Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Premierre

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Żadna

O Premierre

Informacje o profilu

 • Wiek 23
 • Skąd Kobyłka

Kontakt

 • PSN Premierre
 1. Polecam książki Masy i Górskiego o polskiej mafii. Spoko czytadło do komunikacji miejskiej, gdzie nie da się skupić na czymś ambitniejszym pobudzającym wyobraźnię.
 2. Szkoda, że znowu poksy są takie łatwe. W starych generacjach jak się teamu nie miało dobrego to elite4 wycierało sobie graczem buty(Lance ty smoczysynui!). Gymów trochę jednak brakuje i wkurza duża ilość cut-scenek, bo fabuła to nadal takie gunwo jak zawsze. Na plus nowe poksy, które są spoko i nie są tak debilne jak żyrandol, plik kluczy, czy rożek lodowy.
 3. PS4

  No właśnie przeszedłem or razu po premierze i Novigrad to był jakiś dramat + ewidentnie oświetlenie nie było zoptymalizowane, bo klatki leciały w nocy przy pochodniach. Skelige i Biały Sad działały dobrze, ale w niektórych miejscach w Velen to był taki techniczny bubel, że zastanawiałem się jak im nie było wstyd tego wydać.
 4. Jest duża różnica w grafie między trybem 60 a 30fps?
 5. Jak ktoś szuka czegoś w miarę nowego to polecam Jojo's Bizarre Adventure. Niedawno skończył się Part 4, ale każa część jest mocno od siebie niezależna.
 6. Trochę dramat cenowy ta konsola w stosunku do tego co oferuję. Aspekt przenośny bym kupił jakby tam jakaś sensowna bateria była, a nie taka co przy zeldzie zdechnia w niecałe 3 godziny. Brak Mario na premierę to strzał w stopę, bo Zelda jednak nie jest system-sellerem typu wąsaty makaroniarz + wychodzi też na wii u. Pewnie kupię za 2 lata jak cena spadnie i nazbiera się sporo exów, czyli niezmienna strategia ze sprzętem nintendo od lat.
 7. PS4

  Poprawiono coś optymalizację od premiery? Pograłbym w dodatki, ale na myśl o ponownej przeprawie przez te obesraństwo w 15-25fps i koniecznością stania 30 sekund aż NPC się w wszytają w Novigradzie to mi się odechciewa :/
 8. for honor

  Jak walka wypada w starciu z Chivalry i Rule of the Rose/Mount&Blade?
 9. Starocie kupuj na gogu, ale niestety trzeba się pogodzić z tym, że niektóre mniej znane tytuły nie będą banglać na windzie10. Czasami stare gry z płytek nie odpalają, ale w takim wypadku to już można sobie ręce skalać torrentem z wersją z goga skoro oryginał na półce siedzi, a po cholerę płacić 2 raz za to samo. Takie Diablo 2 nie odpala mi w ogóle. Po instalacji miliona fixów odpaliło w 10 klatkach. Trochę kiepsko, że blizzard sprzedaje cyfrowo grę niekompatybilną z obecnymi systemami.
 10. Szkoda, że nic nie dodali do 2 progu :/