Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wielu perypetiach z MM odradzam tam kupowac cokolwiek, wracajac do tematu wczoraj kupilem PS3 80 GB w RTV EURO AGD z 3 letnia gwarancja na nieograniczone naprawy nawet na usterki z mojej winy POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie.

Tez w EURO RTV AGD kupiłem :)

80 GB

6 rat bez procentów! Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci Avans ma być promocja bez VAT-u w dniach 21-23 maja (pierwszego na rtv, potem agd i reszta, chyba).

Anyway, przedłużona gwarancja na 5 lat kosztuje 18 % ceny towaru (facet w sklepie coś tam gadał o zwrocie ceny z dnia zakupu ... ale dziś jest bardzo ciepło więc za bardzo go nie słuchałem :biggrin: ).

Ta gwarancja nie obejmuje skutków przepięć sieci lub zaniku zasilania, ale na to jest podobno ubezpieczenie na 3 lata o wartości także 18 % ceny towaru.

Tak więc jak ktoś szuka konsoli to może tam zajrzeć (taniej o VAT=5 lat gwarancji jakby na to nie patrzeć).

Ale oczywiście te gwarancje TRZEBA najpierw przeczytać aby być pewnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ceny w MM podniesione zostaly o 22% VATu wiec cena nie jest jakas konkurencyjna.

w Krakowie ok 1700zl - VAT

w sieci EMPIK 1400+ 3 gry,

Sony Center 1700 gola konsola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzisiejszy dzień wygląda sprawa w marketach? bo 6 miechów temu widziałem ps3 za 1,2 tyś+gra ale wtedy xboxa kupowałem, teraz ps3 chcę kupić ale te ceny są za przeproszeniem z dupy! na necie, chcę ps3 z killzonem i jakimś headsetem do 1,5 tyś bo muszę jeszcze kompa kupić.

PS. proponuję podwiesić temat bo jest bardzo przydatny.

Edytowane przez Psychol111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ps3 jest z sautrna

a psp 3004 z media

gdyby nie problem z fifa09 na ps3 ktora sie zawiesza byloby super

lepiej duzy sklep bo tam zawsze jest jakas promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na dzisiejszy dzień wygląda sprawa w marketach? bo 6 miechów temu widziałem ps3 za 1,2 tyś+gra ale wtedy xboxa kupowałem, teraz ps3 chcę kupić ale te ceny są za przeproszeniem z dupy! na necie, chcę ps3 z killzonem i jakimś headsetem do 1,5 tyś bo muszę jeszcze kompa kupić.

trzeba zauważyć, że te 6 miesięcy temu euro kosztowało sporo mniej niż obecnie. I tak podwyżka nie jest taka tragiczna - niektóre produkty podrożały znacznie bardziej niż PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno jutro (2 maj) jest w MediaMarkt od 7 rano promocja "kupuj bez VAT-u" (o ile dobrze widzialem w TV).

Na wszystko.

podobno media markt robi wałki na gwarancjach - czytalem dzis w fachowym pismie :)

ja kupiłem w euro rtv agd w maju 2008 i troche cena byla wysoka bo 1799 ale za to z dwoma grami i z dwoma padami

nie zaluje bo dostalem dobry sprzet (jeszcze sie nie zepsul i od tego czasu mialem tylko 2 razy zawieche - i to w produktach EA - dzwine ;)) i na start ratchet & clank tod i uncharted (bylem pod wrazeniem grafiki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak? nie zapowiada się na żadną promocję? ani nie ma mniej więcej żadnych regularnych promocji? bo jak nie to leje na to i kupuje wypasionego kompa za całą kasę :biggrin:

podobno media markt robi wałki na gwarancjach - czytalem dzis w fachowym pismie smile.gif

W końcu to niemiecki sklep ;p ale i tak Sony naprawia konsole.

Ja piernicze, teraz zaglądnąłem do Gdańskiej gazetki Saturna a tu ps3 za 1,5 tyś z kablem hdmi+Infamous+pilot a na Śląsku jak zwykle nic ;/ ale za to mają gry za 150 a w Katowicach oglądałem to za 100 zł.

Edytowane przez Psychol111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moje MM w Bydgoszczy nie moge narzekać ostatnio proponowali PS3 80 giga + pilot+ kabel hdmi+ 2 filmy na bluray Black hawk down i spiederman 3 za 1499 do tego mozna bylo dokupic gierki za 69 zl LBP, GRID, Alone In The Dark i chyba Rachet& Clank. Trzeba tylko zwracac uwage na ich gazetki bo czesto promocje moga przejsc obok nosa;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema byłem w SATURNIE i była ps3 z infamous , pilotem do ps3, hancociem na bd i hdmi za 1649

opłaca się czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema byłem w SATURNIE i była ps3 z infamous , pilotem do ps3, hancociem na bd i hdmi za 1649

opłaca się czy nie??

wedlug mnie tak srednio sie opłaca. sama konsole kolo 1199 powinienes znalesc w promocji. a sam musisz sobie powiedziec czy za te 450 zl roznicy kupilbys pilota + film + gre?

ps. wedlug mnie pilot jest zbyteczny, gdyz wszystko mozna padem obslugiwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie się opłaca bo za 1499 była tylko ps3 zinfamous

a za te 1649 jest do tego hancock + pilot + hdmi

A jak to jest z gwarancją??

