Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Damccio91x

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Żadna

O Damccio91x

 • Ranga
  Xbot

Informacje o profilu

 • Wiek 25
 1. PS4

  To ładnie pędziłeś ja mam 20h i mam 45 % ukończenia jakieś
 2. PS4

  Jak ktoś jest takim zasranym debilem w momencie kiedy stać go na wypasionego pecet a nie kupi sobie konsoli żeby choćby grać tylko w eksy, zamiast tego płaczę po forach jakie to exy są bebe i konsole. Trzeba mieć coś z banią konkretnie nie tak żeby tak się zachowywać
 3. PS4

  Mega irytujące jest to jak chcę zaatakować jednego przeciwnika i jest on daleko nawet bardzo od reszty stada to zlatują mi się wszyscy na głowę, nawet te robo-ptaszk. A jak by nie było ta gra jest czasami trudna i walka z kilkoma przeciwnikami naraz co mają cię na 2 hity jest upierdliwa.
 4. PS4

  Mi tak samo fabuła bardzo przypadła do gustu, te stare matrony którym wydaje się że stare maszyny stworzone przez człowieka to jakieś bóstwa, i te roboto zwierzęta jak z filmu więzień labiryntu. Strasznie ciekawy jestem tego jak to się potoczy.
 5. PS4

  Orientuje się ktoś czy można dzisiaj dostać grę w lodzi ? ktoś coś gdzieś?
 6. Ja pierniczę jakieś jaja sobie robicie, pisanie ze nowa konsola dopiero co wyjęta z pudła chodzi cichutko i ogólne jest fajnie i te porównanie do starego modelu są trochę nie na miejscu tutaj. Moja konsola tuż po zakupie tak samo chodziła cichutko, rok użytkowania to zmienił i teraz wyje jak pojebana. tak samo będzie z pro na początku chio z biegiem czasu coraz głośniej i tyle
 7. wyglądają i porównaj z prosiaczkiem xD beny 4k hdr
 8. PS4

  Nie rzekomo tylko jest stabilny, ewentualne spadki są bardzo rzadkie i o 1 góra 2 fpsy.
 9. PS4

  Ale z ciebie głupek, jak się pytam czy jest taka opcja bo podobno polskie głosy nie są najlepsze i chce mieć wybór. I w dupie mam to jak ty grasz.
 10. PS4

  Napisy pl i angielskie głosy da rade tak grać czy na sztywno eng lub pl ?
 11. PS4

  I łyso teraz tym co tak płakali że na zwykłym ps4 nie będzie się dało grać?
 12. Powie mi ktoś dlaczego DF, nie robi testów tego tryby turbo? z tego co na necie piszą poprawa jest gigantyczna, np ac unity mowa o stałych 30 fps, just cause 3 podobno zupełnie inna gra. A tutaj nic a właśnie ta opcja by mnie przekonała żeby zmienić konsole.
 13. I co głupio Ci teraz? za dwa lata to już nie będę miał ps4 bo pewnie do tego czasu sytuacja z pro się wykrystalizuje i ją po prostu kupię. Nie mam w ogóle ciśnienia na pro jest mi to obojętne na ten moment serio
 14. Jak wyjdzie już gra i będą testy na DF i zobaczę że gra się tnie co chwile to Ci przyznam racje bo rock wspomniał że w kilku lokacjach czuć że spadają fps ale nie ma jakieś lipy wielkiej czuję że w finalnej wersji spadki będą bardzo sporadyczne albo wcale. A żeby ci humor poprawić to na pro jak pokazywali gamplay to też fps spadały do 26 i co tragedia?