Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś jakie są ceny PS3 i PSP w Hong Kongu? Niedługo się tam wybieram na zakupy :)

przy obecnym kursie PLN takie opłacalne to nie jest - zważywszy, że nie masz gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem w Empiku ; D Radze kupić w jakimś sklepie niż na aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie szukam okazji na allegro :) Dzisiaj na polskim ebay zakończyła sie aukcja z ps3 80gb + 4gry za 575 zł :) Ale mi to ściemą jedzie dlatego nie licytowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie szukam okazji na allegro :) Dzisiaj na polskim ebay zakończyła sie aukcja z ps3 80gb + 4gry za 575 zł :) Ale mi to ściemą jedzie dlatego nie licytowałem ;)

no wlasnie aukcja. moze autor sie przeliczyl i zeszla za tnio niz by chcial i teraz sobie w brode pluje. to wcale nei musi byc sciema. zakladajac ze to nei kup teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nie kupuję sprzętu drogiego na aukcjach internetowych, bo potem jest zamieszanie z gwarancja... No chyba, że już w okolicy nie znajde tego co chce to juz wtedy zakupie przez internet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale w MM w Gdańsku (w innych na pewno też chociaż w moim nie ma :down: ) jest PS3 na raty z MotorStorm Pacific Rift lub Resistance 2 30x45zł ! :D Ja bym brał gdyby u mnie było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moją konsolę kupiłem w Lublinie 3 miesiące temu za 1300 zł z grą LBP. Teraz taki sam zestaw kosztuje 1449 zł... Czyli konsola zyskuje na wartości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to jest takie fajne :P Ja chcę konsolke kupić a ta jest coraz droższa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droższa jest ponieważ EURO wzrosło, teraz trzeba zapłacić jak się nie myle to coś koło 4.3zł za 1 euro, a wcześniej 3.10zł za 1 euro, więc widzisz jaka różnica :), sam to odczułem jak chciałem kupić ramy do kompa, 2 tyg temu koztowały 58zł, dziś najtańsze 71zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum!

Ja swoją konsolę kupiłem wczoraj we Wrocławiu, w sklepie "Okey" za 1299 pln - konsola 80gb + Uncharted + Resistance + Rachet ,cena moim zdaniem dobra, jak na chwilę obecną. Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie na forum!

Ja swoją konsolę kupiłem wczoraj we Wrocławiu, w sklepie "Okey" za 1299 pln - konsola 80gb + Uncharted + Resistance + Rachet ,cena moim zdaniem dobra, jak na chwilę obecną. Pozdro :wink:

Dobra to mało powiedziane :) Cena jest naprawdę bardzo dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w saturnie w złotych tarasach widzialem za 1400 + motorstorm- lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje pytanie jaki Motorstorm i jaki Resistance. Jeśli są to drugie części tych gier to nie jest źle, jak pierwsze to rzeczywiście gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichal co masz na myśli ? Te raty w MM ? Jak tak to są drugie części ;P. Ale nie odbiegajmy od tematu. Podawajcie konkretne nazwy sklepów/allegro w których jest tania PS3. Może być z grami lub bez :P Dzisiaj poszła aukcja PS3 40GB 760zł ! Kup Teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje PS3 w Media Markt w Głogowie i Poznaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Gdańska ja kupiłem w dzień przed rozpoczęciem promocji w media w Saturnie na 10rat 0% za 1299 80GB z gra LItle Big Planet była tez wersja z Pacific w tej samej cenie a juz chcialem kupowac w media za te 1350 ale nie mieli gier bo dokupilem fighet night round 3 fife... mysle ze byl to udany zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ceny w MM spadły. Teraz Ps3 80GB + LBP 1300 zł. Wcześniej kosztowalo 1400 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hah a ja pamiętam jak kupiłem swoją w Poznaniu w Centrum Sony. 60GB Starter Pack :D Motorstorm, Resistance, 2x Sixaxis :D To było to. To był pierwszy dzień tej wielkiej obniżki 60'tek, ostatni rzut. 2007 rok, jakoś 1 listopad czy październik chyba. Musiałem rodzine w Poznaniu uruchomić ;) 1999zł :D Służy mi ta skrzynka do dzień dziś i mimo, że teraz wiele razy zastanawiam się czy jej nie sprzedać bo potrzebuję pieniędzy na motocykl to zawsze nie mogę się przemóc :D

