Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

adick007

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1574
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

Reputacja

727 Konkretna

O adick007

 • Ranga
  Sonoklap
 • Urodziny 03/05/84

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Mysłowice

Kontakt

 • Gadu-Gadu 4802707
 • PSN adik007
 1. OFF

  A ja cały czas zastanawiam się co oni chcą testować? Ustawienie stanowiska z monitorem, na którym ogarnięty realizator puści szybko konkretną powtórkę wymaga wielkich tygodniowych testów, nauki? Techniczny rzuci okiem, da sygnał na ucho do głównego i tyle. W dodatku tylko przy mega kontrowersjach. Co tu jest niejasne i wymagające testów? W pracy mam poważniejsze algorytmy, których muszę pilnować, a które niejednokrotnie ratują ludziom życie. Wdrożenie kolejnego trwa zwykle jedno popołudnie.
 2. OFF

  No to test po byku...
 3. OFF

  30 kolejek to mało. Powinni dźwignąć ligę do 18 lub 20 drużyn jak kiedyś i bez dzielenia punktów.
 4. Nie wiem czy wcześniej tego nie zauważyłem, czy może wprowadzo to w nowej łatce; przeciwnik z długim jęzorem (ten, który z małego przeobraża się w dużego) potrafi ukraść spore ilości armity, którą należy podnieść z ziemi po jego pokonaniu. Było wcześniej? Po 50h grania wczoraj pierwszy raz miałem do czynienia z serią takich kradzieży.
 5. PS4

  Miałem na myśli nie kupowanie w ciemno wszystkiego. Jeśli kolega powyżej jest zainteresowany DA, to zapewne poczytał jakieś recenzje, pooglądał gameplaye. W takim wypadku dziwi mnie to, że jeszcze się zastanawia. Gdyby była promocja na 19zł to też ludzie by to kalkulowali? Nie wiem... Zamiast wyskoczyć do knajpki na piwo kupuję grę.
 6. PS4

  Moje zdanie na temat DA:I ma dwa oblicza. To przed Wiedźminem 3 i po nim. Grałem na premierę i bawiłem się dobrze. Ale po ograniu Wieśka... no wiesz ;-) Czy warta 4 dyszek? Zawsze mnie śmieszy takie pytanie. Według mnie każda gra jest warta takiej kwoty. Kup i sprawdź.
 7. PS4

  Wyciekła okładka nowej Fifki:
 8. Panowie Wy tu rzucacie liczbami 290-390, a ja jeszcze do setki nie dobiłem. Jestem w połowie piątego regionu. Przymierzać się już do jakiegoś farmienia armity? Martwić się stratą 100k? Zapewne porządny spot do levelovania znajdę na samym końcu gry? Jakieś pro-tipy do uzyskania milionowych ilości?
 9. Trik z nabijaniem punktów przez rozmowę z kowalem znowu działa, gdyby ktoś potrzebował :-)
 10. OFF

  Wolfsburg jeszcze nie spadł. Będzie grać baraż.
 11. OFF

 12. OFF

  To jest komedia, że sędzie uznaje taką bramkę Nacho no i wreszcie mi coś normalnego siadło w STSie.
 13. Jeśli po kilku/nastu próbach przychodziły lekkie nerwy czy wrustracja to zawsze robiłem sobie 2 dni przerwy. Po dwóch dniach jucha leciała aż miło :-)
 14. OFF

  Tu będzie cyrk na finiszu
 15. Mi do dziś ryje beret pierwsze spotkanie z Old Monk w Demon's Souls (online) 😉