Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Karaluch69

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  934
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

286 Całkiem całkiem

O Karaluch69

 • Ranga
  Rzezolator

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd SWOOPSK

Kontakt

 • PSN Twoja_Stara_WIE

Ostatnie wizyty

2187 wyświetleń profilu
 1. Moim zdaniem to bardziej słaby marketing (w zasadzie jego brak) może mieć wpływ na taką sytuację no i fakt, że poziom trudności może odstraszyć. Osobiście bardzo liczę na przyzwoitą sprzedaż i zielone światło dla kontynuacji.
 2. Chłopców można troszkę oszukać bo jest głaz, ale parka koedukacyjna już trudniejsza.
 3. Możesz robić i jedno i drugie, jak wolisz. Na głównej mapie jednym przyciskiem przełączać między Ng a Ng+.
 4. System walki w Nioh akurat bije soulsy na łeb, na szyję.
 5. Info o nowym stopniu trudności, DLC i PvP. http://fextralife.com/nioh-dlc-information-pvp-new-difficulty-first-dlc-details/ Co do uwag o grze to zgodzę się, że różnorodność przeciwników jest słabszym elementem Nioh. Plansze za to bardzo fajne i zróżnicowane a fakt, że architektura pododbna to akurat pokłosie umiejscowienia gry w konkretnym okresie historycznym przez to wyobraźnie też musieli trochę powściągnąć.
 6. Jakby ktoś chciał się zagłębić w system walki to polecam sprawdzić poniższy filmik.
 7. Będzie grane.
 8. Główny wątek ukończony i muszę stwierdzić, że GOTY jak dla mnie póki co. Do zrobienia pozostało NG+ i niesławne duety więc grania jeszcze co nie miara no i oczekuję na PvP z wypiekami. Niezdecydowanym polecam. Naprawdę warto.
 9. Skracaj dystans jak najczęściej. Jak się do niego przykleisz to powinno pójść.
 10. Ponoć każdej. Sam jeszcze nie testowałem, ale gdzieś czytałem, że ponoć pasywne skille działają nawet jak nie używasz tej konkretnej broni.
 11. Szybki pro tip: można wykonać flux zmieniając postawę na tę, której aktualnie używamy. Przydatne dla tych co lubią tłuc w tylko jednej postawie.
 12. Możesz. Są 2 przedmioty, które do tego służą. Gałąź Himorogi i coś jeszcze Himorogi. Pierwsze się zużywa, ale nie tracisz amrity a drugie jest niezużywalne, ale powrót będzie Cię kosztował całego niewykorzystanego expa.
 13. Dla katany serce a dla włóczni kondycja. Ja gram kataną i na dwójce włócznią właśnie i na 90lvl mam serce na 40 (głownie gram kataną), 20 kondycja i 20 duch a reszta atrybutów około 10 (czasami trzeb więcej żeby jakiś fajny set założyć).
 14. Nic Cię to nie kosztuje więc się opłaca. Każdy klan daje inne pasywne bonusy. W przeciągu tygodnia trwa wojna klanów, czerwoni na białych (a raczej niebieskich) i liczą się tam zdobywane przez graczy punkty chwały. Wygrywają klany tego koloru, które w sumie uzbierają więcej chwały a za to masz tam jakieś fanty i jeszcze więcej chwały do wydania w herbaciarni. Ogólnie nic wielkiego, ale kolejna opcja zdobywania sprzętu, matsów czy gestów.