Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Yarek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Żadna

O Yarek

 • Ranga
  Mały członek

Informacje o profilu

 • Wiek 35
 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Polska
 • Hobby Gry, filmy, gry, seriale, gry...no i wyścigi☺

Kontakt

 • Gamertag ArsenalHD
 • PSN ArsenalHD

Ostatnie wizyty

251 wyświetleń profilu
 1. Z racji braku czasu i zainteresowania ze strony ligii nie będę aktualizował tamtej strony. Jeśli do końca lutego nie znajdzie się ktoś kto chce się w to bawić - usuwam tam wszelkie dane.
 2. Zróbcie sprawdzanie pierwszej trójki z pokoju i tyle. Jak ktoś z pierwszej trójki przegiął to spada i sprawdza się nastepnego w tabeli.
 3. Ja mam headset Sony koloru białego. Ma wzmocnioną konstrukcję zawiasów. Nie wiem jak można powiedzieć, że są niewygodne. Dla mnie są mega komfortowe. Poprzedni model, ten z wibracjami jest niewygodny.
 4. Ja drugiego wyścigu nie dałem rady pojechać. Po 15 minutach musiałem zjechać do pitstopu. Coś te lekarstwa na mnie źle działają. Pociłem sie i słabłem z minuty na minutę. W sumie i tak wywaliło mnie z gry na 5 minut przed końcem R2 więc żadna strata. Dla mnie koniec z kredensem. Za tydzień nieobecność moja będzie. Ja tam nie wiem jak w grupie premium AAA z wyjeżdżaniem. W grupie B od wyjeżdżania były ważniesze desperackie próby panowania nad wozem.
 5. Przy open wheel da się tylko wpływ na osiagi i do put stopu się człowiek doturla jakoś
 6. Mnie tam Smokey możesz zgłaszać. Jechałem jak sierota w niedzielę.
 7. Mamy tam w tej naszej małej lidze parę dobrych ustawień i ustawiaczy FF. Zapraszamy, przywitamy, podzielimy się chętnie ☺
 8. Ja pamiętam tylko, że w 2 wyścigu powinienem być 12 a gra pokazała, że jestem 10. No i Bartka przyblokowałem w tej ulewie. Się zagapiłem.
 9. Też się piszę. PSN: Memory, 5 i wszystko jasne
 10. Dobra tam Catani. Ja ci kłamstwa nie zarzucam i nie się nie obrażam. Tak jak piszesz, mówiłeś, ale chyba nikt nie słyszał i tyle. Miałeś łyse i się męczyłeś. O.k. Mnie chodzi o zasady bardziej a nie ile czasu ktoś zyskał w pit-stop. Może zyskał, może nie. Ja sprawdzać nie będę. Jestem świeżak w tym całym ściganiu ale Niemce mnie w pracy wytresowali:) Jest regulamin, jest obowiązek zmienić to zmieniam. Mus to mus. Nie ma przebacz. Takie zboczenie zawodowe. Niech tam szefostwo się określi co robić gdy są problemy w pitstopie. Powtarzamy zjazd czy nie. Czy mamy wybór ponowny zjazd albo zgłaszamy i godzimy się na minus ileśtam punktów. Za ukrywanie chyba DSQ? Bo teraz jedziemy kredensem co wpiernicza opony. Za chwilę będzie auto inne, inne zużycie i znów będziemy się sprawdzać godzinami?
 11. Cienglarz ja się nie gniewam na nikogo tylko jestem rozczarowany. Mamy przecież mikrofony i wystarczy zapytać:"Zjechałem ale mi nie wymienili, co mam robić teraz". Albo zaraz po wyścigu jeśli nie używacie headseta w czasie jazdy. Ja nie przypominam sobie takich informacji w czasie i zaraz po wyścigu. Zawsze w szerszym gronie można wtedy to obadać. Biorę oczywiście poprawkę ma to, że coś przegapiłem. Wiadomo, że w skupieniu można niedosłyszeć więc może ktoś coś pamięta. Niech napisze. No a tak to ja mam odczucie takie, że liczymy a "nuż nikt nie zauważy" siedzimy cicho i jedziemy dalej. Trochę to nie fair moim zdaniem. Pamiętam, że Tomaszan coś tam z hamulcami miał i zjechał chyba drugi raz do pit-stopu.
 12. Nie no może ogarnę. W grupie 2 była rozgrzewka. Jak nie ma ustalonej strategii postoju to ją sobie można ustawić podczas wjazdu do pit-stop. Można i 5 minut zmieniać, wybierać jak ktoś chce. Z reguły kilka sekund wystarczy i spokojnie się to ogarnie przed zatrzymaniem. Serio Cienglarz, dla mnie to żadne usprawiedliwienie, że nie mam strategii zrobionej przed wyścigiem to nie robię czegoś w pit-stopie bo nie umiem. Grając w grę systematycznie ponad rok czasami. Zaraz się okaże, że połowa z nas nie stosuje się/nie zna wszystkich zasad jakie sobie ta Liga założyła.
 13. Zgłaszam Gustaw, zgłaszam Cataniego. Muszę obejrzeć teraz jeszcze 32 powtórki i policzyć wyjazdy poza tor. Nie kwapi się nikt do pomocy w pokoju B
 14. Aplikacja jest naprawdę fajna. Mówi Pan Papuga mnóstwo przydatnych rzeczy. Nawet opier*$#ić potrafi gdy jedziesz jak łamaga.
 15. Tylko Seba zapowiedz, że wyjście z wyścigu bez podania ważnej przyczyny = nie zaprosimy następnym razem. Siku, kupka i ziewanie to nie są ważne przyczyny :]