Chociaż teraz coraz częściej zastanawiam się nad X360. Czemu? A no temu, że na X'a wychodzi pełno japońskich gier typu Onechanbara: Bikini Samurai Squad. Takich gier mi na PS3 brak. Jestem karmiony tylko hypem takich produkcji jak Motorstorm 2, Killzone 2, Resistance 2, Uncharted... A ja chciałbym Blue Dragona, Lost Oddysey i inne. Jeżeli szybko nie wydadzą Yakuzy 3 po angielsku to ciężko widzę przyszłość mojej PS3. A wszystkie gry typu RE5, Tekken 6 itd. wychodzą również na X, do tego sama konsola jak i gry są tańśze... i nad czym tu się zastanawiać w sumie?

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hah a ja pamiętam jak kupiłem swoją w Poznaniu w Centrum Sony. 60GB Starter Pack :D Motorstorm, Resistance, 2x Sixaxis :D To było to. To był pierwszy dzień tej wielkiej obniżki 60'tek, ostatni rzut. 2007 rok, jakoś 1 listopad czy październik chyba. Musiałem rodzine w Poznaniu uruchomić ;) 1999zł :D Służy mi ta skrzynka do dzień dziś i mimo, że teraz wiele razy zastanawiam się czy jej nie sprzedać bo potrzebuję pieniędzy na motocykl to zawsze nie mogę się przemóc :D

Chociaż teraz coraz częściej zastanawiam się nad X360. Czemu? A no temu, że na X'a wychodzi pełno japońskich gier typu Onechanbara: Bikini Samurai Squad. Takich gier mi na PS3 brak. Jestem karmiony tylko hypem takich produkcji jak Motorstorm 2, Killzone 2, Resistance 2, Uncharted... A ja chciałbym Blue Dragona, Lost Oddysey i inne. Jeżeli szybko nie wydadzą Yakuzy 3 po angielsku to ciężko widzę przyszłość mojej PS3. A wszystkie gry typu RE5, Tekken 6 itd. wychodzą również na X, do tego sama konsola jak i gry są tańśze... i nad czym tu się zastanawiać w sumie?

kup sobie , bedziesz miał ps3 i xboxa i git majonez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na allegro jest własnie ps3 40gb za 1099 zl bez gier z 24 miesieczną gwarancją czy to normalne ? bo slyszalem ze sony daje roczna tylko gwarancje i czy wersja konsoli 40 gb rozni sie tylko dyskiem od 80 gb???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej aukcji, to w opisie pomieszali 40GB z 60GB wersją i pochodzenie sprzętu to chyba "made in china" a nie Polska. :smile:

Gwarancja jest na rok.

W 40GB nie ma Dual Shocka 3 (tylko sixaxis).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tej aukcji, to w opisie pomieszali 40GB z 60GB wersją i pochodzenie sprzętu to chyba "made in china" a nie Polska. :smile:

Gwarancja jest na rok.

W 40GB nie ma Dual Shocka 3 (tylko sixaxis).

E,to nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jutro (2 maj) jest w MediaMarkt od 7 rano promocja "kupuj bez VAT-u" (o ile dobrze widzialem w TV).

Na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno jutro (2 maj) jest w MediaMarkt od 7 rano promocja "kupuj bez VAT-u" (o ile dobrze widzialem w TV).

Na wszystko.

Jedna wielka sciema z tym vatem ,w innych sklepach kupisz taniej z vat niż w MM bez.Sprawdziłem z TV :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×