Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Yarek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

57 Słaba

O Yarek

 • Ranga
  Mały członek

Informacje o profilu

 • Wiek 35
 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Polska
 • Hobby Gry, filmy, gry, seriale, gry...no i wyścigi☺

Kontakt

 • Gamertag ArsenalHD
 • PSN ArsenalHD

Ostatnie wizyty

284 wyświetleń profilu
 1. Australia to Australia. Sucho jest Seba
 2. Nadszedł czas na kolejny wyścig legendarnym autem Lotus 78. Tym razem do pokonania będzie 60 okrążeń na australijskim torze Mount Panorama znanym pod nazwą Bathurst Czas wyścigu ustawimy na 8 rano. Upływ czasu i pogody rzeczywisty. Paliwo i opony też będą zużywać się w czasie rzeczywistym. Sloty pogodowe: lekkie zachmurzenie, słonecznie, losowo, słonecznie. Widok z kokpitu będzie zablokowany. Uszkodzenia - wpływ na osiągi. Startujemy o 21:30 półgodzinnymi kwalifikacjami. Potem rozgrzewka 10 minut i start. Startujemy okrążeniem formującym. Pit Stop nie jest wymagany. Uwaga! Robimy tylko jeden restart w przypadku problemów technicznych!
 3. Co tam czwarta rano. Jak o 6 przywali słońce po gałach to nie ma przebacz.
 4. Czas powoli się nakręcać
 5. Jak cisnąłem za tobą Pela na Brno to widziałem, że za wcześnie hamujesz i doganiałem cię na lewych zwłaszcza. Ty masz load cell w hamulcu. Musisz trochę inaczej podejść do hamowania więc. Odpal podczas jazdy PcarsDash. Jest tam ekran(taki z układem napędowym auta) co pokazuje które i na ile sekund koło zblokowałeś podczas hamowania. Przydatna rzecz. No i od czasu zamonyowania load cell zauważam ostatnio, że moc hamulców mogę sporo obniżyć i jest nadal ok.
 6. Szybkość dostawania informacji możesz dostroić w opcjach jak i mnóstwo innych rzeczy.
 7. Nie przesadzajcie. Spokojnie ze środka można Meśkiem jechać. Problem w tym, że niektórzy widzą na mapce obok siebie rywala, wiedzą, że jest z lewej lub prawej. Tylko magicznym sposobem wyłącza się orientacja w przestrzeni i trochę rozsądek. Mnie ratuje Pan Papuga dupsko
 8. Mnie się fajnie jechało. Gdyby nie problemy z internetem ( nawet stream na YT mi się pieprzył) to byłoby idealnie.
 9. Musisz Yasiek to dobrze przemyśleć. Parę godzin z życia co tydzień masz wyrwane na obsługę tej strony.
 10. Nadszedł moment Lotusa. Zapraszam chętnych to wyścigu tym legendarnym autem. Pierwszy wyścig Lotus 78 Classic Cup odbędzie się na torze Imola GP Będzie miał 65 okrążeń. Parametry wyścigu: Data 3.03. 2017r. godzina 16:00 Upływ czasu rzeczywisty Pogoda: słonecznie, losowo, pochmurnie, losowo Upływ pogody x2 Zużycie opon rzeczywiste Zużycie paliwa rzeczywiste Wymagany pit-stop Wymagany widok z kokpitu Usterki mechaniczne Uszkodzenia - wpływ na osiągi Startujemy w piątek 3 marca. 21:30 kwalifikacje 30 min. 5 minut rozgrzewki i wyścig. Tor i auto są wymagające ale myślę, że znajdzie się 16 zapaleńców do śmigania tym cackiem. Zgłaszać można się do mnie na PW lub na PSN. Zapraszam do dyskusji
 11. Diego. 1:30 to na treningu do zrobienia jest. Wyścig na Monaco to już inna bajka Mnie się fajnie jechało. Nawet drugi byłem w pierwszym wyścigu. Ale mój pech się przestraszył awansu i mnie zrobił crash test. Wyscig 2 to już hardkor był. Jechaliśmy jak dzieci we mgle Tak to jest jak się głosuje na auta nie sprawdzając. No a mogła Formuła B albo BMW M1 procar przec*#j wygrać :/
 12. Z racji braku czasu i zainteresowania ze strony ligii nie będę aktualizował tamtej strony. Jeśli do końca lutego nie znajdzie się ktoś kto chce się w to bawić - usuwam tam wszelkie dane.
 13. Zróbcie sprawdzanie pierwszej trójki z pokoju i tyle. Jak ktoś z pierwszej trójki przegiął to spada i sprawdza się nastepnego w tabeli.
 14. Ja mam headset Sony koloru białego. Ma wzmocnioną konstrukcję zawiasów. Nie wiem jak można powiedzieć, że są niewygodne. Dla mnie są mega komfortowe. Poprzedni model, ten z wibracjami jest niewygodny.