Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Alknawaar

Newbie
  • Ilość dodanej zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Żadna

O Alknawaar

Informacje o profilu

  • Wiek 18

Kontakt

  • PSN PlaY4HeaDShoT
  1. Ogólnie to gry cyfrowe instalują się bez problemu i działają też bez problemu. Lasera nie kupowałem na własną rękę. Oddałem konsolę do sklepu konsolowo.pl i pan serwisant był turbo zadowolony ze swojej pracy i powiedział, że gry testował. Zaczynam w to wątpić, że cokolwiek po naprawie było sprawdzane. Dziś po formacie konsoli trwającym całem 18 godzin również gry z płyty nie wchodziły. Konsola widziała grę, zainstalowała ją do 100% po czym wywalała czarny ekran a laser szukał płyty bo skakał po niej jak szalony. Napęd sam w sobie działa bo płyta się rozkręca normalnie.
  2. Czołem! Wiem, że szukaj nie boli ale przekopałem internet w poszukiwaniu problemu i nikt takowego nie miał. Otóż oddałem swoją Slimkę na wymianę lasera. Wszystko picuś glancuś, przychodze do domu podpinam konsolę i formatuję. Po formacie wrzuciłęm płytę z grą Battlefield 3. Gra zainstalowała się prawidłowo po czym stanęła przy 100% synchronizacji trofeów. Zresetowałem więc konsolę i włączyłem grę od nowa. Słyszę jak płyta kręci się i w głównym menu gra jest pokazywana jako zczytana (taka płytka z tytułem) po czym jak ją włączam to mam czarny ekran i na tym koniec. Nic się dalej nie dzieje, zero aktualizacji i instalacji. Dodam też, że sprawdzałem to na kilku grach i o dziwo Little Big Planet 2 się włączyło po czym doszedłem do pewnego momentu zaraz na starcie i gra zacięła się na dobre. Co może być tgo przyczyną? Z góry dzięki za pomoc.