Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

cykor

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  792
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

113 Taka sobie

O cykor

 • Ranga
  Noł-lajf

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1267 wyświetleń profilu
 1. Witam Wszystkich. Obiło mi się o uszy, że Sony planuje/chce/ma zamiar wyłączyć serwery dla platformy PS3 w sierpniu tego 2017 roku. Czy ktoś wie coś więcej?
 2. PS4

  Czy tylko u mnie jest tak, że pobiera mi się patch, do np. 400mb, daje pauze, potem znowu pobieranie i idzie od początku?
 3. PS4

  A za chwilę EA wyda patch w którym pojawi się odliczanie do startu rundy i szach mat tak jak to było w bf4
 4. PS4

  Tak jak w każdej grze. Są max prestiże i niskie poziomy. Jak dobrze grasz to dam będziesz rozdawał baty
 5. PS4

  No jasne ze się da.
 6. Przecież Sam @SephiroT kiedyś pisał, że wyłapał bana bo miał gry z plati a one były z kradzionych kart albo cofane transakcje, i że całę kupowanie tam to proszenie się o bana. Jaką masz pewność, że akurat ta gra którą masz stamtąd nie jest kupiona z kradzionej karty? Żadnej. To samo z plusem. Okej udało Ci się, fajnie. Ja mówię to co wiem. I sam bym nigdy nic stamtąd nie kupił. Oczywiście nikomu nie bronię. Róbcie co chcecie i kupujcie gdzie chcecie
 7. Banik murowany a język w grze nieznany [emoji14] Kilka razy było napisane, żeby nic nie kupować z tej strony bo to proszenie się o bana.
 8. Kto tu lamentuje? Sony wyraźnie mówiło że limit fps w multi będzie taki sam na pro i zwykłym ps4. Jeśli to się jednak zmieni to żegnam Sony raz na zawsze.
 9. PS4

  Po miesiący czy tam 6 tygodniach od startu bety wprowadzają oficjalny FW.
 10. Chwila chwila czy ja coś własnie przespałem ważnego.... Tryb turbo powoduje brak ograniczeń wydajności gier poprzez FW.... Jeśli dzięki temu trybowi, okaże się za za pół roku, gry w multi będą miały po 30fps na ps4 a na pro 60fps to definitywnie żegnam $ony. Myślicie, że dzięki tej opcji możliwa jest taka sytuacja?
 11. PS4

  Ciekawe że po kablu z zewnątrz gra ładuje się szybciej niż z dysku wewnątrz. Szkoda że nie można podzielić dysku zew np na pół. Fajna opcja lecz dla mnie akurat zamiast dopniać dysk 2tb na usb lepiej rozbebeszyc i wrzucić do środka....
 12. PS4

  Pomiary: BF1, ładowanie gry do pierwszego naciśnięcia X Dysk WEW: 33s, drugi pomiar 31s Dysk ZEW: 27s, drugi pomiar 28 sekund Ładowanie misji Błoto i Krew, od naciśnięcia start do pierwszego filmu Dysk WEW: 48s, drugi pomiar 48s dysk ZEW: 48s, drugi pomiar 48 sekund Kopiowanie BF1 (83 Gb) trwało około 25 minut Ważna sparawa. Mój dysk Zewnętrzny to GOODRAM 2.5' 500GB usb 3.0 kupiony w xkomie, więc nie wiem dokładnie ile ma rpm. A mój dysk wewnętrzny to Hitachi 750GB SATA 3.0Gb/s 5400rpm. http://www.x-kom.pl/p/264101-dysk-zewnetrzny-przenosny-goodram-500gb-datago-25-usb-30.html
 13. PS4

  Kilka spostrzeżeń odnośnie kopiowania na dysk zew. Podłączyłem dysk 3.0 (i jeszcze dostałem info że może być za wolny ), wszedłem w urządzenia zrobiłem format. Dysk dopiął się do pamięci masowej systemu. Teraz wchodząc w Pamięc Masowa w ustawieniach widać 1. Pamięć masowa systemu i 2. Rozszerzona pamięć masowa. Można od razu wybrać gdzie będą się instalować nowe aplikacje. Przeniosłem fifę na usb - 11GB trwało to 2 minuty. Kiedy chciałem przenieść BF Hardline (około 70gb) to pokazywało czas kopiowania 12 minut. W informacjach o grze widać, na jakiej pamięci jest zainstalowana. Żeby odłączyć dysk, trzeba przytrzymać PS i wybrać opcję odłączenia pamięci, lub w ustawieniach wybrać Przestań używać tej rozszeżonej pamięci masowej, bo inaczej przy kolejnym podłączeniu jest jakaś naprawa i pojawia się pasek ładowania. Gry przeniesione na dysk odpalają się z dysku. Czyli działa to jak rozszerzenie dysku w środku konsoli. Oczywiście, dysk sformatowany pod ps4 nie jest widoczny z poziomu komputera. Ba nawet się wystraszyłem, że go szlak trafił, jednak trzeba wejść w zarządzanie dyskami i stworzyć nową partycję i będzie działał pod windowsem. Oczywiście poszedłem krok dalej, i podzieliłem dysk na partycje. A 200GB i B 270gb obie w NTFS. Niestety PS4 wykryło dysk jako 500gb i zrobiło format na swój system plików jako 500gb. Zrobiłem jeszcze inny test. Zrobiłem partycję A 100GB w formacie exFAT i partycję B 400GB w formacie NTFS. Ps4 wykryło dysk jako 100GB i sformatowało pod swój system, jednak po formacie pojawiło się znowu 500GB USB. Czyli troszkę lipka, bo dysk w całości trzeba przeznaczyć do konsoli, nie da się wykombinować pół na konsolę, a drugie pół do korzystania na pc.
 14. PS4

  Robię kopie danych z dysku zew 500gb na usb 3.0 i zaraz będę testował jak to działa i czy gry ruszą z dysku.
 15. PS4

  Znalazłem coś. Ustawienia- urządzenia- pamięć masowa. Z formatowaniem muszę się narazie wytrzymać bo wychodzę z domu