Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

No ale temat by się przydał dla takich jak ja. Planuje kupić PS3 tylko szukam odpowiedniej okazji bo nie mam jeszcze 1400 zł ;/ A ja mieszkam w takim zadupiu że w MM przecen nie robią i sie tłumaczą że nie mają konkurencji tutaj więc nie muszą nic przeceniać :(

jesli to "zadupie" jest blisko Nowego Sącza to zapraszam do MM jutro na wyprzedaż PS3 za 988 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że bym musiał całą Polskę przejechać :P Mieszkam w Koszalinie a tam MM jest od 2-3 miechów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam najbliżej ciebie jest MM w Szczecinie jest wyprzedaż z 1499 na 1249 i gra Motorstorm 2 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sie składa że bym musiał całą Polskę przejechać :P Mieszkam w Koszalinie a tam MM jest od 2-3 miechów

Nie gadaj takie ładne CH Forum Ci wybudowałem :D. Dalej tam taki tłok w MM jak w dniu otwarcia? W końcu macie cywilizacje w mieście :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co polecacie? Aukcje internetowe, sklepy internetowe, Saturn czy może ten sklep nie dla idiotów? Gdzie wy zakupiliście swoją maszynkę?

Jak dla mnie to chyba oczywiste ze lepiej widziec to co kupujesz (ja mam take spaczenie ze jak kupuje sprzet to musi byc nowy nierozpakowany wczsniej, takie poczucie dziewictwa :tongue: ) a z aukcjami bywa roznie jedne sa O.K inne mniej O.K a reszta to oszusci.

Polecam sklep i dziewicza konsole :pardon:

hehe pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denver666 budowałeś ? :P A no teraz mało ludu tam sie kręci. Tylko jak są jakieś okazje imprezy itd to na przychodzi ludzi ;] Ale i tak to duży krok dla Koszalina xD Nie wiecie gdzie są jakieś oferty fajne z PS3 ?

Odpowie mi ktoś ? Wy ludzie z PS3 i TV Full HD niczym sie nie przejmujecie po prostu lecicie do TV i gracie a ja muszę polować na okazje żeby tanio PS3 wyłapać i zacząć grać na swoim kupiastym telewizorze ;/

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to chyba oczywiste ze lepiej widziec to co kupujesz (ja mam take spaczenie ze jak kupuje sprzet to musi byc nowy nierozpakowany wczsniej, takie poczucie dziewictwa :tongue: ) a z aukcjami bywa roznie jedne sa O.K inne mniej O.K a reszta to oszusci.

Polecam sklep i dziewicza konsole :pardon:

hehe pozdrawiam

Ja mam tak jedynie ze sprzętem :) Muszę go zobaczyć na żywo i musi być nieużywany w folijce xD Natomiast gry mogą być bez folii, bo nie będę przepłacał czasem nawet 50zł za folie :/ Niestety ceny nowych gier w Polsce nadal są chore, choć już jest lepiej teraz lajtowo wyrwiesz nówkę za 120-150.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CritiCalz wykonywaliśmy tam cała elektrykę w pasażu, ta świetlna wstrętna wieża to nasza robota też :D. Jak ktoś zauważył, cena poniżej 1000zł to bez gry, jeżeli masz jakiś zestaw z grą to aż tak dużo nie tracisz do tej gołej. Teraz to pewnie bym czekał na zestaw z KZ2 albo RE5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego czekać na PS3 z KZ2? Lepiej kupic odrazu z jakąś grą, a 25 kupić KZ2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał teraz kupować to bym poczekał, raczej nic ciekawego teraz nie dają (moja opinia) a samo KZ2 będzie kosztować pewnie 180zł, już widziałem ceny po 220zł. Oczywiście przecież każdy ma inne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbyś czekać miech ? A nie lepiej pograć np. w Burnouta i LBP przez miech? Jak ktoś kupuje PS3 to chyba śledzi rynek i widzi co kiedy i gdzie kupić :)

*moje zadanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak bardzo chce Ci się grać. W ten wątek wchodzą ludzie polujący na okazję. Jak by myśleli jak Ty, to by wpadali do sklepu i już grali. Tak więc patrząc z polowania na okazję, wybrał bym zestaw np z KZ2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poluja na okazję to mogą kupić na wyprzedaży (podanych wyżej) po 900-999zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak jedynie ze sprzętem :) Muszę go zobaczyć na żywo i musi być nieużywany w folijce xD Natomiast gry mogą być bez folii, bo nie będę przepłacał czasem nawet 50zł za folie :/ Niestety ceny nowych gier w Polsce nadal są chore, choć już jest lepiej teraz lajtowo wyrwiesz nówkę za 120-150.

Tak to niestety prawda ceny gier na konsole w stosunku do cen gier z PC't sa przeogromne i to strasznie sie odczowa w portfelu. <_<

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to nie stety prawda ceny gier na konsole w stounku do cen gier z PC't sa przeogromne i to strasznie sie odczowa w portwelu.

Ortograficzny orgazm !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakby ktoś chciał kupić za 999zł konsole PS3 ze sklepu to dzisiaj byłem i jest w Selgrosie na ul. Modlińskiej w Warszawie tylko ta starsza wersja 40GB nowsza kosztuje 1275 - 80GB. a mam pytanie przy okazji dużo się różni 80 od 40. Tylko dyskiem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bialy78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ta 60GB jest faktycznie nowa (nie jakaś używana w sklepie "pokazówka") to można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

subek, że na web MM jest 60GB to nie znaczy, że jest na sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mieszkał blisko Wawy to bez zastanowienia bym brał... Oczywiście gdybym miał kase :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
subek, że na web MM jest 60GB to nie znaczy, że jest na sklepie :)

Strona stroną, a kolega kolegą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak z gwarancją zawsze MuSI byc 2 lata ? bo tu np jest rok...:http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?products_id=4008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony daje gwarę na rok, ale z niezgodności towaru z umową możesz korzystać przez 2 lata. Tyle, że wtedy to jest walka ze sprzedawcą a nie Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej opłaca się wziąć PS3 40gb za cenę od 899 do 999 zł i dokupić do niej dysk za 70-100 zł o pojemności 80-100 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, odjadę teraz daleko od MM itp...

Czy orientuje się ktoś jakie są ceny PS3 i PSP w Hong Kongu? Niedługo się tam wybieram na zakupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×