Skocz do zawartości
macmf75

Filmy Blu-Ray, Dvd I Inne...

Rekomendowane odpowiedzi

Ad. 1 - Nie, musisz przerobić , rmvb nie są obsługiwane, ew. użyć PS3 Media Serwer do strumieniowania wideo z PC

W kategorii in_video.gif (Wideo) można odtwarzać następujące typy plików:
  • Format wideo Memory Stick
  • - MPEG-4 SP (AAC LC)
  • - H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC)
  • - MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC)
  • Format MP4
  • - H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC)
  • MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2)
  • MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM)
  • MPEG-2 TS(MPEG2 Audio Layer 2, AC3(Dolby Digital), AAC LC)
  • MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC)
  • AVI
  • - Motion JPEG (Linear PCM)
  • - Motion JPEG (µ-Law)
  • AVCHD (.m2ts / .mts)
  • DivX
  • WMV
  • - VC-1 (WMA Standard V2)

Ad. 2 - Nie kojarzę takiej funkcji w filmach.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czy da się zrobić tak żeby jak się skończy film automatycznie konsola odtwarzała następny ?

Ustawienia - Ustawienia Wideo - Odtwarzanie Sekwencyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam następujący problem. Konsola wyświetla filmy na dvd w małym okienku i w jakości filmików nagrywanych kiepskim tel. komórkowym. TV to samsung 37" połączony z konsolą przez hdmi 1.3. Próbowałem różnych ustawień w konsoli i w tv bez rezultatu. Dodam, że najtańszy odtwarzacz dvd radzi sobie z odtwarzaniem tych filmów nieporównywalnie lepiej. Filmy na Blu ray działają bez problemu. Czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy ps3 odtwarza filmy w formacie avi bo ja myślałem że tak,ale zrzuciłem kilka na pendrive,podpiąłem do konsoli lecz nie widzi żadnego z nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy ps3 odtwarza filmy w formacie avi bo ja myślałem że tak,ale zrzuciłem kilka na pendrive,podpiąłem do konsoli lecz nie widzi żadnego z nich...

Odtwarza,jak jesteś w menu i w "zakładce" filmy to szukasz swojego pendrive i naciskasz trójkąt i wybierasz "wyświetl wszystko" i tam powinny być te filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie dawno kupiłem PS3 (blu-ray 3d) mam również telewizor 3d, okulary.

Gry i filmy blu ray bez 3d ładnie działają lecz gdy chce właczyć film 3d blu-ray wyskakuje

mi komunikat że potrzebuje odtwarzacza i telewizora obsługującego 3D.

- dodam ,że mam orginalne filmy 3d blu ray prosto ze sklepu.

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zresetować ustawienia konsoli. Wtedy powinna wykryć, że masz podpięty tv 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie dawno kupiłem PS3 (blu-ray 3d) mam również telewizor 3d, okulary.

Gry i filmy blu ray bez 3d ładnie działają lecz gdy chce właczyć film 3d blu-ray wyskakuje

mi komunikat że potrzebuje odtwarzacza i telewizora obsługującego 3D.

- dodam ,że mam orginalne filmy 3d blu ray prosto ze sklepu.

Zrobiłem już: Reset ustawień itp.

Gdy na początku wybieram date itp. potem wyskakuje obraz migający związany z ustawieniem ekranu na 1080p wciskam Tak to potem ekran ciągle miga i prawdopodobnie wtedy działa 3d a gdy wtedy wybiore opcje ,że nie chce ustawić 1080p to ekran nie miga.

Próbowałem też w opcjach ustawiać ekran na 1080i działa normalnie na 1080p ekran zaczyna migać nic nie da się zrobić.

No chyba ,że nie od tego zależy czy film będzie działać proszę o pomoc ^^

Jak coś to mogę dogadac się na gg wystarczy ,że podacie mi swój numer będe wdzieczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak na filmie gdy ustawiłem a ps3 na 1080p ekran zaczyna mrugać

na 1080i chodzi normalnie ale nie wykrywa 3d... zaś na 1080 mruga ekran ale wykrywa 3d...

telewizor dodam ,że odbiera 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ostatnio problemy z odtwarzaniem filmów na ps3.

