Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Karaluch69

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1048
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Reputacja

355 Całkiem całkiem

O Karaluch69

 • Ranga
  Rzezolator

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd SWOOPSK

Kontakt

 • PSN Twoja_Stara_WIE

Ostatnie wizyty

2441 wyświetleń profilu
 1. Destiny 2 - takie piękne, że aż się rzygać chce. Masakra. Jeden marudzi bo za mało kolorów i słaba grafa. Drugi marudzi bo za dobra grafa. Trzeci marudzi bo ma za słabego neta i nawet nie grał.
 2. Będzie siepane pałkami.
 3. Zagrałem ten strajk w końcu wczoraj i nie kumam co tak słabo tam wygląda. Kolorów więcej niż potrafiłbym nazwać, zmiany otoczenia i to co najważniejsze czyli non-toper-mielonka. Jak na stajk to robi dokładnie to czego oczekiwałbym po strajku. W pvp combo puls + submachinegun robi robotę i jakoś tak lepiej mi się wczoraj strzelało. Countdown (odliczanie w PL) z randomami nie ma najmniejszego sensu więc ciężko się tu coś bardziej wypowiedzieć, natomiast control (kontrola oczywiście) po małym liftingu nadal będzie (razem z clashem - po naszemu Starcie?) trybem najbardziej obleganym przez graczy. Nie zmieniałem języka konsoli z czystego lenistwa więc nadal męczę betę po naszemu i ewidentnie tłumacz zupełnie nie znał kontekstu. Nazwy broni też zostały przetłumaczone (te które podołali przetłumaczyć) i tu też spore pole do popisu mieli, ale standardowo polecieli dosłownym tłumaczeniem co w niektórych przypadkach średnio wypada. Największą kreatywnością popisał się kolo tłumacząc The Needle jako Nitka. Jakby kto narzekał, że supery za wolno się ładują to podaję filmik jak zglitchować supera na starjku żeby się nie kończył.
 4. Patrzcie państwo jak plugawy łowca ucieka przed nową Novą prosto od Czarownika.
 5. Co za zawód. Jak na betę to za mało! Tylko jedna misja fabularna? Mało! Tylko jeden strajk, mało, i tak mało w nim kolorów. Mało! 4 vs 4 w Pvp? Mało! Tylko 2 tryby i 2 mapy? Mało! Superów w Pvp mało! Granatów mało! Mało, mało, mało... Z tej złości zaraz anuluję mój preorder na kolekcjonerkę i zamówię zwykłą plebejską limitkę! Niech wiedzą, że nie dam się rypać na kasę.
 6. Dubbing zabija klimat. Może nowych graczy to tak nie uderzy, ale stare wyjadacze będą cierpiały bez zmiany języka. Ogólnie wszystko ładnie, pięknie, ale co oni kierwa z Novą wyczynili to głowa mała. Leci to, to wolno i za uja nie wiem za kim poleci. Zagrałem raptem kilka meczy i już dwa razy typ co był najbliżej przebiegł sobie pod moją Nova i posłał mnie do piachu. To muszą poprawić. Ogólnie wszystko ładuje się wolno a granaty i melee są tylko dodatkiem bo ciężko kogoś tym ubić.
 7. INFO: In the D2 Beta, the Homecoming story mission will be open to all. The Strike and Crucible will require PlayStation Plus and Xbox Live Gold.
 8. A to na premierę była wtopa czy kiedy bo już nie pamiętam dobrze? Coś na pewno było bo pamiętam jak się gapiłem w ekran z logo lekko ponad godzinę. @up https://destiny2.cdp.com.pl/
 9. Ponoć 19, ale pewnie standardowo serwery nie wyrobią na starcie i będzie zawodzenie. Swoją drogą to przesadzili z tym kodami do kodów do kodów
 10. Znowu Lock i Tytek na "nowej" mapie.
 11. Chyba dla wszystkich tylko preorderowcy będą cisnąć od wtorku.
 12. Niewidzialności ma nie być więc kto wie.
 13. Taaa... Teraz to Tytek będzie noob friendly. Prawdziwy pro wybierze Locka.
 14. Czyżby najbardziej popularna subclasa w Destiny 2? Moim zdaniem to więcej niż pewne (2 rodzaje supera, ofensywny i defensywny). Wydaje się to być trochę nie fair w stosunku do pozostałych klas. Będzie fioletowo na raidach coś czuję.
 15. No to panie zapodałeś misję. Nie spocznę dopóki nie spróbuję!