Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, chciałbym kupić swoją pierwszą konsolę PS3, i tak zastanawiam się między modelami Slim i SS. Czy warto kupić tego SS z dyskiem 12 GB a pozniej ewentualnie dokupić większy ?

 

Konsoli będę używał tylko do grania, żadnych filmów, muzyki itd Będzie to granie offline, nie przez internet.

 

Są sklepy w których można kupić SS z 12gb za 575 zl.

 

Chciałbym przeznaczyć na to nie wiecej jak 700zl

 

Może rozglądnąć się za używaną z wiekszym dyskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, chciałbym kupić swoją pierwszą konsolę PS3, i tak zastanawiam się między modelami Slim i SS. Czy warto kupić tego SS z dyskiem 12 GB a pozniej ewentualnie dokupić większy ?

Konsoli będę używał tylko do grania, żadnych filmów, muzyki itd Będzie to granie offline, nie przez internet.

Są sklepy w których można kupić SS z 12gb za 575 zl.

Chciałbym przeznaczyć na to nie wiecej jak 700zl

Może rozglądnąć się za używaną z wiekszym dyskiem ?

Jesli nie bedziesz gral w cyfrowe wersje gier tylko z plyt to te 12 gb starczy, kup ss, sa teraz za grosze a masz nowke z gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, chciałbym kupić swoją pierwszą konsolę PS3, i tak zastanawiam się między modelami Slim i SS. Czy warto kupić tego SS z dyskiem 12 GB a pozniej ewentualnie dokupić większy ?

 

Konsoli będę używał tylko do grania, żadnych filmów, muzyki itd Będzie to granie offline, nie przez internet.

 

Są sklepy w których można kupić SS z 12gb za 575 zl.

 

Chciałbym przeznaczyć na to nie wiecej jak 700zl

 

Może rozglądnąć się za używaną z wiekszym dyskiem ?

12GB opłaca się brać pod warunkiem że dołożysz sobie dysk. Nie mówię od razu ale za jakiś czas. Gry nie rzadko zajmują trochę miejsca po instalacji. GTAV bodaj 8GB. FarCry 3 też chyba koło 4. Więc sam widzisz że albo dysk, albo granie w jedną/dwie gry naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, chciałbym kupić swoją pierwszą konsolę PS3, i tak zastanawiam się między modelami Slim i SS. Czy warto kupić tego SS z dyskiem 12 GB a pozniej ewentualnie dokupić większy ?

 

Konsoli będę używał tylko do grania, żadnych filmów, muzyki itd Będzie to granie offline, nie przez internet.

 

Są sklepy w których można kupić SS z 12gb za 575 zl.

 

Chciałbym przeznaczyć na to nie wiecej jak 700zl

 

Może rozglądnąć się za używaną z wiekszym dyskiem ?

 

Zebys spojrzal 2 posty wyzej nad Twoim oryginalnym to zobaczylbys odpowiedz - wiekszosc tutaj jest zgodna kupuj  nowa dozbieraj na dysk.

 

Skoro masz budzet 700pln a mowisz ze super slimke 12GB znalazles  za 575pln to daje tobie 125pln w zapasie.

Szybko spojrzalem dla przykladu dysk 320 WD w komputroniku mozna kupic za 170pln, osobno mocowanie do dysku to kolo chyba 40pln co daje 210pln z ktorych 125pln bedziesz mial, wiec moze warto dozbierac te brakujace 85pln i cieszyc sie konsola w ktorej bedziesz mial dysk i nie bedziesz musial sie martwic ze musisz jakas gre odinstalowac zeby zainstalowac inna.

 

polecam abys przemyslal te opcje.

 

pozdrawiam

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyzej teraz kupie ta 12 gb a po kolejnej wyplacie kupie dysk :) ok dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować używkę PS3 SS (zakupiona w grudniu) CECH-4204A z gwarancją za 500 zł? Sprzedawca mówi że wszystko sprawne. Czy lepiej poczekać aż będą jakieś promocje (do grudnia?)?

Edytowane przez tkaczu92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jak już brać używkę to tylko wersję SLIM, która jest bardziej dopracowana i mniej awaryjna ;)


Oczywiście wszystko zależy od ceny - jak różnica będzie znikoma to bierz nówkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się nie opłacało. Za taką samą kwotę dostaniesz już nowego superslima 12gb ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro agd super slim z dyskiem 500gb plus the last of us plus beyond Dwie dusze za 900 pln

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to trudno powiedzieć. Niby wszystko się zgadza, ale nie ma nigdzie napisane, że jest oryginalny, tylko że jest oryginalne opakowanie. A to różnica. 

 

Mnie bardziej interesuje to http://allegro.pl/sony-nowy-ps3-dualshock-3-sixaxis-oryginalny-pad-i4565434421.html

Jest napisane, że oryginalny, więc albo sprzedający wprowadza w błąd kupującego, albo rzeczywiście jest to okazja. Ktoś się wypowie, sporo osób kupiło tego pada, ostatnie komentarze nie są pokasowane więc może oryginały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie muszą być oryginalne, to zobacz sobie na dx.com, albo aliexpress...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tesco w Magnolii we Wrocławiu PS3 12gb za 599 - chyba dobra cena bo w Saturnie w ramach mega promocji 799.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to trudno powiedzieć. Niby wszystko się zgadza, ale nie ma nigdzie napisane, że jest oryginalny, tylko że jest oryginalne opakowanie. A to różnica. 

 

Mnie bardziej interesuje to http://allegro.pl/sony-nowy-ps3-dualshock-3-sixaxis-oryginalny-pad-i4565434421.html

Jest napisane, że oryginalny, więc albo sprzedający wprowadza w błąd kupującego, albo rzeczywiście jest to okazja. Ktoś się wypowie, sporo osób kupiło tego pada, ostatnie komentarze nie są pokasowane więc może oryginały?

