Skocz do zawartości
macmf75

Filmy Blu-Ray, Dvd I Inne...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko moze wydać się dość głupie ale nie jestem pewien jednej rzeczy czy istnieje mozliwosć zbanowania konsoli np za oglądanie pirackich kopii filmow ? z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wchodzę dopiero w temat ps3...więc proszę o cierpliwość...

zmuksowałem jak w tytule plik z mkv na m2ts.obraz super tylko jest problem z głosem

- pierwszy to koncert.w ts muxer ramka z dzwiękiem to: AC3 / Bitrate:445Kbps Sample Rate:48KHz Channels:6

z tego wynika chyba, że to nie jest zwykłe stereo (moje audio to tylko stereo. wzmak+dwa monitory)

co powinienem zrobić by dżwięk przerobic na stereo? szukałem w tsmuxer nie znalazłem takiej opcji

- drugi to film. w ramce z dżwiękiem to: AAC / Sample Rate:48KHz Channels:2

efekt = brak głosu na PS3. we właściwościach tego pliku na ps3, nic wyświetla jako kodek audio.

ps3 chyba powinien czytać aac...

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej odtworzyć filmy .mp4 720p ? Bardzo dużo takich mam i zawsze jeden problem: Jak wrzucę na pendrive'a to nie ma napisów, a jak przesyłam ps3 media server to się tnie niemiłosiernie albo, żeby było śmieszniej, przyspiesza ni stąd ni zowąd. Jakieś pomysły jak to rozegrać? Bo już mnie to na prawdę wku..wia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem sobie obejrzeć dzisiaj film "Transformers 2" Film miałem na PC więc zgrałem na pendriva i skopiowałem na ps3. I tutaj powstaje mój problem. Podczas oglądania filmu nie ma dźwięku w ustatwieniach mam wszystko na maxa, tv też dałem na 100%. Na pc jest wszystko ok dźwięk super, obraz itp. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że PS3 ma problemy z odtworzeniem kodeku, który jest w filmie. Masz na pewno wszystkie kanały ustawione w opcjach dźwięku? Przez jaki kabel masz poprowadzony dźwięk? Jak np. przez HDMI to się upewnij czy w ustawieniach jest zaznaczone, że ma iść przez HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem 2 filmy udalo mi sie przerobic na vob

Gdy probuje kolejne dwa kolejne to gdy klikam add file tsmuxer przestaje dzialac pojawia sie tam w pasku repairing ac3 po skonczeniu znow jest ze program nie odpowiada i muxing failed

Prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznnie.

Zakupiłam dla corki nowe PS3 12GB/GO cech-4004a.

Jesli chodzi o gry wszystko jest super.Natomiast pojawił się problem odnośnie filmów, gdy włączam film ( albo z pendriva lub z dysku) to zauważyłam że ma on opóźniony dźwięk z obrazem.

Jestem nowym uzytkownikiem tej konsoli i proszę o wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje,co muszę ustawić i jak.Czy konsola musi być ''podpięta'' do internetu i pobrane nowe oprogramowanie aby ten objaw ustąpił.

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kilka dni temu odebrałem nagranie ze swojego wesela na Blu-ray. Składa się ono z dwóch płyt. Pierwsza 25Gb, druga 50 Gb. Pierwsza płyta bajka, natomiast jest problem z drugą. Wprawdzie wesele do końca działa bez zastrzeżeń to po wesele zaczyna się jego skrót a później prezentacja zdjęć z pleneru. Skrót i prezentacja zdjęć się zacinają, dźwięku wogule nie ma. Nie wiem dlaczego tak się dzieje skoro reszta jest bajka. Na odtwarzaczu Blu-ray wszystko działa. Czy może to być spowodowane tym, że druga płyta to 50GB Blu-ray disc? Będę wdzięczny za pomoc.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak można przeczytać w temacie mam pewien problem w filmach oglądanych na PS3 Wiele filmów działa bez zarzutu ale znajdują się również takie w których nie ma całkowicie dźwięku. Wątpię aby było to spowodowany różnymi formatami ponieważ w jednych jest dźwięk w innych zaś nie ma (Mogę się mylić co do tych formatów). Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×