Skocz do zawartości
Emir

Baja: Edge of Control

Rekomendowane odpowiedzi

60 % od PS Official Magazine, 80 % od Official Xbox Magazine. Ach, pewnie fanboy Xbox'a pisał recenzje... No to nic, czekamy na SCORE International Baja 1000 od ActiBlizz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wilku mowa, dziś ukazał się pierwszy trailer SCORE International Baja 1000. Oczywiście GT uznał go za zwiastun Baja: Edge of Control, a przecież na końcu widzimy tytuł, inną okładkę i platformy na których się pojawi (Xbox360, PS3 oraz DS, PC, PS2). Grafika gorsza od Edge of Control, muza daje czadu, są quad'y, skarpy z MS, ale gdzie gigantyczne podjazdy i zjazdy z EoC?

http://www.gametrailers.com/player/40338.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dogoni MS'a albo Pure Wydaje mi się, że Pure nie prześcignie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jedna z najbrzydszych gier na PS3, a wersja na Xboxa jest duzo lepsza. Przykładowo od ign wersja na PS3 za grafikę dostała 2/10, a wersja na Xbox360 6/10!!! Nie kupujcie tego gówna, nie starali się zrobić dobrej gry na PS3 to ich olac! Zobaczymy co ze SCORE... Niestety skały wyglądają jak z TDU, ale i tak jeżeli będzie dobra gra to grafika sie nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika na ps3 jest gorsza bo nie chodzi o to że sie nie postarali tylko o to że xbox jest mocniejszy i ps3 nie wystarczyło mocy, więc żeby nie było framedropów w wer. na ps3 to okroili grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha n/c

Niestety skały wyglądają jak z TDU, ale i tak jeżeli będzie dobra gra to grafika sie nie liczy.

Racja? żeby tylko model jazdy był przynajmniej dobry.

edit//

Drogi kolego poniżej, sapera tez nie ma na ps3 i na 360

Poza tym przecież developerem jest microsoft, to tak jakby sony robiło gre na 360 -,-

haha na to czekałem xD Na gadke sonyboya o "mocy" xD Jakiej? Jedi? xD Ta nawet NASA pewnie nie ogarnia tej mocy xD

edit: nie jestem fanboyem xklocka po prostu jesteście zabawni i może zeratul wrzuci to na blog xD

Kurcze, muszę Ci powiedzieć ze bardzo mnie rozbawiłeś na koniec tego dnia, mimo iż nie dostałem klucza do lbp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest śmieszne spórz na taką vive pinate. Jak myślisz dlaczego nie ma jej na ps3? Bo czarnuli zabrakło mocy żeby pociągnąć tą zajebistą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grafika na ps3 jest gorsza bo nie chodzi o to że sie nie postarali tylko o to że xbox jest mocniejszy i ps3 nie wystarczyło mocy, więc żeby nie było framedropów w wer. na ps3 to okroili grafike.

Większej głupoty od dawna nie słyszałem, poprzednia głupotą był ziomek wykłócający się że ma telewizor za 10 tysięcy to nie kupi kabla hdmi za 40 zeta tylko ma za 300 a jak my mu gadaliśmy że gada głupoty to nas wyśmiał

PS3 jest mocniejsze, tylko ze twórcy niektórzy nie mogą ogarnąć takiej mocy.

to nie jest śmieszne spórz na taką vive pinate. Jak myślisz dlaczego nie ma jej na ps3? Bo czarnuli zabrakło mocy żeby pociągnąć tą zajebistą gre.

Padłem :D:D wracam do N+ bo nie mogę

---

Jak dadzą demko to przetestuje bo takie offroadowe gry mi się spodobały ostatnimi czasy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by wydali to szybciej to może jeszcze by się sprzedało... z powodu braku gier z tego gatunku. Na dzień dzisiejszy pozycja zaliczyła zgon przed premierą.

PS. co do Zeratul'a to chłopak chyba chcę ogień zwalczać ogniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super stardust wyszlo na ps3 bo brzydkich gier nie wydają na xboxa 360, dlatego na x klocu nie ma mgs, uncharted, HS itd itp.

żal.ru

Czyli uważasz, miszczu, że Uncharted i MGS4 to brzydkie gry? Hm, kiedy ostatnio byłeś u okulisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super stardust wyszlo na ps3 bo brzydkich gier nie wydają na xboxa 360, dlatego na x klocu nie ma mgs, uncharted, HS itd itp.

Dyrekcja ZOO prosi o nie karmienie trolli. Bez pozywienia same wymieraja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM 230 zł Porażka, za 150 zł MOŻE bym kupił, ale 230 za grę, której średnia ocen nie przekracza 70 %... Może jak potanieje, gdy będą wyprzedaże tak za 100 zł za dwa lata to się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×