Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Mlody94

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Żadna

O Mlody94

 • Urodziny 01/22/94

Informacje o profilu

 • Wiek 22
 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Łódź
 1. Ja zaczynałem od topora, ale dość szybko przesiadłem się na rozpruwacz, z którym przeszedłem i podstawkę i dlc. A to czy szybsza jest lepsza w dodatku, zależy od własnych preferencji. Mi się grało świetnie zarówno piłą, jak i rozcinaczem bestii, który do szybkich nie należy. Na początku może być ciężej, ale gdy już się ogra daną broń, to można sobie fajnie urozmaicić rozgrywkę. PS Ostrze ludwiga mi w ogóle nie podeszło.
 2. Też czekam na 2. To będzie chyba mój jedyny pre order jaki zrobię
 3. Może miałeś wyłączoną możliwość przesyłania maili przez Sony. Niedawno włączyłeś i dopiero teraz kod przyszedł.
 4. Mimo tego, że Bloodborne uwielbiam i uważam za jeden z lepszych exów, to Ni-Ohem się nie jarałem. Nawet dem nie ograłem, ale jak czytam te zachwyty, to ogarnia mnie taki hype, że chyba nie dam rady się oprzeć i jak wpadnie mi kasa, to ją biorę, a odłożę kupno Horizon.
 5. Potwierdzam. Najciekawsza w grze i ta arena... Coś niesamowitego, mimo tego, że sam boss do najtrudniejszych nie należy. Orphan w sumie nie jest daleko za nią, bo też była dobra. W większości są tam epickie potyczki, ale te dwie wymiatają doszczętnie.
 6. Jeżeli chodzi o Ebrietas, to przez całą walkę trzymałem się blisko jej pleców. Zarówno w rewirze jak i w lochach padła za 1wszym razem.