Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Frost Prime

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1316
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

375 Całkiem całkiem

O Frost Prime

 • Ranga
  Sonoklap

Informacje o profilu

 • Wiek 27
 • Płeć

Kontakt

 • Gamertag Michael Marshal
 • PSN Castiel_Michael

Ostatnie wizyty

4139 wyświetleń profilu
 1. Zapomniałeś o najważniejszym...duszek musi coś przeskanować i otworzyć i oczywiście jak już wszystkich wybijemy to akurat kończy ... ahhh piękne wspomnienia.
 2. Jasne...a Shadow Fall miał 60 klatek? Chyba tak. Grało się fajnie itp ale żebym jakoś się tym jarał itp to nie. Jeśli ktoś w ogóle na cyferki zwraca uwagę to konsole powinien mieć chyba tylko do jakichś exów i niczego więcej, a cała pozostała kasa powinna iść w dobrego PC bo pełne 4K i 60/fps lub więcej to na tych konsolach nieosiągalne liczby. Może to dla kogoś bardzo ważna sprawa...ja jednak w grach zwracam uwagę na inne rzeczy, a jeśli ktoś w priorytetach ma 60 fps to konsolę chyba ma tylko po to by się denerwować. Ja mam nadzieje, że pvp nie będzie tak spieprzone jak w pierwszej części bo to co się wyprawiało czasami to kosmos.
 3. Ja już o tych klatkach słuchać/czytać nie mogę. To już jakieś czepialstwo bo pomijane jest całkowicie to co najważniejsze w grze, a czepianie się detali. Ludzie sami się nakręcają, tworzą sobie oczekiwania na siłę, a potem wielkie rozczarowanie. Ja z Destiny 2 mam jeden problem - jak to będzie z tymi DLC i co to będzie bo grę pewnie kupię, a informacja, że mogę dołączyć do ekipy grającej RAID to dla mnie bardzo dobra nowina bo nie miałem możliwości gry wcześniej. Pewnie wezmę na premierę tego całego deluxe czy jak to się tam nazywa. Niech stracę. Jak mam spędzić tyle samo lub więcej czasu jaki spędziłem przy pierwszej części to dla mnie warto.
 4. Ten boss Vexów w strike'u wygląda niemal identycznie jak w pierwszej części. Mi podoba się to, że biorą kopiują bronie z Halo. Np ten karabin maszynowy czy coś jak SMG...to akurat fajnie wygląda.
 5. Promo na doładowania (20%) - https://www.doladowania.pl/
 6. PS4

  Ja chciałem wypytać o jakieś polskie przyjazne free company na serwerze Moogle. Chodzi mi głównie o ludzi na ps4.
 7. PS4

  Jakiś czas temu kolega mnie odwiedził i chwilę pograliśmy w Zombie Vikings. Fajna gra z poczuciem humoru. Nie był u mnie długo to też nie skończyliśmy gry, ale fajnie się grało.
 8. PS4

  Alienation jest teraz w Plusie.
 9. Na 70 jest czasami ciężko.
 10. Jedyny boss którego odpuściłem solo i w co-opie. W ogóle go odpuściłem. Nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami. Nawet oglądając jak kolesie grają na YouTubie to w moim przypadku są całkiem inne schematy i zachowania. Nie umiem tych ataków unikać. Szczególnie zianie ogniem. Według mnie projekt totalnie spieprzony.
 11. PS4

  Patricko główny masturbator Destiny (gry powtarzalnej jak cholera) narzeka na monotonię w Uncharted...wow.
 12. Jeśli dla Ciebie Threaded Cane jest szybkie to nie widziałeś Blade Of Mercy.
 13. Skały jak wspomnieliście to bardzo rzadki materiał. 1 w podstawce, jedna w dodatku, a w lochach można farmić do woli. Pełno jest glifów w necie pokazujących który loch, na którym poziomie zawiera skałę. Jest to nieco upierdliwe bo trzeba ciągle żonglować tymi lochami non stop, ale znowuż ma to swoje plusy. Skały są wymagane na maksymalne ulepszenie broni więc są przeznaczone już raczej dla w pełni rozwiniętej postaci (lub takiej której niewiele brakuje to pełni) więc jako gracz masz już konkretny build i konkretną broń której masz zamiar używać i tak niewielka ilość skał ma sens. Jedyny minus jest taki, że można zrobić pod jeden build kilka broni i chęć wymaksowania kilku z nich może być denerwująca.
 14. W serii Souls to sporo emocji w moim przypadku wywołała walka z braćmi w 3 części i Nameless Kingiem, w Bloodborne to Ludwig, Maria, śmietny Kos i Gehrman, ale w np w takim Dark Souls 2...chyba tylko bossowie z dlc. W podstawce było słabo. Pierwsze Dark Souls...było według mnie doskonałe. 3 część była bardzo bardzo dobra. Świetna, ale nie doskonała.
 15. Nie bardzo mi się to widzi...jak dla mnie ten sam błąd co przy Lords Of The Fallen - za wolno. Zdecydowanie za wolno. Gesslerowa po dwóch obiadach szybciej się rusza.