Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

cieglo

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  2235
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Reputacja

947 Konkretna

O cieglo

 • Ranga
  Dwa ruchy i głuchy

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Lublin

Kontakt

 • PSN cienglasz

Ostatnie wizyty

3831 wyświetleń profilu
 1. No i poprawili dźwięki. Widziałem kilka filmów z testów beta i zapowiada się to coraz bardziej smakowicie. Czekam na ten tytuł mocno.
 2. Ja poproszę na listę rezerwową. Jak będę miał jak i będzie jeszcze miejsce to w ostatniej chwili dołączę.
 3. Sprawdzę autko, nie powiem, kusi Jaki to dodatek?
 4. Ale to dopiero w piątek za tydzień chyba? Coś czytałem i się mocno zastanawiałem Dzięki za przypominajkę
 5. Ja się nieśmiało zgłaszam. Co prawda szanse u mnie to 50/50 ale i tak przy pokoju (pewnie) C różnicy to wielkiej nie robi
 6. I did not put much attention to setting the car up. I applied the first setup I found and 1/7 was pretty decent I must say. Anyway, now I can think of couple of turns that would use a higher downforce and make a significant difference I am not sure about the max speed and tire wear, though. On the shortest gear box I basically reach the revs limit on the main straight. As for the tires, with medium front I managed to ride it down to the rim in 14/15 laps. Higher downforce would have some further negative effect, I assume.
 7. No mi też się wydaje, że w ogóle jazda z kokpitu jest totalnie bez sensu w warunkach gier tego typu i przy założeniu, że nie mamy przynajmniej np. 3 ekranów (by ogarniać strony). To tylko pozory realizmu a tak naprawdę ograniczenie i komplikowanie sobie życia na własne życzenie.
 8. Ja to z przekąsem napisałem bo sam byłem ofiarą w takiej sytuacji a sędziowie jakby tego nie wzięli pod uwagę. Wnioskuję więc, że nie działa. Ale sam staram się jechać szerokością toru (a nie ścieżką optymalną) kiedy podejrzewam, że koło mnie jest ktoś inny. Inna sprawa, że w warunkach widoczności zapewnianej przez grę (to nie real) ten, kto nie ma overlapu - powinien sam zrezygnować z ataku.
 9. http://projectcarssetups.eu/#/viewsetup/46207886 Czyli 1/7. Przejechałem się na tym i daje radę ale też nie mam punktu odniesienia. PS. A co do handicapu to myślałem, że u nas to nie obowiązuje
 10. Może A1 to już zbytnio po bandzie ale podoba mi się kierunek myślenia. Krótkie tory, techniczne, niezbyt szybkie auto i mam kolejny hicior. A nie jakieś merce z nitro Jakieś typy chyba są, nie?
 11. Jakaś zajawka na kolejny event? Myśląc o tym Mercu totalnie odchodzi mi ochota na zasiadanie przed kierownicą. Już półmetek obecnego eventu, może jakieś obwieszczenie albo głosowanie?
 12. Miałem na myśli tylko efekty i ludzi. To prywatny klub, teraz zresztą dzięki współpracy z ACB coś się pewnie zmieni, rosną w siłę.