Skocz do zawartości
mastefix

DUALSHOCK 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Ile trzyma bateria w dualu? jak długo trzeba go ładowac, jednoczesnie grajac? I czym moze byc on podpiety pod konsole gdy jest wyłączona? wiem ze to banalne ale chce zeby mi jak najdłuzej posłuzył jako bezprzewodowy:D

Bateria trzyma praktycznie tyle samo co zwykły SIXAXIS.

Jednocześnie grając ładowanie trwa gdzieś tak 1h.

Tego ostatniego pytania nie bardzo rozumiem :D

Posiadam DUALSHOCKA 3 i powiem, że naprawdę się opłaca, bo nie ma to jak wibracje podczas gry :D

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie pyt. to chodzi mi o to , że np. jak podłączam telefon pod kompa przez usb, a potem kompa wyłącze a telefon dalej bedzie podpięty to komp wysysa baterie z telefonu. Nie wiem jak jest w tym przypadku;)..wiec? dzieki za poprzednia odp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Zwykłego Sixaxisa i DualShocka 3 I Polecam wam DS3 ponieważ jest cięższy przez co wygląda na solidną konstrukcje

w dodatku wibracje nadają tego smaczku grania w ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że mamy tutaj nowicjuszy dla których PS3 to pierwsza konsola. Ludzie kupujcie DS3, co to za granie bez wibry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam DS3 ponieważ jest cięższy przez co wygląda na solidną konstrukcje

Masz wagę w oku? NMSP :P

Posiadam dwa Sixasixy, które "wygrały" po kilkaset godzin i nie sprawiają wrażenia strasznie "zgranych".

Nie widzę różnicy w wykonaniu pomiędzy DS3 i Sixasixem :nuke:

Coś mi się wydaje że mamy tutaj nowicjuszy dla których PS3 to pierwsza konsola. Ludzie kupujcie DS3, co to za granie bez wibry ?

Wibra nie jest znowu taką wielką nowością i odkryciem, była już w PSX :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jaka jest żywotność Dual Shocka 3 :P? Po jakim czasie zaczną się triggery, analogi i guziki wyrabiać. Tak mniej więcej xd Chodzi mi tutaj o takie normalne domowe używanie, powiedzmy około 1h-2h dziennie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-2 h dziennie w COD4 / MGS4 / Killzone 2 i po roku/1,5 wymiana analogów. Ogólnie to dał bym 2 lata życia jednemu padowi na którym grał byś codziennie. Od początku miałem 2 (teraz trzy) i grałem nimi na zmianę czasem dość ostro po 6-8 h dziennie i oba się trzymają a minie im niedługo 2 lata. Na jednym czuć już że lewa gałka zaczyna się zacierać, zobacze co sie stanie jak ją nasmaruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast widzę ogromną różnicę między trwałością dualshocka a sixaxisa. Sixaxis, którego dostałem z konsolą w okolicy września 2008 dziś ma gumkę na lewej gałce zjechaną i już śliską. Dualshock, ktorego kupilem miesiac-dwa po zakupie konsoli też nosi ślady zużycia (błyszczące plastiki, hehe), ale gumka jest nadal szorstka i dobrze się kciuka trzyma. Nie muszę dodawać, że po kupnie DS3 sixaxis byl używany sporadycznie (podczas ładowania ds3 i na 2 graczy z żonką w pixeljunk monsters).

A mam pytanie do wlasicieli starych już padów: wymieniał ktoś baterie w Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że mój DS3 ma mnie wyogrąglone końcówki gałek w porównaniu z SIXem, co jest po zmianie jest zdecydowanie odczywalne. Według mnie dzieki temu gałki stawiają mniejszy opór i zwiększo to w efekcie komfort grania przez długie godziny. Przyglądając się gałkom w obu kontrolerach z pewnością zauważycie różnicę. Z uwagi jednak na fakt, iż zacząłem grać SIXem i wyślizgałem go już konkretnie, DS3 leży na półce i z góry przeznaczony jest dla moich chrześniaków, którzy przychodzą do mnie grać w Ratcheta.

Co do zakupu - wiadomo, lepiej mieć coś nowszego z bajerami, tak więc również i ja polecam DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to zmieszne ale moze mi ktos pokazac roznice miedzy sixaxis dualshock3 a dualshock 3 i sixaxis??

juz sie pogubilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dualshock 3 sixaxis ma wibracje, za czym idzie to, że jest cięższy. A zwykły sixaxis ich nie posiada, ale jest lżejszy... Obydwa są świetne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mialem takie wrazenie znaczy ze do konsolek nie dodawali sixa ds3?

ja takiego otrzymalem, ale teraz dokupuje 2 sixa ds3

No i do tego kierownice........ale musze poczytac, moze sie nastawie na Logitech G25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to różnie bywa, mój kumpel miał w zestawie 2 sixaxisy a ja miałem 1 ds3+sixaxis

zależy od pakietu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×