Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Natsu

Old Boy
 • Ilość dodanej zawartości

  2410
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1361 Boss

O Natsu

 • Ranga
  Hentai
 • Urodziny 12/12/87

Kontakt

 • Gamertag Natsu Luk
 • PSN Natsuluk
 • Steam Natsuluk

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

5871 wyświetleń profilu
 1. Przeciwnicy, się nie zmieniają za bardzo. Ale bossów jest kupa i praktycznie każdy inny, miejscówki też są różne pod względem klimatu. A to, że jakiś boss gdzieś się powtórzy w misji pobocznej, żadne halo bo jest dużo i mi to tam nie robi.
 2. W taką wersje to akurat twoje wnuki zagrają.
 3. Przecież squere to spierdoli. Bo oni nie wydadzą jednej gry tylko potną to na epizody, i tak jak pisze @Strife zniszczą tą fabułę poprzez własne pomysły.
 4. Poziom idzie w górę, ale i inaczej przeciwnicy są rozstawieni. Plus zbiera się o wiele silniejsze przedmioty.
 5. Heh natrafiłem na śmiesznego buga
 6. To zależy, dla kumpla który przebija się przez new game + jak przez masło to druga najtrudniejsza w grze. U mnie padła za 3 podejściem. W tych grach akurat każdy mierzy swoją miarą. To co dla jednego jest proste innemu sprawia kłopoty. Urok tych gier.
 7. Właśnie pokonałem Pyszna walka.
 8. Gram na A, na początku myślałem żeby mieć jak w soulsach i mieć atak pod r1 r2 ale gameplay sprawił, że wolę mieć jednak pod kwadratem i trójkątem.
 9. Jakaś bujda nie jestem w połowie gry a idę na 6 bossa.
 10. Tak to prawda, na tym ładniej wyglądającym nie da się grać, sami sobie utrudniamy, bo na tych pseudo 30 uniki i ogólnie walka staje się nie wygodna.
 11. Obowiązkowo jak tylko są dostępne, zresztą sam tytuł do tego zachęca.
 12. Jest przedmiot powinieneś go mieć, który po użyciu zabiera zebraną arimatę i przywraca cię na mapę wyboru misji. Poczytaj opisy bo nie pamiętam jego nazwy.
 13. Ta korbka odblokowuje tylko mały skrót. Jeśli jej użyłeś to odblokowałeś zeskok z góry i tyle. Misje z bosami można powtarzać, a nawet będzie trzeba.
 14. Dla mnie Nioh jest powiewem świeżości w skostniałej już mechanice soulsów. Dlatego DS3 wielu wydawał się nudny bądź gorszy od BB który wyniósł te gry na szczyt. Dlatego from samo powiedziało, że gry z tej seri się wykończyły i potrzeba czegoś nowego. Jak dla ciebie w demko grało ci się gorzej, to nie wiem co ci powiedzieć bo każdy kogo znam powie ci, że system walki jest lepszy i świeższy. Plus fanom Japan klimat niesamowicie robi.