Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kill

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  9855
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  247

Reputacja

9155 Yoda

1 obserwujący

O kill

 • Ranga
  Opiekun Xbotów i PCMR
 • Urodziny 05/01/75

Informacje o profilu

 • Wiek 41
 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Sucha Psina (Gmina Baborów)
 • Hobby Fejspalming

Kontakt

 • Gamertag drStrosmajer
 • PSN (╯°□°)╯︵ ┻━┻
 • Steam killdozor
 • Origin dredd01

Ostatnie wizyty

28660 wyświetleń profilu
 1. Pierwsza i podstawowa zasada dla początkujących. Nie próbuj ogarniać sam buildu. Wejdź na oficjalne forum PoE, wybierz klasę, popatrz na filmiki i dokładnie według poradnika spróbuj zbudować podobną postać jaka Ci się spodobała. Po drugie przyzwyczaj się, że w tej grze nic nie jest podane na tacy. Wszystko, dosłownie wszystko trzeba sprawdzać w poe wiki. Jest tego tak dużo, że faq czy poradnik w grze nie miałby sensu. Trzeba nawyknąć do handlu. Na stronie poe.trade można kupić i sprzedać wszystko co jest w grze. Poczynając od zwykłych orbów a skończywszy na itemach wartych kilkaset złotych. Handel w grze jest prosty. Na stronie wybierasz ofertę, klikasz Whisper, wklejasz to na czat w grze i za chwile sprzedający zaprasza cię do gry. PPM na jego nicku - Visit Hideout i z odliczoną kwotą currency* stawiasz się w jego siedzibie by zapłacić. *Wszystko trzeba zbierać i przerabiać na tzw: currency. Czyli materiały, orby itd. Na sam początek jednak, po wybraniu buildu, wystarczy skończyć grę na 3 poziomach trudności. Można spokojnie zrobić to ubierając się tylko w to co się znajdzie. Dobrze się bawić i rozdawać punkty zgodnie z poradnikiem. Reszta przyjdzie sama. Jak wspomniałem ja odbijałem się 3 razy dlatego, że próbowałem grać samemu. Syndrom dziecka we mgle wcześniej czy później zabijał fun. Bardzo wcześnie popełniony błąd w rozdawaniu punktów (na tym giga drzewku), niwelował szanse na grywalny build. Że nie wspomnę o tysiącu skilli, czarów itd. To jest coś bez nazwy. Dlatego opis sprawdzonego buildu (najlepiej wybrać jakiś update'owany temat który ma kilkaset stron) i do dzieła. No i trzeba mieć dużo wolnego czasu. Minimum pół dnia jeśli się pracuje, i od świtu do zmierzchu jeśli nie
 2. No faktycznie żeby zobaczyć chociaż ostatniego bossa endgameowego potrzeba srogich kilkuset godzin, po czym zazwyczaj zostajemy złanhitowani Ale... Za około 3 miesiące wchodzi bardzo obszerna aktualizacja. Gra zmieni swoje oblicze. Między innymi z 4 aktów zrobi się 10, znikną poziomy trudności i tego typu "niewielkie" zmiany. Przypuszczam, że wtedy też będzie mieć premiera na Xboxa. Więc może nowy system będzie bardziej elastyczny i da się go zcasualować na potrzeby konsol. Od siebie dodam, że jest to jedna z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Chociaż odbijałem się od niej 3 razy. No ale jak już zaskoczyło to poe>życie.
 3. Gra nie posiada nawet losowego loota z wrogów. Koło Diablo to to nawet nie leżało. Szmelc.
 4. Podobno statusy nie działają?

