Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

cieglo

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  2219
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Reputacja

942 Konkretna

O cieglo

 • Ranga
  Dwa ruchy i głuchy

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Lublin

Kontakt

 • PSN cienglasz

Ostatnie wizyty

3813 wyświetleń profilu
 1. Jeszcze zapisz to w postaci wzoru a światłość się stanie
 2. Można nie sprawdzać aut ale myślę, że złym pomysłem nie będzie jeśli organizatorzy (albo mecenasi poszczególnych propozycji) pokrótce scharakteryzują dane auto i ułatwią wybór tym, którzy nie mają zielonego pojęcia albo nie mają świadomości o dziwnych patentach (patrz drs). Ja osobiście głosowałem na Merca ale latanie na nitro mnie totalnie odpycha.
 3. Pany, wrzućcie mnie na rezerwę, będę miał problemy by pojechać ten event. Jeśli znajdzie się sposobność jazdy, będę kombinował od ligi C.
 4. A co to za cyrki z tym drs? Może ktoś opisać z grubsza jak to używać w tym aucie?
 5. DTM wydaje się spoko, miłe odświeżenie po tempie serwowanym przez BMW Inna sprawa, że nie jestem pewny jak u mnie będzie w tym evencie z frekwencją, raz, że życie a dwa, że psx już jedzie do mnie i pewnie będę robił podejście pod FF7/9 i pierwszego Tomb Raidera
 6. To by wiele tłumaczyło, moje korzenie leżą w Maździe 323 1.7 Diesel
 7. Ja osobiście czuję się lepiej kiedy mając dobry dzień (tj. tempo) mogę zabierać się za każdego pacjenta z osobna, na spokojnie. Jazda w tłumie to zbyt wiele zmiennych jak dla mnie i to nie mój styl atakować od razu w gąszczu Dobrze zrobiłeś że pogoniłeś, ja tak zachowawczo jechał bym pewnie jeszcze dobrą chwilę
 8. Dość udany weekend. R1 to P3, zgodnie z wynikiem z Q (nie licząc Diego, który został rozłączony). Walka na początku z Gelunino, gdzieś tam po drodze udany atak i odzyskanie pozycji. I tak do końca. Dość nudno chociaż na tym torze trzeba było być skupionym non stop R2 to irytujący początek gdzie w tłumie jechało się słabo. Potem deszcz i przetasowania. Ostatecznie po zawieruszce ląduję na P7 z widokami na atak uciekającej mi dwójki. Kupczyk trzymał jednak mocne tempo i nic na to nie mogłem począć - dopiero na ostatnim okrążeniu zbliżyłem się na 1-2 s ale to już było za późno i nic nie gwarantowało. W deszczu jechało się fajnie, słabiutka widoczność ale miodnie Dzięki za fajny event. Kolejny wprowadza znaczną odmułkę bo Merc po prostu chce jechać niezależnie od biegu i warunków na torze
 9. Ja jedyny wyjątek robiłem dla McLarena ostatnio bo nie mogłem się na masce tam znaleźć
 10. Masakra. Ja się ucieszyłem, że ujrzałem 1:56 z przodu a Ty prawie 1:56 złamałeś. Ładnie PS. Gdzieś tam pytałeś o ujęcie na powtórce - ja tak właśnie przeważnie jeżdżę, widok z maski.
 11. A jaki secik dokładnie użyłeś?
 12. Ja mam nieco inny set, wydaje mi się, że krótsza skrzynia jest na tym torze jednak korzystniejsza (jeden klik w lewo w stosunku do Twojego). Reszta z grubsza to samo co u Ciebie, nie zmieniałem zawiechy poza stabilizatorami i 1:56 jest w zasięgu spokojnie. Gdyby nie licho pojechana ostatnia sekcja, wpadłoby tutaj: Pomijam lekki wyjazd na jeden z sekcji. Za to kompletnie nie przekłada się to na TT. Słabiutko mi się to auto tam trzyma drogi i raczej pewnie nawet nie poprawię tego co zrobiłem wcześniej.
 13. Serio? Ja zerknąłem pobieżnie i nie widziałem raczej ewidentnie rażącej jazdy. Może nie ten film oglądałem.