Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Mlody94

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Żadna

O Mlody94

 • Urodziny 01/22/94

Informacje o profilu

 • Wiek 22
 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Łódź
 1. Ja zaczynałem od topora, ale dość szybko przesiadłem się na rozpruwacz, z którym przeszedłem i podstawkę i dlc. A to czy szybsza jest lepsza w dodatku, zależy od własnych preferencji. Mi się grało świetnie zarówno piłą, jak i rozcinaczem bestii, który do szybkich nie należy. Na początku może być ciężej, ale gdy już się ogra daną broń, to można sobie fajnie urozmaicić rozgrywkę. PS Ostrze ludwiga mi w ogóle nie podeszło.
 2. Też czekam na 2. To będzie chyba mój jedyny pre order jaki zrobię
 3. Może miałeś wyłączoną możliwość przesyłania maili przez Sony. Niedawno włączyłeś i dopiero teraz kod przyszedł.
 4. Mimo tego, że Bloodborne uwielbiam i uważam za jeden z lepszych exów, to Ni-Ohem się nie jarałem. Nawet dem nie ograłem, ale jak czytam te zachwyty, to ogarnia mnie taki hype, że chyba nie dam rady się oprzeć i jak wpadnie mi kasa, to ją biorę, a odłożę kupno Horizon.
 5. Potwierdzam. Najciekawsza w grze i ta arena... Coś niesamowitego, mimo tego, że sam boss do najtrudniejszych nie należy. Orphan w sumie nie jest daleko za nią, bo też była dobra. W większości są tam epickie potyczki, ale te dwie wymiatają doszczętnie.
 6. Jeżeli chodzi o Ebrietas, to przez całą walkę trzymałem się blisko jej pleców. Zarówno w rewirze jak i w lochach padła za 1wszym razem.
 7. No to platyna w drodze. Zostały 3 pucharki - 2 zakończenia i platyna, ale z racji tego, że nie mam ps+, to muszę czekać do jutra, żeby save wrzucić w chmurę. Jeżeli chodzi o ten motyw, to pisaliście coś do Sony, czy po prostu trzeba cierpliwie czekać?
 8. Bestia żądną krwi znowu pokonana i podtrzymuję zdanie, że obok wiedźmy to najłatwiejszy boss. Jego ataki są strasznie łatwe do uniknięcia. Straciłem 3 fiolki i tylko dlatego, że pod koniec znowu byłem za bardzo zachłanny. Najgorzej będzie z trofkiem za królową. Czytałem, że to jeden z trudniejszych i trzeba się ostro namęczyć, żeby do niej dojść.
 9. Nawet jeżeli by nie było PL, to i tak bym brał, bo raz - nie ma dużo kwestii, dwa - nie są zbyt skomplikowane
 10. @aem NG+. Z sejwem już było po ptokach, bo platynowałem i byłem po ubiciu wiedźmy. Zaczynałem na 111 poziomie, a skończyłem na 125.
 11. DLC ukończone. Największą trudność sprawił mi Ludwig i to nie tylko w dodatku, ale i całej grze. Najlepiej o dziwo było z Orphanem, bo zbity za pierwszym razem. Pod koniec już zachłanność brała górę i za wszelką cenę chciałem go dobić. W rezultacie została mi tylko 1 fiolka. Mam wrażenie, że lepiej mi się walczy z mniejszymi postaciami, bo wyraźniej widzę wyprowadzane ciosy i łatwiej ich unikam. Teraz pora kończyć platynę.
 12. Podpisuję się pod tym co mówią poprzednicy. Na początku też mnie nie porwała, ale dałem jej szansę i uważam ją za jeden z lepszych exów. Klimatem i gameplayem miażdży. Nie trzeba też być graczem soulsowym, żeby dobrze grać, bo mechanikę można szybko ogarnąć. W soulsy nigdy nie grałem, a tutaj cąłkiem nieźle sobie radzę. Masz przed sobą zajebistą przygodę
 13. Podziwiam takich ludzi, bez kitu
 14. Kurna... Co jest z tym Ludwigiem... Do tej pory największe problemy miałem z Ojcem Gascoigne, ale ten to jest tragedia... Z 15x już podchodziłem. Za drugim już miał końcówkę hp i chyba się podpaliłem, bo byłem przekonany, że zdechnie, a skończyło się jak zwykle. Wydaje mi się, że druga faza jest łatwiejsza do uników, bo więcej widać. Muszę zrobić sobie przerwę, bo już nerwy się pojawiają w stosunku do domowników Na świeżo może się uda. BTW. nie wiem jak to jest, że tyle razy padłem, ale i tak ciągle chcę mu dokopać...
 15. Na szczęście nie, ale pewnie dlatego, że rozpocząłem na 111 poziomie. HP zabierają nawet sporo. Największy problem do tej pory mam z tropicielem z młotem, który się "podpala" przy pierwszym uderzeniu. Wytrzymały jest skubaniec i ma spory dmg. Generalnie drugi skrót, który prowadzi do pierwszej lampy, otworzyłem zużywając około 30 fiolek. Mam wrażenie, że ciężej się walczy z powodu terenu, który w odróżnieniu od podstawki, jest mniejszy, przynajmniej do tej pory.