 5. Kultura

  Tylko że Nocturnal Animals kończy się tak, że człowiek żałuję, że w ogóle zaczął to oglądać...
 6. Jak lubisz losowe wywalenie z sieci raz dziennie to cała reszta jest spoko. Dodam, że przerywa z urzędu w celu zmiany ip, bo do światła firma Orange nie przewidziała możliwości stałego ip.
 7. Nic bardziej mylnego. Nie wiem skąd to wrażenie. Tęsknie za grami z czasów PSX i PS2, Saturna, Gamecuba i Dreamcasta. Np. nie po to sprzedałem "najpotężniejszą konsolę na świecie" i zmieniłem na Boxa, żeby zachwycać się grafiką Zrobiłem to, by móc zagrać chociażby w Quantum Break, grę która zmienia się pod wpływem naszych decyzji. Nie decyzji projektantów (w każdym razie nie dosłownie jak w większości korytarzyków tej generacji). Niezwykle cenie sobie takie gry "żywe", nieoskryptowane, w których nasza gra ma realne odzwierciedlenie w tym co widzimy na ekranie. Dla przykładu D3, Path of Exile, Hearthstone, Starcraft, Overwatch to jest mój crème de la crème dzisiejszego grania. Wcześniej taką magie potrafił wyczarować niezapomniany FFVII. Potrafię specjalnie wrócić na długie godziny do starych klasyków jak na przykład ostatnio Titan Quest, Everquest czy Nox. I tak, wiem, że Zelda należy do tych właśnie gier. Ale gry to jedno a sprzęt to drugie. Żebym mógł w pełni cieszyć się grami, sprzęt musi mieć ręce i nogi, A tymczasem... Jest faktem, że nowa konsolka Nintendo ma mocno zawyżoną cenę. Że jest tylko handheldem. I że wmawiano nam co innego! Jakieś hybrydy? Pfff.... Że ma bardzo słabe bebechy, lekko mocniejsze od X360. Że w erze telefonów 4K ona puszcza sygnał 720p... Że występują problemy z łącznością. O dziwo tylko w zestawach głównych. Dokupione za sutą kasę już nie. Przypadeq czy niedopilnowanie? Jest również faktem, że wiele decyzji designerskich jest całkowicie nieprzemyślanych, jak port od spodu do ładowania. Lista jest długa. Trudno trochę to wszystko usprawiedliwić miłością do kilku gier. Tak jak @Grabeqwcześniej zasugerował można było odnieść wspaniały sukces gdyby te gry pokazać i napisać na czymś lepszym niż toster. A więc obraz jaki wyłania się dla pragmatycznie myślącego gracza jest taki, że oto ktoś próbuje wcisnąć mi szajs, na oko ponad 2 x droższy niż w rzeczywistości, i ma nadzieje że kupię to coś ze względu na sentyment. No i to się sprawdza Reasumując. Prawdziwe wydaje się polskie przysłowie, że miłość jest ślepa.
 8. @zdun Gdzie ty widzisz ten potencjał w tym przerośniętym handheldzie z przystawką do TV to ja nie wiem? Ani to wygodne, ani mocne, ani medialne. No nic po prostu. 5 gier na krzyż i nara. Będzie gorzej niż z WiiU.
 9. "Być ko­bietą to strasznie trud­ne zajęcie, bo po­lega głównie na za­dawa­niu się z mężczyznami." - Joseph Conrad Korzeniowski

  Takie tam, z okazji 8 marca. Pozdrawiamy wszystkie kobiałki :)

  1. okoni

   okoni

   Dziękuję. 

  2. kill

   kill

   Ok. Można wklejać cycki :Gmoch:

  3. okoni

   okoni

   Proszę 

   pobrane.jpg

 10. PS4

  Zaczyna was trochę ponosić
 11. Za ten dysk to więcej niż 100 nie dostaniesz. Lepiej zapytaj w jakimś punkcie napraw konsol czy by nie chcieli całej na części kupić.
 12. Kultura

  I tak obejrzycie
 13. Jeszcze jeden post w podobnym stylu i wyłączymy ci nie tylko Shoutboxa, PW i Statusy ale również pisanie postów
 14. Kultura

  Panowie Od zawsze i na zawsze na szczycie podium królować będzie Wirujący Seks.
 15. PS4