Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Cziczaki

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  397
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Cziczaki

 1. W grudniu był pokaz gry w VR, stream kiepskiej jakości; ale wyobrażam sobie jak ta gra mogłaby dobrze wyglądać, szkoda że na E3 nic nowego się nie pojawiło.
 2. No i stało się, już oficjalnie gra będzie tylko na PS4, pamiętam jak czekałem na premierę wersji PS3 która już była nagrywana do tłoczni... : (
 3. Jest jakiś test tej gry na PS4 PRO? Na zwykłej wersji gra z trudem osiąga 30 klatek.
 4. Myślałem że Ci, co rysują kopulujące się zwierzęta są przyje...., ale

  po obejrzeniu Sausage Party zmieniłem zdanie.

 5. Od 3 lat w produkcji jest Formula Fusion na PC, X1 i PS4, także jak ktoś narzeka na brak nowych wipeoutów na konsoli, to wcale nie musi kupować drugi raz tego samego, a poczekać cierpliwie na coś nowego.
 6. Widziałem recenzję, dla tych co już ograli wipeouta na ps3, ta omega jest warta góra 20-30zl. Poza odsłoną 2048 to dodali tylko parę utworów muzycznych. Nawet graficzne nie ma szału bo jedynie rozdzielczość podbili do 4k.
 7. poniedziałkowy bit z serii gimby nie znajo:

   

  esencja lat '90, teraz już takiej muzy nikt nie potrafi zrobić

  1. Madrok

   Madrok

   Leciało u mnie na komunii

  2. okoni

   okoni

   U mnie na komunii to leciały bjełyje jerozy ;D

 8. Niech zgadnę, kolejny co kupił używaną konsolę i szuka pomocy na forum bo nie wie które części trzeba dokupić bo konsola "nie czyta"? Pójdź z tą płytą do jakiegoś serwisu i zapytaj się, bo tam dostaniesz fachową odpowiedź.
 9. Granie na kalkulatorach to już przeżytek ->

   

 10. Szanowna administracjo, proszę zmienić użytkownikowi "michupol" jego avatara, najlepiej na twarz Jędruli z serialu Rodzina Zastępcza, po jego wypowiedziach na SB z ostatnich dwóch dni, zacząłem szanować banego.

  1. michupol

   michupol

   Szanowny Panie Cziczaki, proszę się

   odpierdolić xD

 11. Nintendo

  Zastanawiałem się nad PS4, ale teraz widzę że ten Switch niezłe gierki dostaje.
 12. Nie słyszałem, żeby robili savy z blokadą regionalną, tym bardziej że europejskie wydanie zawiera języki europejskie w tym polską.
 13. Ski Sniper, a nie jakieś tam Ghost Warrior 3.

  1. DigitalMan_PL

   DigitalMan_PL

   Platyna będzie podobno cięższa ponad 100 razy niż w Dark Souls, no i podobno trzeba będzie to przejść minimum na gitarze z GH lub Bongosach...

 14. Nowy system seller na PS4 i X1? Tak całkiem serio, to ATV Offroad Fury 4 na PS2 lepiej wygląda.
 15. W nadchodzącym roku ukaże się również Yakuza Kiwami na PS4 i PS3, będzie to remaster pierwszej części, z tym, że zamiast podbijać rozdzielczość do FullHD robią tę grę od nowa (lokacje, postacie itp.). Mają się również pojawić jakieś dodatkowe misje itp.
 16. LOL

 17. LOL

  Te połączenie obrazu z dźwiękiem, lepszej przeróbki z wspomnieniami z Wietnamu nie widziałem. xD
 18. Po tygrysie przyszedł czas na jelenia, must have generacji Deer Simulator https://store.playstation.com/#!/en-ca/games/deer-simulator/cid=UP2194-CUSA07266_00-PSRDEERSIMULATOR
 19. Sklepu grymel.pl nie polecam, u nich jest jak u mechanika w Blok Ekipie, gwarancja tylko do bramy.