Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Nath_147

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1752
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

267 Całkiem całkiem

O Nath_147

 • Ranga
  Sonoklap

Ostatnie wizyty

4052 wyświetleń profilu
 1. PS4

  jak sie zerknie na yt to ten glitch juz w styczniu był, a moze nawet dłuzej
 2. PS4

  zawsze tak było, to jakieś takie odczucie, ze coś w co się kiedyś grało, lepiej wyglądało, często tak mam jak wracam do starszych tytułów coś dokończyć
 3. http://thedivision.wiki.fextralife.com/Refreshed ale Ferro imo lepsza,..
 4. PS4

  on wali z Hungryhoga , jakis czas temu mi podobny wydropił, własnie z takim samym talnetem : http://thedivision.wiki.fextralife.com/Meticulous jescze go nie sprawdzalem, ale widzie ze jest zajebiaszczy
 5. ...
 6. PS4

  ja piernicze, jak glicz z leczeniem spieprzył last standa;
 7. PS4

  nakolanki egzotyczne, te chociaż dodają w miarę przydatny talent
 8. PS4

  a to nie jest zwazane z tłumikami?
 9. PS4

  śmieszny tryb, dołączałem solo, to mnie pewnie dobierało do losowych graczy, taka wolna amerykanka, naparzanka na całego, nie warto reanimowac lub czekac na reanimacje (tym bardziej ze mozna sie odradzac na osobie z drużyny), po zwiekszeniu czasu z 3 do 5 sec. ciezko kogos postawic samemu nie ginąc. dobra odskocznia dla tych co chca sie postrzelac bez ryzyka, a jak wam sie mysli mix wędrowca (3) z alpha brige (2) + jakis egzotyk/złoty, lub mix wędrowca (3) z alpha brige (3), do tego mocno w broń palną (dla kopa) lub broń palna = elektronice.
 10. PS4

  no to super, w końcu będzie sens grać, i się na nowo uzbrajać
 11. PS4

  to niech wrzuci jeszcze screena z każdego zdobytego trofika na swoim profilu
 12. troll mode on ? a co miałby powiedzieć fan wyścigów samochodowych
 13. pobiera mi patch 20gb, moze cos poprawili
 14. gdyby rockstar robił swoje GTA w 2 lata pewnie też by to tak wygądało :), sporo błedów da się naprawić, jeszcz jej nie skreślam, ale na premiera po nią nie sięgnę.