Ludzie, za darmo lub prawie darmo to można w zęby dostać. Szukajcie padów za +- 150 zł z polskich sklepów.Tamte to 100% chińskie podróby.Przewertowałem setki komentarzy na allegro,pisałem majle do ludzi którzy kupowali te tanie pady i się pytałem.Ja po TLOU stwierdziłem że nie skreślam ps3 jeszcze i dokupię pada ,tylko ze może jakiegoś Giotecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, za darmo lub prawie darmo to można w zęby dostać. Szukajcie padów za +- 150 zł z polskich sklepów.Tamte to 100% chińskie podróby.Przewertowałem setki komentarzy na allegro,pisałem majle do ludzi którzy kupowali te tanie pady i się pytałem.Ja po TLOU stwierdziłem że nie skreślam ps3 jeszcze i dokupię pada ,tylko ze może jakiegoś Giotecka.

O, to chyba kolega nie zajrzał do linka, bo pad kosztuje 90 zł, a to bynajmniej nie jest darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale myślisz że zżydzisz ,sorry zaoszczędzisz te 6 dych. Niestety. Ale kup kup namawiam tego za 90zł. Reanimowałem pada w kwietniu ale zdechł,czas kupić nowego.97 % ludzi niestety się nie zna więc kupują co popadnie. 1 dosłownie jeden na 30 kapuje się że pad nie jest oryginalny i że do FPS ONLINE SIĘ NIE NADAJE. A to jest jedyny i najważniejszy argument dla mnie.Nawet The Last of Us przeszedłem na jakimś zamienniku z ps2 (Apollo) ale do moich ulubionych fpsów musi być oryginał Sony lub taki jak z x360. "Zaufaj mi, jestem inżynierem :-)"

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale myślisz że zżydzisz ,sorry zaoszczędzisz te 6 dych. Niestety. Ale kup kup namawiam tego za 90zł. Reanimowałem pada w kwietniu ale zdechł,czas kupić nowego.97 % ludzi niestety się nie zna więc kupują co popadnie. 1 dosłownie jeden na 30 kapuje się że pad nie jest oryginalny i że do FPS ONLINE SIĘ NIE NADAJE. A to jest jedyny i najważniejszy argument dla mnie.Nawet The Last of Us przeszedłem na jakimś zamienniku z ps2 (Apollo) ale do moich ulubionych fpsów musi być oryginał Sony lub taki jak z x360. "Zaufaj mi, jestem inżynierem :-)"

Ekhem, nie za bardzo rozumiem co do mnie napisałeś, ale jakieś 2 lata temu udało mi się nabyć oryginał za 110 zł (też na allegro), a skąd wiem że oryginał - bo wcześniej niestety nabrałem się na taniochę i mam porównanie. Szczególnie czuć to było na analogach - działały inaczej na podróbce - strasznie siermiężnie i w ogóle miało się wrażenie trzymania jakiejś zabawki w rękach. A pad za 110 no BYŁ oryginalny, bo chyba nikt nie robi tak dobrych podróbek (a jeśli robi, chwała, albo chała mu za to). Takich padów jak ten sobie i  innym życzę ;) 

Zresztą nawet nie specjalnie mnie ciągnie do kupna tego pada, ot po prostu szukam okazji. Chodzi mi bardziej o nabijanie (i to już po bandzie) klientów w butelkę. Bo nie widzę absolutnie żadnego obejścia dla słów "nowy oryginalny bezprzewodowy pad sony", gdybym kupił i okazało by się, że pad jest nie oryginalny żądałbym zwrotu kasy z racji niezgodności towaru z opisem. Tylko nie bardzo chce mi się w takie rzeczy bawić ;) dlatego pytam, bo wolę uczyć się na cudzych błędach (choć nie zaprzeczam, sam wiele popełniam).

Edytowane przez Mattinap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywke pada mozna mega tanio wyrwac,sam ostatnio 100% oryginal sprzedawalem za 8 dych,pad w super stanie bo wlasciwie w tym padzie nie ma sie co popsuc XD Jak mam za podobna cene brac niepewna nowke albo pewna oryginalna uzywke to wole uzywke ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak bardzo chcesz kupić bubla, to polecam wybrać jakiegoś pada za 20-30zł bo nie będzie on się różnił od tego 110 to i to będzie marną podróbką.  

 

Ekhem, nie za bardzo rozumiem co do mnie napisałeś, ale jakieś 2 lata temu udało mi się nabyć oryginał za 110 zł (też na allegro)

Jak była to używka to może i był oryginalny, a jak nówka to nie ma szans, nikt nie sprzedawał by pada wartego 200zł za pół jego ceny ;)

Jak już tak bardzo chcesz kupić bubla, to polecam wybrać jakiegoś pada za 20-30zł bo nie będzie on się różnił od tego za 110 to i to będzie marną podróbką.  

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak bardzo chcesz kupić bubla, to polecam wybrać jakiegoś pada za 20-30zł bo nie będzie on się różnił od tego 110 to i to będzie marną podróbką.  

 

Jak była to używka to może i był oryginalny, a jak nówka to nie ma szans, nikt nie sprzedawał by pada wartego 200zł za pół jego ceny ;)

Jak już tak bardzo chcesz kupić bubla, to polecam wybrać jakiegoś pada za 20-30zł bo nie będzie on się różnił od tego za 110 to i to będzie marną podróbką.  

To była nówka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoją w Media Expercie :)

pudełko nowiutkie nie zniszczone w ogóle konsola 100% sprawna :)

Polecam ten sklep

 

 

a ap ropo padów jaki pad polecacie bo potrzebuje drugiego

Edytowane przez Xedron101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×