Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

toreso

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  2573
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  12

Reputacja

1595 Boss

O toreso

 • Ranga
  Iksbot
 • Urodziny 01/13/39

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

8584 wyświetleń profilu
 1. Uwierz że to nie jest żaden przypadek, i jednorazowa sprawa, wystarczy poczytać opinię ludzi, mi nawet uprzejmy Pan w sklepie ostatnio go odradzał mieli kilka egzemplarzy wystawionych w sklepie i w każdym ten sam problem, czyli rozklejanie obudowy. Temat jest powszechnie znany, nawet przez sprzedawców w byle jakich marketach typu Media czy Euro którzy zazwyczaj na niczym się nie znają i nic nie wiedzą.
 2. OFF

  http://weszlo.com/2017/05/23/ponoc-mafia-da-sie-wygrac-rijeka-wlasnie-tego-dokonala/ Bardzo ciekawy artykuł podsumowujący co się dzieje u naszych braci sąsiadów. W Chorwacji futbolowy beton pomału kruszeje. Rijeka została pierwszy raz mistrzem w swojej 70-letniej historii, czym przełamała dominacje Dinama Zagrzeb i Hajduka, pokonała przekupionych sędziów, "pomagające" Dinamo kluby. Fajnie położony stadion mają, nawet kiedyś byłem na meczu.
 3. No to jak tak będzie to wtedy umilę sobie nim oczekiwanie na jakiegoś OLED'a
 4. No gurwa jedna literka, wiadomo o co chodzi. Jak nie jest? W kuluarach tak się właśnie o nim mówi
 5. XE90 za 5500 do końca roku? Nie ma na to niestety szans. Jeszcze XE93 z 2016 roku nie zdążył stanieć nawet do tego poziomu
 6. Żeby cokolwiek zmarnować np. swój potencjał, to trzeba go najpierw mieć
 7. Ogólnie to zlewam jak ktoś piszę takie betonowe bzdety, że mojsze jest bardziej niż twojsze. Ale on jest uroczy w tym niesamowicie, te marketingowe slogany, ta dziecięca radość bo odkrył coś nowego co tak naprawdę dla niego nie za wiele zmienia. Niech sobie piszę
 8. No dajcie mu się nacieszyć, kupił chłopak monitor 4K 120hz pod konsolę która obsługuje tylko 60Hz, ratio mu skoczyło z 1,57 do 1,59. Musi to ogłosić wszem i wobec, i nawrócić wszystkich ludzi że do grania w multi to tylko monitor, bo on kupił.
 9. I co Ci dał ten monitor ogłaszany tutaj wszem i wobec? Ratio skoczyło z 1,56 do 1,59? I ciągle rośnie?
 10. PS4

  O kurwełe No to jest zdecydowanie zagruby njus. Aż mi się spociło to i owo.
 11. Teraz powoli będzie problem z kupieniem czegokolwiek do robienia własnych liquidów oprócz aromatów, o płynnej nikotynie oficjalnie do kupienia raczej zapomnij. Masz jeszcze bazy 36mg do kupienia, ale moim zdaniem to bez sensu, trzeba rozrabiać i jest z tym trochę roboty, ja tam od razu kupuje domyślną, gotową bazę np. 6mg i tylko dodaje aromaty.
 12. Nowy nabytek, wczoraj został pierwszy raz przetestowany. Czas po latach wrócić pedałowania Unibike Viper GTS
 13. Akumulatory najlepiej Sony VTC5 (sam posiadam) albo jakieś Samsungi czy LG, wszelkiej maści Efesty czy AWR sobie odpuść raczej.
 14. Myślę że gdzie nie wejdziesz na starówce czy okolice Hradczan napijesz się dobrego piwa, tam raczej się wstępuje na jedno/dwa i szuka następnego lukalu, tyle tego FarmHouse ostatnio brałem chyba po 7,70, w miarę nowy jeszcze chyba jest więc dlatego tyle kosztuje.
 15. PS4

  Po prawie dwóch latach, pierwszym przejściu podstawki, wczoraj znowu zacząłem przygodę z tą grą od nową. Co za emocje Ta gra jest fantastyczna, ładunek zadowolenia i emocji jaki u mnie wywołuje, ciężko to opisać Wyczyściłem wczoraj cały Biały Sad na poziomie Droga ku zakładzie no i powiem że jest dość łatwo teraz, nie wiem czy coś się zmieniło w grze z poziomem trudności przez ten czas. Mam również wrażenie że gra działa i wygląda dużo lepiej, ale to może jakieś placebo związane z powrotem do tego arcydzieła.