Problem pojawił się w momencie jak z narzeczoną oglądaliśmy serial KOŚCI sezon 5 .... i tak od odcinka 7 mamy problemy z dźwiękiem. Niby wszystkie odcinki serialu są nagrane w ten sam sposób ale część odtwarza dźwięk a część nie.

Czy jest to związane z obsługiwanymi formatami przez ps3 .... np dźwięk musi być mp3 z określonym bitratem czy coś ?

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam inny problem mianowicie wszystko wykrywa ze 3d itd. natomiast gdy puszcze film blu-ray 3d to odtwarza w 2d.Dodam ze mam telewizor 3d pasywny Philips 42PFL7606k/02 oraz odpowiedni kabel hdmi. Czy normalnie powinno dzielić obraz na pół tak jak w black ops na x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak na filmie gdy ustawiłem a ps3 na 1080p ekran zaczyna mrugać

na 1080i chodzi normalnie ale nie wykrywa 3d... zaś na 1080 mruga ekran ale wykrywa 3d...

telewizor dodam ,że odbiera 1080p

a posiadasz kabel hdmi 1.4? bo tylko na tym dziala 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a posiadasz kabel hdmi 1.4? bo tylko na tym dziala 3d

jaki masz soft??? bo od 3,70 jest funkcja 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a posiadasz kabel hdmi 1.4? bo tylko na tym dziala 3d

ps3 ma wyjscie hdmi 1.3 wiec kabel 1.4 jest zbyteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dziwny problem z grami(płytami na ps3)

Na płytce od uncharted 3 oraz heavy rain zrobiły się "dziwne fale"(na nośniku)

Przed włożeniem do konsoli wszystko było ok - nie dzieje się to na innych posiadanych grach

Czy coś jest nie tak z laserem/konsolą?

Konsola zakupiona miesiąc temu

Pozdrawiam

Edytowane przez DaraS
§ II - pkt.1 (pierwsze ostrzeżenie bez zmiany poziomu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie mianowicie czy ktos mial taki problem, że kupił film bluray 3d a odtwarza mu tylko w 2d? Jak to rozwiązać?

Ja natomiast mam inny problem mianowicie wszystko wykrywa ze 3d itd. natomiast gdy puszcze film blu-ray 3d to odtwarza w 2d.Dodam ze mam telewizor 3d pasywny Philips 42PFL7606k/02 oraz odpowiedni kabel hdmi. Czy normalnie powinno dzielić obraz na pół tak jak w black ops na x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam problem. Ostatnio kupiłem sobie Władcę Pierścieni Drużyne Pierścienia na BD ale kiedy wkładam ją do napędu monitor tak jakby wogóle stracił sygnał z konsoli. Pojawia się czarny ekran a później przełącza mnie na VGA gdzie mam podpięty komputer. Konsole mam podpiętą

przez przełączke DVI > HDMI. Dodatkowo płyta ta działa na moim lapku który ma napęd Blu-Ray. Ktoś może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam problem pewnie powszechnie znany ale niestety jestem zielony na temat tego ,problem mam taki skopiowalem film na karte sd w formacie avi ,karta w pendrivie ,nastepnie probuje odtworzyc film i wyskakuje mi ze ten plik tego formatu jest nie obslugiwany i problem 800288BF .NApomkne ze zdjecia i filmiki z aparatu cyfrowego otwierają sie normalnie na tej karcie a film ani drgnie .Prosze o pomoc jak pokolei to zrobic.Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupić INCEPCJE na blu ray za marne grosze ale czy PS3 odtworzy film blu ray zakodowany kodekiem VC-1 ? Wiem, ze film z kodekiem x264 odtwarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem PS3 od 2 miesięcy ,i wciąż nie umie znaleźć rozwiązania na mój problem.

Chciałbym się dowidzieć jak przenieść z laptopa film ważący ponad 10 gb.

Posiadam dysk zewnętrzny Samsunga 500 gb ale ps3 go nie widzi , nie wiem jak go skonfigurować.

A program PS3 media server niezbyt się sprawdza ponieważ mam za słaby internet(film się przesyła 2GB/1h).

Prosiłbym o pomoc jak najszybciej przenieść film na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×