Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Nath_147

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1742
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

266 Całkiem całkiem

O Nath_147

 • Ranga
  Sonoklap

Ostatnie wizyty

4009 wyświetleń profilu
 1. PS4

  no to super, w końcu będzie sens grać, i się na nowo uzbrajać
 2. PS4

  to niech wrzuci jeszcze screena z każdego zdobytego trofika na swoim profilu
 3. troll mode on ? a co miałby powiedzieć fan wyścigów samochodowych
 4. pobiera mi patch 20gb, moze cos poprawili
 5. gdyby rockstar robił swoje GTA w 2 lata pewnie też by to tak wygądało :), sporo błedów da się naprawić, jeszcz jej nie skreślam, ale na premiera po nią nie sięgnę.
 6. PS4

  tu jest dobry artykuł, który może cię zainteresować https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/5fyphl/the_good_the_bad_and_the_max_gear_on_15_what_to/
 7. te ulepszone powiadomienia, to raczej pogorszone są ale widze ze tu ami posiadacze pro
 8. no to powinni go wtedy przenieść do kategorii snajperek
 9. PS4

  zniszczenie na pve chyba bedzie nadal tak samo skuteczne jak teraz, mobkom pancerza nie zabiorą, tylko graczom zredukują,
 10. dokładnie, przez to ze ten karabin jest samopowtarzalny, to można go traktować jak snajperkę, a na tle SVD czy M1A wypada blado, nie wiem jakie dokładnie są palny względem niego w 1.6, ale jeżeli chcą go jakoś spopularyzować, to powinien walić seria 3-6 pocisków.
 11. załóż do niego celownik snajperski x8 lub x12
 12. PS4

  nie, bo vendorzy nie są postaciami mobilnymi, mob = mobile object block
 13. PS4

  sam linkowałeś mapę gdzie były zaznaczone główne szlaki jakimi poruszać się do DZ by było to najefektywniejsze, najlepiej już na początku zdobyć 1 element broni i z niego pierwszy lepszy karabin, chyba ze ma się szczęście i z pierwszego mobka leci niebieski :), wtedy jest zdecydowanie łatwiej,.. dobrze gra się we dwójkę (niekoniecznie biegając obok siebie na początku), można się wymienić sprzętem przed wejściem do DZ (jak się ma mniej szczęścia), sfocusować na jednym hunterze (jest łatwiej), i jeden drugiemu pomoże, z takich wypadów zwykle mam po 3 survival cache.
 14. PS4

  zaraz będzie nowy dodatek i zacznie się zbieranie od nowa ciekawe co nowego wprowadzą, z tego filmiku trochę to wygląda na starcie drużyn, może coś w stylu DoTA, a może horda survival fajny, ale troche brakuje znajdziek jak w podziemniach, no i troche zbyt powtarzalny; swoja droga ciekawi mnie dlaczego nie odkryli jeszcze tego obszaru na zachodzie, ktory byl dostepny poprzez glitch.