Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Natsu

Old Boy
 • Ilość dodanej zawartości

  2469
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

Reputacja

1397 Boss

O Natsu

Kontakt

 • Gamertag Natsu Luk
 • PSN Natsuluk
 • Steam Natsuluk

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

6055 wyświetleń profilu
 1. PS4

  Nie ma się co spierać. Masy kupią bo marketing zrobi swoje, a reszta poczeka albo kompletnie oleje. Czyli ea wygrało bo marketing zawsze sprzeda więcej niż dobra dopracowana gra. UBI od lat stosuje tą taktykę i dalej wygrywa. Pooglądałem gify i gameplaye. O Jezu ale gówno. Te "kobiece" presety. Bioware chyba chce stworzyć najbrzydsze kobiety i zapełnić nimi galaktykę. A no i wysłanie gejów i lesbijek aby zaludnić nową planetę. Przecież to logiczne.
 2. PS4

  Thame za friko. ograniczony czasowo. https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/persona-5-yusuke-kitagawa-special-theme-avatar-set/cid=EP4062-CUSA06638_00-B000000000000005
 3. Duże natężenie premier. Gdyby to wszystko ograć, potrzeba z 1200 zł na same gry i miesiąc wolnego.
 4. No to teraz wiem, że będę zadowolony.
 5. PS4

  Zgadzam się. Kurwa kto to wymyślił. Po jaką cholerę zmieniają coś co jest dobre.
 6. Jestem dumny z siebie, że kupiłem 1 na premierę i dałem zielone światło dla 2.
 7. Najlepsze ostateczne bronie po przejściu gry będziesz tworzył za pomocą, craftu potem zwiększał ich lv przy pomocy soul matchingu + reforge. A dopóki nie przejdziesz gry to używaj tego co ci poleci i wspiera twój styl grania.
 8. PS4

  Tak powinieneś. Kolorki to pasek specjala który się ładuje gdy atakujemy, jak się naładuje to możemy wykonywać specjalne ciosy.
 9. PS4

  Już pokazywali coś ala crafting. Choć mi on osobiście nie przeszkadzał.
 10. PS4

  Jak zobaczyłem tego mapeta to mi ręce opadły. Bioware już nie wróci to klasy postaci chociażby z 2. Oni już nie chcą.
 11. Kompletnie nie opłaca się farmić. Po prostu przechodź sobie spokojnie misje czyszcząc dokładnie poziomy. A jak zależy ci na lv to cofnij się do kapliczki co by głupio expa nie stracić jak masz na lv. Prawdziwa zabawa w farmienie zaczyna się na ng+ gdzie jeśli chce się stworzyć mocne bronie i pancerze trzeba poświęcić sporo kasy.
 12. Trzeba klepać misję zen and sword are one. Najlepiej założyć amulety zwiększające szczęście, bo to rzadki drop jest. Z pancerzem jeszcze idzie, ale niektórzy schemat na katanę po kilka godzin farmią a jest niezbędna do kompletnego bonusu z setu.
 13. Ta to jakaś plaga. Ja zdobyłem schemat na to kimono dziadka z dojo bo to świetny set do jednoręcznej katany. Zajęło jakieś 15 podejść.
 14. Hehe spoko mi tam się nigdzie, nie spieszy. Bo trofea za podwójne katany i łańcuch prawdopodobnie wbije na drugiej postaci. Porobię jeszcze parę rzeczy, potem NG + . Odpocznę przy innej gierce i wrócę na nową postać.