Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie? Aukcje internetowe, sklepy internetowe, Saturn czy może ten sklep nie dla idiotów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Saturnie.

Osobiście radze kupić w sklepie niż na aukcji albo net.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zakupilem na aukcji bo trafila sie okazja, lecz transakcji dokonalem osobiscie, bo bylo nie daleko. Tak pewniw kupil bym w sklepie.

Zalezy w sklepie masz pewnosc, lecz drozej. Mysle, ze na allegro nie powinni cie oszukac, ale najpierw radze sprawdzic przedmiot osobiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co polecacie? Aukcje internetowe, sklepy internetowe, Saturn czy może ten sklep nie dla idiotów? Gdzie wy zakupiliście swoją maszynkę?

To zależy. PS2, PSP i 360 kupowałem w sklepach, kolejno makro, empik i MM. PS3 w sklepie na allegro u gościa. Natomiast PSX i DC u gości pojedynczych, że tak ich nazwę. Z żadną na całe szęście nigdy nie było problemu i niech tak zostanie. Teraz przymierzam się do kupna Wii i też kupię przez internet. Jeśli dają mi gwarancję, to nie ma problemu, a tak zawsze kupuję. Wyjątek to był DC, ale kupowałem go 2 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w Avansie i jestem zadowolony. Miła obsługa, nie jakaś wadliwa seria. No i Michał Wiśniewski samolotem podrzucił mi konsolkę do domku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej wychodzi kupić przez internet, ja swoją wyszukałem poprzez ceneo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taniej czy drożej to można by dyskutować bez końca, ostatnio w Saturnie było PS3 z dyskiem 80GB za 750 zł, tylko gołe bez gier i padów, ale dolicz sobie ze 100 zł za pad no i ze 100 za grę, to masz 950 zł, za nowy towar prosto ze sklepu? Gdzie w internecie kupisz taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to czasem nie była promocja 50/50 ? 50% odrazu, kolejne 50% po roku ? lub jakaś inna promocja np: dzień bez watu?, czesto tam można natknąć się na takie promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem w gazecie, tak jak napisałem, o promocji żadnej wzmianki, kolega był na miejscu oglądać

Zresztą czy 750 zł za PS3 bez padów i gry to jakaś super niska cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to czasem nie była promocja 50/50 ? 50% odrazu, kolejne 50% po roku ? lub jakaś inna promocja np: dzień bez watu?, czesto tam można natknąć się na takie promocje.

Na 110% to była ta promocja właśnie. 50 na 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w sklepie Nie wiem czemu, ale wole być pewny i wydać więcej kasy w sklepie niż na aukcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże sieciowe sklepy - tam najprościej wymusić wymiane z tytułu 24 miesięcy niezgodności towaru z umową. A i ceny potrafia być zachęcające lub nie odstają od rzeczywistości tak rażąco jak np w przypadku tv.

No i jakoś tak lżej na sumieniu jak pomyślisz , że koszt naprawy idzie na konto wyzyskiwaczy z MM niż jakiegoś biednego konsolowca garażowca sprzedającego gry z małego sklepiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja nabylem w sklepie internetowym..kierowalem sie w glownej mierze ceneo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTV&AGD

Mam od nich PSP i PS3 (i masę innego sprzętu), padnie ci PS3 idziesz i ci dają do ręki nówkę PS3 a starą zabierają wiem o tym bo kupiłem już wadliwą konsolę co się odpalała i wyłączała to od razu mi wymienili ale po dłuższych okresach robią to samo bo wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam sklep, aukcje tak! ale tylko w stosunku do gier!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pewnien sklep który ma najtansze konsole w Warszawie.. Zaklikaj na PW to ci dam namiary na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja kupilem z katalogu wysylkowego,takze sklepu zadnego polecic nie moge.ale pewnie mozna trafic na jakowes promocje.osobiscie raczej nie odwazylbym sie kupowac na necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pewnien sklep który ma najtansze konsole w Warszawie.. Zaklikaj na PW to ci dam namiary na niego

byś mógł się podzielić tą informacją z nami wszystkimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem za granicą a dokładnie w Anglii.

Sklep, a właściwie bardziej hurtownia COSTCO. Ceny hurtowe to i miałem trochę taniej.

A do nich jak chcesz wymienić idziesz mówisz, że nie działa i pytają się czy chcesz kasę odzyskać czy dostać nową konsolę (jeżeli oczywiście mają na stanie, bo tam wszystkie produkty elektroniczne schodzą jak ciepłe bułeczki)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją kupiłem za granicą a dokładnie w Anglii.

Sklep, a właściwie bardziej hurtownia COSTCO. Ceny hurtowe to i miałem trochę taniej.

A do nich jak chcesz wymienić idziesz mówisz, że nie działa i pytają się czy chcesz kasę odzyskać czy dostać nową konsolę (jeżeli oczywiście mają na stanie, bo tam wszystkie produkty elektroniczne schodzą jak ciepłe bułeczki)

Pozdro

Zważywszy na kryzys ekonomiczny to różnie może być zagranicą teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zważywszy na kryzys ekonomiczny to różnie może być zagranicą teraz

Właśnie

Ogólnie, teraz sprzęt RTV może skoczyć cenowo w górę, więc kupujcie póki tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie

Ogólnie, teraz sprzęt RTV może skoczyć cenowo w górę, więc kupujcie póki tanio

nie sądzę. Pamięci RAM mają być droższe, ale konsole. Wyższa cena = mniejsza ilość konsol = mniejsza ilość użytkowników = mniejsze zyski z gier. Pozatym Sony to duża korporacja i na pewno sobie poradzą z kryzysem, a podniesienie ceny przy ostatnich obniżkach X360 to byłoby samobójstwo. Już nawet w Japonii doceniają niską ceną konsoli M$...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było tak jak mówisz. Dużo zależy też od wartości naszej waluty, która ostatnio niebezpiecznie traci na wartości.

A jak zaostrzą systemy ratalne, to popyt na RTV siła rzeczy się obniży.

edit

btw. ja nie mówię tylko o konsolach, tylko ogólnie o RTV.

Ostatecznie mam jednak nadzieję, że wszystko jakoś się ustabilizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×