Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

nowa konsola chodzi za 599 lub 699 + koszt dysku - i masz nową, do której nikt nie fapał - uważasz, że warto zaoszczędzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk tak kolo 200 zl plus sanki cos kolo 40 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tutaj pytam, bo czytałem że ss - chodzą głośno i są awaryjne i do tego obudowa  ;/ i korzystniej jest zakupić slima ? piszę co czytałem :)

szczerze wolałbym nówke kupić :) więc co polecicie ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są głośne i awaryjne, ale je robią już ok 2 lat i nie zmieniają modelu. Gdyby musieli każdą konsolę wymieniać lub naprawiać w ramach 2-letniej gwarancji to by firma, nawet tak duża jak Sony padła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak stoisz finansowo, ale nawet jak nie masz kasy to zapamiętaj jedno: biedny płaci dwa razy - lepiej kup/ weź na raty nową niż masz zaoszczędzić 100 -200 pln i zostać z niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli warto kupić ten sprzęt:

http://allegro.pl/sony-ps3-playstation-3-super-slim-12gb-pad-nowa-i4295418195.html

 

myślałem też o tym sprzęcie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4323047522  

 

ale jak piszecie lepiej nówkę mieć.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, gdybym zakupił ten z 12gb dyskiem to przy graniu w uncharted potrzebuje większego dysku, czy wystarczy na początek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tohiba, z chęcią bym doradził, ale religia zabrania mi klikać w linki allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS3 super slim za 580zł :) nówka ;) i do tego kupiłem Uncharted III :) czekam na wt jak dojdzie :) dzięki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się że kupie PS3,prawdopodobnie przez allegro. Więc o czym mam wiedzieć kupując konsole, na co zwracać uwagę przy zakupie? Itd. Dodam że chcę kupić nówkę.

 

Nie chce gadżetu w postaci "Move" nie interesuje mnie to.

Edytowane przez Zdzisław92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje PS3 Super Slim 12Gb kupiłem w Media Expert za 650zł. Myślę, że było warte swojej ceny, Osobiście radziłbym ci kupić w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nigdy nie byłem konsolowiczem, nie dlatego, że nie chciałem, po prostu w to co chciałem, grałem na laptopie. Problem w tym, że grając czyt. maniacząc w Bad Company 2 prawie spaliłem laptopa, który swoją drogą nie jest do gier, ale wtedy mi to nie przeszkadzało. Od dwóch lat nawet w lekkie gry nie gram, lapa używam tylko do programowania i innych spraw, które nie nadużywają karty graficznej. Przez ostatnie dwa tygodnie bardzo nastawiłem się na kupno konsoli, prawdopodobnie kupię ją w poniedziałek, dlatego mam parę pytań.

 

Od właśnie wspomnianych dwóch tygodni obserwuje Allegro pod kątem używanych konsol, jednak przeglądając fora i różne filmy na YouTube można stwierdzić, że wiele użytkowników miało złe przeżycia z kupowaniem konsoli i nie poleca tego nowym użytkownikom. Czy to prawda, że nie opłaca się kupować używanych konsol? To są wybrane przeze mnie dwie interesujące aukcje, obie z gwarancją i dobrą ceną:

http://allegro.pl/ps3-playstation-3-slim-250gb-gwarancja-24h-i4363987210.html
http://allegro.pl/ps3-slim-320-gb-lodz-games4us-rzgowska-100-102-i4373777452.html

 

Jeżeli nie miałbym kupować używki, to szukając w sklepach konsoli rozglądałbym się za 12 gigabajtową wersją, jednak czy jest to jakiś dysk wbudowany i nie można go wymienić? Ogólnie to chciałbym kupić konsolę w wersji Slim, mój budżet to gdzieś 1000zł, ale nie chciałbym wyczerpać go do końca. Potrzebuję wiedzieć ile kosztowała by tak nowa konsola w wersji Slim 12GB, żeby nie przepłacić i móc dokupić dysk oraz może jakąś grę.

 

Ostatnie pytanie to jak to jest z grami na Allegro? Przykładowo GTA V, czy jak kupię taką grę, to nie zablokują mi konta, albo konsoli? I czy jakbym kupił to mogę tylko raz nacisnąć przycisk "Rozpocznij pobieranie", ale gdy będę musiał przerwać to muszę kupować grę od nowa?

 

Pozdrawiam,

Damian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za max 600 zl kupisz nowa konsole. Do tego dysk za 200 zl i jakas dobra gra za 100 zl. 100 zl ci jezcze zostanie.

