Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Natsu

Old Boy
 • Ilość dodanej zawartości

  2613
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

Reputacja

1486 Boss

O Natsu

 • Ranga
  Hentai
 • Urodziny 12/12/87

Kontakt

 • Gamertag Natsu Luk
 • PSN Natsuluk
 • Steam Natsuluk

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

6509 wyświetleń profilu
 1. Nic nie farmiłem. Na tym etapie co ty @DigitalMan_PL jesteś miałem około 100k. Zbierałem kasę na biżuterię odnawiającą SP. A tak to praktycznie latałem w tym co znalazłem w pałacach + czasem coś kupiłem z broni. A jeśli chodzi o pancerze to pałace i pralka dawały wszystko co potrzeba przez większość gry. W końcowym etapie zacząłem szastać kasą na lewo i prawo.
 2. Tylko ona ci odda kasę bardzo późno wiec uważaj.
 3. To jest związane z jej story Możesz pociągnąć jej story dalej, a na 7 lv jej wróżby przyspieszają rozwijanie relacji z innymi postaciami.
 4. Masz na mapie miasta wykrzykniki.
 5. Ale pysznie to wygląda. https://u.nya.is/fzyrht.mp4
 6. I mogła być taka fajna giera, to nie, nowa polityka ubi by na to nie pozwoliła, teraz musi być online, bo jak tu opchnąć mikro transakcje za 99$.
 7. Monster Huntery to są wyje.... gry. Rozwijasz postać, a każda walka z potworkami to tak naprawdę walka z bossem, gdzie uczysz się jego ruchów itp. Z pokonanych potworków zbierasz części i tworzysz coraz to lepsze zbroje i odjechane bronie. Każdą bronią walczy się trochę inaczej. Ostatnie MH z 3DS miały już fabułę ze scenkami itp. Gra ma konstrukcję opartą na misjach. Masz otwarte duże mapy podzielone na większe sektory i tam Polujesz na Potworki. Ale jak to będzie w World to trza zobaczyć. Ostatni MH sprzedał się świetnie również na zachodzie bo to są świetne gry. System sellery 3DSa. Ktoś kto jest w temacie to ma mokro na samą myśl. Bo to Moster Hunter z normalną grafiką a nie rozmazanym gównem z 3DS-a czy wii-u Dla mnie ta zapowiedz zamiotła pod ziemię MS, EA, UBI pod ziemię gdzie ich miejsce.
 8. Taka bida jeśli chodzi o nowe "soule" że nawet przygarnę giereczkę od twórców God Etera. Byle nie było 20 wersji tego samego przeciwnika, jak to mają w zwyczaju robić.
 9. Przepiękne filmiki i cudowne ohy ahy a potem kończy się to tak. Kupujcie nasze preordery.
 10. Czas sprzedać Playa, Sony promuje tych co lubię w du...  zresztą wszystko by się zgadzało patrząc na niektórych klientów. http://www.ppe.pl/news/51406/pride-2017-w-londynie-sony-sponsoruje-ruch-lgbt.html   :KappaPride:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Dilerus
  3. Cziczaki

   Cziczaki

   ale hipsterskie fryzury, zara w polsce takie bedo

  4. SephiroT

   SephiroT

   @Natsu rychło w czas!! 

   Sony robi to już od kilku lat.

 11. Nie nie trzeba. Każda persona to osobna historia. Ograniczenie czasowe wcale tak nie męczy, bo czasu na wszystko jest sporo. Na zrobienie każdego podziemia zwanego tutaj pałacami masz zazwyczaj 19 dni +. A zrobienie pałacu zajmuje 3 dni. Resztę czasu robisz co chcesz.
 12. W oh jest jeden z najlepszych bossow od from.
 13. Ja go zabijałem jak już byłem naprawdę silny. Kiedyś go przyciągałem do drzwi katedry i się z nim tak bawiłem.