Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Yarek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

45 Żadna

O Yarek

 • Ranga
  Mały członek

Informacje o profilu

 • Wiek 35
 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Polska
 • Hobby Gry, filmy, gry, seriale, gry...no i wyścigi☺

Kontakt

 • Gamertag ArsenalHD
 • PSN ArsenalHD

Ostatnie wizyty

222 wyświetleń profilu
 1. Dobra tam Catani. Ja ci kłamstwa nie zarzucam i nie się nie obrażam. Tak jak piszesz, mówiłeś, ale chyba nikt nie słyszał i tyle. Miałeś łyse i się męczyłeś. O.k. Mnie chodzi o zasady bardziej a nie ile czasu ktoś zyskał w pit-stop. Może zyskał, może nie. Ja sprawdzać nie będę. Jestem świeżak w tym całym ściganiu ale Niemce mnie w pracy wytresowali:) Jest regulamin, jest obowiązek zmienić to zmieniam. Mus to mus. Nie ma przebacz. Takie zboczenie zawodowe. Niech tam szefostwo się określi co robić gdy są problemy w pitstopie. Powtarzamy zjazd czy nie. Czy mamy wybór ponowny zjazd albo zgłaszamy i godzimy się na minus ileśtam punktów. Za ukrywanie chyba DSQ? Bo teraz jedziemy kredensem co wpiernicza opony. Za chwilę będzie auto inne, inne zużycie i znów będziemy się sprawdzać godzinami?
 2. Cienglarz ja się nie gniewam na nikogo tylko jestem rozczarowany. Mamy przecież mikrofony i wystarczy zapytać:"Zjechałem ale mi nie wymienili, co mam robić teraz". Albo zaraz po wyścigu jeśli nie używacie headseta w czasie jazdy. Ja nie przypominam sobie takich informacji w czasie i zaraz po wyścigu. Zawsze w szerszym gronie można wtedy to obadać. Biorę oczywiście poprawkę ma to, że coś przegapiłem. Wiadomo, że w skupieniu można niedosłyszeć więc może ktoś coś pamięta. Niech napisze. No a tak to ja mam odczucie takie, że liczymy a "nuż nikt nie zauważy" siedzimy cicho i jedziemy dalej. Trochę to nie fair moim zdaniem. Pamiętam, że Tomaszan coś tam z hamulcami miał i zjechał chyba drugi raz do pit-stopu.
 3. Nie no może ogarnę. W grupie 2 była rozgrzewka. Jak nie ma ustalonej strategii postoju to ją sobie można ustawić podczas wjazdu do pit-stop. Można i 5 minut zmieniać, wybierać jak ktoś chce. Z reguły kilka sekund wystarczy i spokojnie się to ogarnie przed zatrzymaniem. Serio Cienglarz, dla mnie to żadne usprawiedliwienie, że nie mam strategii zrobionej przed wyścigiem to nie robię czegoś w pit-stopie bo nie umiem. Grając w grę systematycznie ponad rok czasami. Zaraz się okaże, że połowa z nas nie stosuje się/nie zna wszystkich zasad jakie sobie ta Liga założyła.
 4. Zgłaszam Gustaw, zgłaszam Cataniego. Muszę obejrzeć teraz jeszcze 32 powtórki i policzyć wyjazdy poza tor. Nie kwapi się nikt do pomocy w pokoju B
 5. Aplikacja jest naprawdę fajna. Mówi Pan Papuga mnóstwo przydatnych rzeczy. Nawet opier*$#ić potrafi gdy jedziesz jak łamaga.
 6. Tylko Seba zapowiedz, że wyjście z wyścigu bez podania ważnej przyczyny = nie zaprosimy następnym razem. Siku, kupka i ziewanie to nie są ważne przyczyny :]
 7. Ewidentnie wina Kotiego moim zdaniem. Na takie sytuacje właśnie polecam apkę CrewChief. Bardzo, ale to bardzo pomaga w orientowaniu się gdzie jest przeciwnik na torze.
 8. Działa. Cache aplikacji wyczyść w andku
 9. U nas deszcz był. Na powtórce. Heh.
 10. Zczepiło cię Kupczyk bo za późno hamowałeś a przecież widziałeś, że jest tłok na zakręcie. Narobiłeś zamieszania, warto by było poczekać aż wszyscy poszkodowani wrócą na tor. Pozycję trzeba oddać wtedy. Jechaliśmy 2 raz Qwali bo się porąbało. Ja nie miałem fotki z pierwszej kwalifikacji to padła propozycja - 5 minut powtórki. Następnym razem faktycznie lepiej chyba będzie jechać z lotnego w takim przypadku. Ja Gustaw zgłaszam incydent z MATaleoushem z filmu co podałem powyżej. Starzi się udało uciec, mnie jak widać kosztowało parę miejsc to zderzenie.
 11. No i nie zapominajmy o Bartkowej Strefie Mroku:
 12. Ok. Mówiło się, żeby nie ma miejsca na Destruction Derby ale nadal nie dociera do niektórych: W dodatku mam podejrzenia graniczące z pewnością, że nie wszyscy zrobili w R2 pełny pit-stop. Czyli paliwo+opony. No i tak na szybko. MATaleoush wyjechał poza tor, nie odpuścił gazu i uderzył w Starziego:
 13. Dla mnie sprawa jest prosta. Bartek spada. Gustaw był czwarty w pokoju B i wchodzi do pokoju A. Sprawa Killroya nie ma nic do rzeczy.
 14. Dokonałem ostatnich poprawek punktacji na simracingmanager.com. Sprawdźcie czy się wszystko zgadza i można relegować i awansować kogo trzeba
 15. No ja tu nic nowego nie widzę. Standardowy Error. Chyba, że jego blokujesz. Ból uszu w słuchawkach szybko ci to oznajmi