Nie kupuj na allegro slotow, gdzie raz tylko gre mozesz pobrac. Dobre gry, ale starsze kosztuja parenascie zl, mozesz tez w ps+ zainwestowac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na allegro znalazłem ps3 fat  40gb za 350 zł, wraz z pisemną gwarancją na miesiąc.

Chciałbym sobie kupić ps3 i tak właśnie zastanawiam się czy nie kupić jakiejś używanej na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na allegro znalazłem ps3 fat  40gb za 350 zł, wraz z pisemną gwarancją na miesiąc.

Chciałbym sobie kupić ps3 i tak właśnie zastanawiam się czy nie kupić jakiejś używanej na allegro.

To bedzie Twoje najglupiej stracone 350 zl w zyciu. :)  Pomyslales, co bedzie jak padnie Ci na amen po tym miesiacu gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest na miesiąc bo konsola zapewne albo już zdradza stan przed YLODA albo już go miała, została potraktowana opalarką i więcej jak miesiąc nie wytrzyma. Lepiej dołożyć te 3 stówki i kupić nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się zastanawiałem, już ktoś kupił.

 

Znalazłem drugą ofertę w której jest napisane "Konsola nie była nigdy naprawiana jestem drugim włascicielem chodzi cicho i nie grzeje sie .Polecam"

Czemu odradzaliście tak kupować konsoli za 350zł?, ile kosztuje naprawa YLODA? i jakie są oznaki YLODA?

Edytowane przez Myc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka m-cy najdalej kupisz nówkę SS. Tylko wtedy przyjemność posiadania konsoli będzie cie kosztowała ca 1.000 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się zastanawiałem, już ktoś kupił.

 

Znalazłem drugą ofertę w której jest napisane "Konsola nie była nigdy naprawiana jestem drugim włascicielem chodzi cicho i nie grzeje sie .Polecam"

Czemu odradzaliście tak kupować konsoli za 350zł?, ile kosztuje naprawa YLODA? i jakie są oznaki YLODA?

 

Naprawa YLOD w profesjonalny sposób kosztuje tyle samo co ta konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się bardziej opłaca ?

 

http://olx.pl/oferta/ps-3-feat-60gb-gry-2-pady-CID99-ID6uvVF.html#9b0e724f72   za 320zł ( Gadałem z kolesiem)( w drugim padzie nie działają strzałki góra doł)

 

czy 

 

http://olx.pl/oferta/playstation-3-super-slim-12gb-320gb-6-gier-hdmi-gwarancja-CID99-ID6s1zd.html#1692e28672;promoted  za 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupic nowa :) ale jak juz musisz miec uzywke to nie bierz fatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500 to chyba kupie nową ale 12gb tylko ta 320 co ziomek ma na tablicy to piszę że może uznać ją jako nową bo była z 20 razy grana ale jak to wiadomo naród polski ;p

 

mam max do wydania 500 /550

Edytowane przez Michios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500 to chyba kupie nową ale 12gb tylko ta 320 co ziomek ma na tablicy to piszę że może uznać ją jako nową bo była z 20 razy grana ale jak to wiadomo naród polski ;p

 

mam max do wydania 500 /550

 

Moja rada - dozbieraj troche... niestety granie konsolowe nie jest tania przyjemnoscia - trzeba zainwestowac w sprzet, warto tez (w przypadku 12GB) doinwestowac w dysk. Gry to juz twoj wybor bo mozna kupic sporo dobrych tytulow za znosne pieniadze uzywane oraz szukac promocji na nowe. 

 

Jesli dozbierasz do nowki super-slim 12GB to wiesz ze masz sprzet z gwarancja od nowosci - uzywany to jak zauwazyles jest loteria. Moze faktycznie ktos sprzedaje nietrafiony zakup a moze ktos katowal konsole po nascie godzin dziennie. To jest elektronika wiec tutaj nie ma regul - sprzet uzywany moze tobie sluzyc a moze tez pasc po miesiacu a wtedy bedziesz okropnie rozczarowany. Kupujac nowke i majac gwarancje nie musisz sie tym przejmowac (przynajmniej w okresie trwania gwarancji). 

 

Jesli bylbym na twoim miejscu dozbieralbym troche do PS3 12GB a potem od razu zbieral na dysk.. 

 

oczywiscie zrobisz jak uwazasz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×