Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kill

Administratorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  10076
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  255

Reputacja

9386 Yoda

1 obserwujący

O kill

 • Ranga
  Opiekun Xbotów i PCMR
 • Urodziny 05/01/75

Informacje o profilu

 • Wiek 41
 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Sucha Psina (Gmina Baborów)
 • Hobby Fejspalming

Kontakt

 • Gamertag drStrosmajer
 • PSN (╯°□°)╯︵ ┻━┻
 • Steam killdozor
 • Origin dredd01

Ostatnie wizyty

30271 wyświetleń profilu
 1. LUDZIE!!! Co się dzieje w Auchanie!!! Dziesiątki, może nawet setki piw w promocji. Importowane czeskie i kraftowe. U mnie w Łodzi chyba 12 regałów zajebanych towarem. Stałem tam i ślina ciekła mi po brodzie. Czułem się jak 5-latek w Disneylandzie. Ceny schodziły nawet poniżej 3 zeta, chociaż oczywiście były wynalazki po 9+. Kosiłem ile wlazło.
 2. Rozdawanie bonusów starym graczom zniechęca nowych. Dziwię się, że tej starej prawdy nie znacie.
 3. Nie ma exów na X'a? Może i nie ma. Niech wam będzie. Ale czy na Playstation zagrasz np w Gearsy, Halo, Forze? No nie wydaje mnie się
 4. PS4

  Musisz mieć level pomiędzy 60-69. (dla całkowitej pewności najlepiej tylko 60lvl) Ale po co się w to w ogóle bawić, skoro na 70lvl jest dużo lepszy i łatwiejszy do zdobycia ring? Nefalem Valor? Dafaq. Przecież to zostało usunięte z gry jakieś 3 lata temu. Poza tym na konsoli max stack wynosił 3. Dziwny post @donsarcasm XD
 5. W sumie to nie wiem jak się do tego odnieść. Jeśli dla ciebie 20 do 18 to nie jest niemalże identyczna sprzedaż to chyba dalsza dyskusja mija się z celem. Bo jak by było 20 do 19.5 to byś stwierdził, że pół miliona to przecież olbrzymia przewaga Co do EU, to tak jak wspomniałem są kraje, które z natury odrzucają produkty made in US. Np. Francja. A to rynek na którym jest kilka milionów konsol. Ale już w UK różnica wynosi tylko niecały milion. To jest jakieś pół roku sprzedaży. Jeśli doliczymy do tego fakt, że Xbox debiutował na początku tylko w 13 krajach, to te liczby nie robią aż takiego wrażenia. I dlatego MS ma po prostu wywalone na tą wojenkę, bo istnieje ona tylko w głowach internetowych napinaczy. Dla MS liczy się to, że w tym samym czasookresie XO ma lepszą sprzedaż niż X360, a więc jest to dla nich sukces a słupki na koniec dnia są większe i udziałowcy się cieszą.
 6. A po co ten switch? Ogólna zasada jest taka, że im mniej urządzeń po drodze do źródła internetu tym lepiej. Przetestuj jak możesz podłączenie kablem sieciowym konsoli bezpośrednio do modemu czy tam routera i wtedy sprawdź. Po prostu sygnał musi przejść przez tyle bramek, że to będzie zawsze lagować.
 7. W Ameryce, w sprzedaży, Sony i MS idą łeb w łeb. Nie jest winą Micosoftu, że ich konsola nie sprzedaje się w Japonii i Francji (dwóch olbrzymich rynkach zbytu konsol), głównie z powodów ideologicznych. Ale co tacy zradykalizowani fanboje Sony mogą o tym wiedzieć?
 8. Był filmik, ba był nawet gameplay już.
 9. Xbox

 10. Xbox

  http://www.xbox.com/pl-PL/live/games-with-gold A ty łapiesz warna za dezinformacje. Nie pisz jak nie jesteś pewny.
 11. A propo Beyond Good and Evil 2 to gra nawet nie jest jeszcze w dewelopingu... Po drugie nie lubię prequeli, po 3 gra ma stawiać na rozgrywkę multi online. Nahajpowany byłem jak córka leśnika na stanowisko ale po tym co się dowiedziałem to powietrze całkowicie ze mnie uleciało. 50% daję, że to spieprzą. Za te 3 lata....
 12. Zacznij od podania modelu TV.
 13. Drugi sezon jest trochę gorszy ale trzyma poziom, a trzeci porzuciłem po 4 odcinku...
 14. W każdym X'ie się dało więc na 99% w tym też się da. Zasilacz wewnętrzny jak w S'ce.
 15. Po co wymieniać hdd, skoro można podłączyć dysk zewnętrzny?