Skocz do zawartości
yoti93

Film z napisami na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Obrazek po prawej z konfigiem. Może odznacz drugie od góry. U mnie tego nie mam zaznaczonego. Ogólnie widzę, że masz nowszą wersję od mojej i w zdjęciu od lewej pod full screen ja mam zaznaczone "overscan". Ty tego w ogóle nie masz. Odznacz to drugie od góry i sprawdź jak wtedy. A i u mnie "Mark divix as" mam NONE

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odznaczyłem "Use .avi for output files if possible" i zmieniłem "Mark divx as:" z "divx" na "none".

Sytuacje identyczna jak na screenie pierwszym mojego poprzedniego posta. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale próbowałeś puścić to wtedy na ps3, z pendrive wraz z napisami w srt?.

edit: zrobiłem film z tą przemianą na avi i u mnie napis działają. Tak więc nie wiem co może być nie tak. Ja mam wersję 9.3 możesz spróbować ściągnąć taką i na niej spróbować. Ostatnio miałem tak, że mkv2vob w najnowszej wersji nie przerabiał filmów z dts i musiałem się cofnąć o dwie wersję do tyłu.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem wersje 9.9 programu ( nie mogłem znaleźć 9.3) i teraz wszystko śmiga elegancko.:thumbsup:

Ps3 dalej nie widzi pliku .srt, ale po skopiowaniu samego filmu są również napisy i wszystko jest tak ja powinno.

Wielkie dzięki za pomoc. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wstawić do filmu napisy na stałe tak aby nie tracąc na jakości filmu mieć możliwość oglądania go na konsoli ps3.

I tak stracisz jakość filmu przy ponownym jego stratnym kodowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem wersje 9.9 programu ( nie mogłem znaleźć 9.3) i teraz wszystko śmiga elegancko.:thumbsup:

Ps3 dalej nie widzi pliku .srt, ale po skopiowaniu samego filmu są również napisy i wszystko jest tak ja powinno.

Wielkie dzięki za pomoc. :biggrin:

Powiem Ci, że nie rozumiem w ogóle Twojej wypowiedzi. Na zdjęciach widać, że masz wersję 9.9. To dziwne, że sam film ma napisy. Będę musiał to sprawdzić u siebie, zawsze wydawało mi się, że napisy muszą być z filmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie takie dla wszystkich użytkowników komputerów Mac i PS3. Posiadam program RoadMovie który konwertuje filmy na formaty przeznaczone do PS3. Niestety każdy film po skonwertowaniu jest w formacie mp4. Po zgraniu go na Pendrive'a i wlozeniu go do konsoli, filmu nie ma. Pisze że nie znaleziono pliku. Tak jak by pendrive był pusty. Jeżeli wiecie jak to zrobić to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadam moze glupie pytanie. dajesz na zakladce wideo: pendrive :triangle: i wyswietl wszystko? pendrive rozumiem jest sformatowany na fat32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wszystko działa :D Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-divx-oraz-napisy-w-ps3/56282/

Zrobiłem wszystko tak jak trzeba mam film w formcie divx oraz napisy srt.

Podłączam pendrive do konsoli i wyskakuje mi napis jak chce odtworzyc, że Nie ma żadnych tytułów.

Ktoś wie co zrobić?

Naciskasz trójkąt w XMB na ikonie pendrive'a i tam jest opcja "wyświetl wszystko" czy jakoś tak i masz już wszystkie pliki.

Edytowane przez Rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wyżej jest już odpowiedź. Tylko wziąć gumowy młotek i walić po tych pustych łbach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wyżej jest już odpowiedź. Tylko wziąć gumowy młotek i walić po tych pustych łbach.

Hehe, nie miał weny czytać nawet wcześniejszego posta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Pozwoliłem sobie odświeżyć temat który najbardziej pasował do mojego problemu.

Otóż posiadam oryginalny film bluray, oczywiście region 2, niestety owy film nie posiada polskich napisów.

Moje pytanie brzmi: Czy da się w jakikolwiek sposób dodać napisy ściągnięte z internetu do oryginalnego filmu.

Wypróbowałbym wszystkie możliwości.

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mogło by się udać to zgrać płytę na kompa, wmixować Polskie napisy i wypalić ponownie na BD. Chociaż ja tego nigdy nie robiłem, więc może to tylko teoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma możliwości odczytania napisów podczas oglądania np. z pamięci przenośnej bądź pamięci PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej o takim sposobie nie słyszałem, jeżeli chodzi o ps3. Być może na kompie się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mogli byście odświeżyć link do tego programu WinMENC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

zainstalowałem i skonfigurowałem PS3 media server.

Ładnie wszystko działa ale jak oglądam Transformers 3 mkv to film po jakimś czasie zacina...

próbowałem bawić się z ustawieniem bufora ale jak ustawie na 600 to film przeskakuje o jakieś 5min do przodu.

Wyczytałem, że wszystkiemu winne są napisy i filmy bez napisów nie zacinają. Może ktoś mi jakoś pomóc z ustawieniami bufora?

serwer działa na WiFi na routerze LinkSYS WAG200G, siła sygnału jest powyżej 80% na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Jest możliwe, żeby PS3 odczytywało pliki textowe? chodzi mi o napisy do filmów, tak jak na Pc-cie.

Pomijając, to jaki pogląd modów jest na temat piracenia, to i tak nie ma możliwości oglądania filmów z oddzielnymi napisami na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.Jesli chodzi o napisy to ostatnio przez media serwer skopiowalem serial(350mb)z napisami txt do plejaka.Wiec nie potrzebue konwertowac napisow do srt, ani wklejac ich.film odpalam z dysku,wszystko ladnie ,pieknie.Tylko jest jedna rzecz ,kopiujac serial(350mb)na dysk nie wiedzac czemu robi sie ponad 1gb.Moze to kwestia ustawien MS.Czy ma ktos podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem się spytać, czy jest jakaś możliwość odtworzenia napisów na konsoli PS3. Generalnie chodzi mi o plik fimowy w formacie m2ts. Żadne PS3 Media Server nie wchodzą w grę, bo po prostu nie mam takiej możliwości.  Z góry serdeczne dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×