Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Nath_147

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1729
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

264 Całkiem całkiem

O Nath_147

 • Ranga
  Sonoklap

Ostatnie wizyty

3985 wyświetleń profilu
 1. PS4

  sam linkowałeś mapę gdzie były zaznaczone główne szlaki jakimi poruszać się do DZ by było to najefektywniejsze, najlepiej już na początku zdobyć 1 element broni i z niego pierwszy lepszy karabin, chyba ze ma się szczęście i z pierwszego mobka leci niebieski :), wtedy jest zdecydowanie łatwiej,.. dobrze gra się we dwójkę (niekoniecznie biegając obok siebie na początku), można się wymienić sprzętem przed wejściem do DZ (jak się ma mniej szczęścia), sfocusować na jednym hunterze (jest łatwiej), i jeden drugiemu pomoże, z takich wypadów zwykle mam po 3 survival cache.
 2. PS4

  zaraz będzie nowy dodatek i zacznie się zbieranie od nowa ciekawe co nowego wprowadzą, z tego filmiku trochę to wygląda na starcie drużyn, może coś w stylu DoTA, a może horda survival fajny, ale troche brakuje znajdziek jak w podziemniach, no i troche zbyt powtarzalny; swoja droga ciekawi mnie dlaczego nie odkryli jeszcze tego obszaru na zachodzie, ktory byl dostepny poprzez glitch.
 3. PS4

  Taki weteran serii jak okoni jeszcze nie gra w kolejnego bfa?
 4. PS4

  Nie wszystkie ustawienia będą dostępne na poczatku, ale pewnie te o co pytasz tak. Jutro się przekonasz. na battlefield-Inside.de masz troche informacji
 5. PS4

  Jakby zrobili AI myślące jak człowiek, to i tak byś nie zagrał, bo dzien później byłby koniec świata jak w terminatorze.
 6. PS4

  I byly dwukrotnie jak nie trzykrotnie droższe na premiere