Sprawdźcie to co napisałem, bo sam gry nie mam, ale sporo się nią ostatnio interesuję
 9. Pamiętaj też, że każda broń skaluje się z Twoimi statsami i musisz to chyba przedewszystkim wziąć pod uwagę przy ewentualnej zmianie oręża.
 10. Graty. Teraz platyna to w zasadzie formalność, jeszcze tylko mały speedrun, ale z nim nie ma już większego problemu.
 11. No mówiłem, że 20 jest najtrudniejszy Ja to zrobiłem tak, że najpierw wybijałem pierwszą falę do momentu pojawienia się typków z minigunami, w międzyczasie podniosłem granaty i wycofywałem się na skałki na których zaczyna się to starcie, po jakimś czasie tych dwóch gości podchodzi tam bliżej, do lewej burty statku, rzucasz granaty w ich stronę i ewentualnie wykańczasz ich headshotami jak zgubią hełmy, a reszta to już pikuś jeśli ktoś Ci jeszcze tam zostanie do zabicia.
 12. Ja o czitach nie mówiłem, ja przeszedłem to prawilnie za pierwszym podejściem A z którym etapem masz problem?
 13. Hah, właśnie pooglądałem trochę gameplay'ów na yt i ten motyw ze ścianą w drugiej lokacji był genialny Naprawdę świetny klimat ma ta gierka.
 14. E tam, tak naprawdę trudny na miażdżącym jest tylko 20 rozdział. PS. DS 2 przeszedłeś to i to dasz radę
 15. Twórcy Bloodborne'a? To nie ich gra przecież.