Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Mlody94

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Żadna

O Mlody94

Informacje o profilu

 • Wiek 22
 1. No to platyna w drodze. Zostały 3 pucharki - 2 zakończenia i platyna, ale z racji tego, że nie mam ps+, to muszę czekać do jutra, żeby save wrzucić w chmurę. Jeżeli chodzi o ten motyw, to pisaliście coś do Sony, czy po prostu trzeba cierpliwie czekać?
 2. Bestia żądną krwi znowu pokonana i podtrzymuję zdanie, że obok wiedźmy to najłatwiejszy boss. Jego ataki są strasznie łatwe do uniknięcia. Straciłem 3 fiolki i tylko dlatego, że pod koniec znowu byłem za bardzo zachłanny. Najgorzej będzie z trofkiem za królową. Czytałem, że to jeden z trudniejszych i trzeba się ostro namęczyć, żeby do niej dojść.
 3. PS4

  Nawet jeżeli by nie było PL, to i tak bym brał, bo raz - nie ma dużo kwestii, dwa - nie są zbyt skomplikowane
 4. @aem NG+. Z sejwem już było po ptokach, bo platynowałem i byłem po ubiciu wiedźmy. Zaczynałem na 111 poziomie, a skończyłem na 125.
 5. DLC ukończone. Największą trudność sprawił mi Ludwig i to nie tylko w dodatku, ale i całej grze. Najlepiej o dziwo było z Orphanem, bo zbity za pierwszym razem. Pod koniec już zachłanność brała górę i za wszelką cenę chciałem go dobić. W rezultacie została mi tylko 1 fiolka. Mam wrażenie, że lepiej mi się walczy z mniejszymi postaciami, bo wyraźniej widzę wyprowadzane ciosy i łatwiej ich unikam. Teraz pora kończyć platynę.
 6. Podpisuję się pod tym co mówią poprzednicy. Na początku też mnie nie porwała, ale dałem jej szansę i uważam ją za jeden z lepszych exów. Klimatem i gameplayem miażdży. Nie trzeba też być graczem soulsowym, żeby dobrze grać, bo mechanikę można szybko ogarnąć. W soulsy nigdy nie grałem, a tutaj cąłkiem nieźle sobie radzę. Masz przed sobą zajebistą przygodę
 7. Podziwiam takich ludzi, bez kitu
 8. Kurna... Co jest z tym Ludwigiem... Do tej pory największe problemy miałem z Ojcem Gascoigne, ale ten to jest tragedia... Z 15x już podchodziłem. Za drugim już miał końcówkę hp i chyba się podpaliłem, bo byłem przekonany, że zdechnie, a skończyło się jak zwykle. Wydaje mi się, że druga faza jest łatwiejsza do uników, bo więcej widać. Muszę zrobić sobie przerwę, bo już nerwy się pojawiają w stosunku do domowników Na świeżo może się uda. BTW. nie wiem jak to jest, że tyle razy padłem, ale i tak ciągle chcę mu dokopać...
 9. Na szczęście nie, ale pewnie dlatego, że rozpocząłem na 111 poziomie. HP zabierają nawet sporo. Największy problem do tej pory mam z tropicielem z młotem, który się "podpala" przy pierwszym uderzeniu. Wytrzymały jest skubaniec i ma spory dmg. Generalnie drugi skrót, który prowadzi do pierwszej lampy, otworzyłem zużywając około 30 fiolek. Mam wrażenie, że ciężej się walczy z powodu terenu, który w odróżnieniu od podstawki, jest mniejszy, przynajmniej do tej pory.
 10. Właśnie zacząłem DLC na NG+ i powiem, że jest siekanina aż miło Mam wrażenie, że dodatek trudniejszy niż podstawka. Już widzę te nerwy przy walce z Ludwigiem...
 11. Panowie, DLC rozpoczynamy z takim poziomem z jakim skończyliśmy NG, czy zależnie od tego, jaki mamy aktualnie? Rozpocząłem NG+ i mam zamiar platynować, tylko że nie chce psuć sobie dodatku zbyt wysokim poziomem i zastanawiam się czy nie odpuścić na rzecz tegoż właśnie dodatku. Swoją drogą, wiedźma napsuła mi teraz mnóstwo krwi... Teoretycznie jeden z łatwiejszych bossów, ale gdy ubiłem jedną, a druga miała końcówkę HP, to łapała mnie w ten swój spell, wysysała zdrowie i w tym momencie odradzała się kolejna z 1/5 życia. I tak z 5 razy, myślałem, że szlag mnie trafi...
 12. PS4

  Ja pier... Co Wy z tą grafiką? Przecież nie wygląda ona tak strasznie. W dupach się Wam poprzewracało od tych CODów i innych gówien, że nic innego poza kolorkami nie widzicie. A jeżeli chodzi o fpsy, to jak Ci ich mało, to przesiądź się na peceta. Nie od dziś wiadomo, że 30fps na konsoli to standard, podobnie jak i nieczęste spadki. Potem taki jeden z drugim mówi, że kiedyś gry miały to coś i nie liczyła się grafika, ale na forum wylewają wiadro pomyj na jakiś tytuł, bo tekstury nie takie, bo ostre krawędzie, bo w 4k wygląda do dupy. Zapominają tylko, że większość leje na wygląd w takich grach jak TLG. Jutro kupuję i odpalam.
 13. @SkibaPL W sumie ciekawa interpretacja. Jednak wolałbym, żeby okazała się nieprawdą, bo z chęcią zobaczyłbym ten duet po raz kolejny.