Powinno być razem 2 lata

1 rok od sony i 1 rok odpowiedzialności sprzedawcy razem 2 lata

bo np w media markt pisze ze gwarancji 12 miesiecy a pwino byc 24 mies bo kupilismy konsole w sklepie a nie od sony

To jak to jest może w SATURNIE

wiecie czasami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie się opłaca bo za 1499 była tylko ps3 zinfamous

a za te 1649 jest do tego hancock + pilot + hdmi

A jak to jest z gwarancją??

Powinno być razem 2 lata

1 rok od sony i 1 rok odpowiedzialności sprzedawcy razem 2 lata

bo np w media markt pisze ze gwarancji 12 miesiecy a pwino byc 24 mies bo kupilismy konsole w sklepie a nie od sony

To jak to jest może w SATURNIE

wiecie czasami??

zapewne po 12 miesiacach bedzie "towar niezgodny z umowa"

a co do oplacalnosci

1200 zl konsola

140 zl infamous

30 zl kabel hdmi

60 zl hancock

90 zl pilot

1520 zl razem

czyli zostaje jeszcze ponad 100 zl na drugą gre, ewentualnie na drugiego pada

takie jest przynajmniej moje skromne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ni8e przypadkiem sama konsola to koszt około 1350zł ? U mnie był zestaw PS3 inF + kalbel HDmi + Pilot za 1599. Ale wziołem bez kabla i pilota za 100zł taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z gwarancją??

Powinno być razem 2 lata

1 rok od sony i 1 rok odpowiedzialności sprzedawcy razem 2 lata

bo np w media markt pisze ze gwarancji 12 miesiecy a pwino byc 24 mies bo kupilismy konsole w sklepie a nie od sony

To jak to jest może w SATURNIE

wiecie czasami??

Saturn = Media Markt = Metro Group (tak na marginesie).

1 rok to gwarancja Sony (DOBROWOLNE zobowiazanie, bez narzuconego minimalnego okresu trwania).

2 lata to odpowiedzialnosc sprzedawcy (Dyrektywa 1999/44/WE oraz u nas Ustawa z 27 lipca 2002).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ni8e przypadkiem sama konsola to koszt około 1350zł ? U mnie był zestaw PS3 inF + kalbel HDmi + Pilot za 1599. Ale wziołem bez kabla i pilota za 100zł taniej

w marketach czasem jest za 1200. A te "niby super extra zestawy" czasem po rozlozeniu na czesci, czyli osobnym zakupie wszystkich elemntow w nie wchodzacych wcale nie sa juz wtedy takie cacy :) wezcie sobie to pod uwage :) jak w sklepie chwala sie ze jest taki fajny zestaw, wcale nie musi byc on taki fajny w rzeczywistosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tą gwarancją będzie te 2 lata czy nie ??

Trzeba by się w sklepie zapytać ale może wy wiecie??

A jak to jest w media markt ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy i dopiero zamierzam kupić konsolę. Co powiecie o ofertach we Wrocławiu? Czy zestaw z Empiku PS3 80GB + GTA IV + GT5 Prologue jest dostępny w tym mieście? Cena wynosi 1599 zł, daje radę? W MM i Saturnie słabo, oferują tylko PS3 80 Gb + infamous lub taka sama + Motor Storm i jeszcze jakaś gra. Gry, które głównie mnie interesują na start to póki co : Killzone2 (ale nie spotkałem się nigdzie z bundle), GTA IV i FNR4(może zrobią zestaw 3 lipca?). Ew. może polecicie jakis sklep we Wrocku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post tutaj to przede wszystkim witam wszystkich. Wczoraj zakupiłem na allegro używaną konsolę wraz z kilkoma grami. Wyszło moim zdaniem całkiem tanio i właśnie się zastanawiam dlaczego tak tanio? Nie było zbyt dużego zainteresowania tą aukcją i może jest coś czego ja nie zauważyłem? Prosiłbym abyście rzucili okiem na tą aukcję i powiedzieli mi czy coś jest nie tak, czy może ta cena jest zupełnie normalna, a może po prostu trafiła mi się niezła okazja?

Link do aukcji: Aukcja

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Ps. jeżeli w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako, że to mój pierwszy post tutaj to przede wszystkim witam wszystkich. Wczoraj zakupiłem na allegro używaną konsolę wraz z kilkoma grami. Wyszło moim zdaniem całkiem tanio i właśnie się zastanawiam dlaczego tak tanio? Nie było zbyt dużego zainteresowania tą aukcją i może jest coś czego ja nie zauważyłem? Prosiłbym abyście rzucili okiem na tą aukcję i powiedzieli mi czy coś jest nie tak, czy może ta cena jest zupełnie normalna, a może po prostu trafiła mi się niezła okazja?

Link do aukcji: Aukcja

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Ps. jeżeli w złym dziale to proszę o przeniesienie.

jak dla mnie wyglada calkiem normalnie, a okazja tez niezla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy w MM, czy w innym sklepie, najlepiej w Łodzi, da się kupić PS3 80 GB do 1400 zł z grą/grami ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×