Skocz do zawartości
ONE

[Online] Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie z fauperem. moim zdaniem powinnismy trzymac sie druzyn zaklepanych juz wczesniej w innym temacie gdzie po raz pierwszy byla o tym rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem to juz chyba wzystko bylo zajete...biore wiec zenit=]]...zaklepal go ktos??...primo polowa ludzi co sie tam oferowala na gre nie bedzie grac...po secundo to zrobcie lige!! kozacko brzmi...moge walic nawet zenitem ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak tam PES 09 online na ps3. Bo czekam z zakupem na jakieś opinie (lagi/teleporty?) i te są BARDZO zróżnicowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mario cos masz z netem na routerze...musisz poodblokowywac porty ale ktore to mnie nie pytaj;)co do wyboru druzyn to gramy club tylko czy national tez wchodza w gre?sorka FauPeR za probe podkradniecia ManU wiec bede szukal innego dream teamu:D:D:D gdyby kazdy z tych co spisalem napisal do mnie jakim gra teamem to wpisze to do listy by bylo latwiej i bez zgrzytow przy tworzeniu ligi co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorka FauPeR za probe podkradniecia ManU wiec bede szukal innego dream teamu

spoko nie ma sprawy ;]

gdyby kazdy z tych co spisalem napisal do mnie jakim gra teamem to wpisze to do listy by bylo latwiej i bez zgrzytow przy tworzeniu ligi co?

w moim przypadku wiadomo co wpisac ;]

co do wyboru druzyn to gramy club tylko czy national tez wchodza w gre

moim zdaniem tylko klubowe.

btw:

kiedy szansa ze liga ruszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to panowie narazie mam wielki problem z NATem

post-27454-0-08039200-1297024296_thumb.j

Witam jestem tutaj nowy . Moj nick w pesa jest identyczny jak na forum ; -) Mialem ten sam problem co ty mario . W glownym menu wejdz w NETWORK i zmien ustawienie na AUTO to powinno pomoc w 100 % . A odnosnie ligi to swiatowa czolowka juz zajeta , wiec pozostaje mi ARSENAL ; -D chyba ze juz ktos zaklepal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o wstrzymanie sie z liga przynajmniej do weekendu, bo nie kazdy jeszcze ma swoja kopie, przynajmniej ja.. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tutaj nowy . Moj nick w pesa jest identyczny jak na forum ; -) Mialem ten sam problem co ty mario . W glownym menu wejdz w NETWORK i zmien ustawienie na AUTO to powinno pomoc w 100 % . A odnosnie ligi to swiatowa czolowka juz zajeta , wiec pozostaje mi ARSENAL ; -D chyba ze juz ktos zaklepal .

Tylko że jak wybiore Network to mam test łącza i ten komunikat, nie moge więc nic zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe palomino21...dal mnie MILAN jak nie ma to BARCA jak nie ma to INTER jak nie ma to MAN utd jak nie ma to CHELSEA jak nei ma to poprosze byle co cos co bedzi emialo 11 ludkow,,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze zagrac ze znajomym? niby znajduje ale echo, ani dodac ani zagrac

ma ktos pomysla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam swoją kopię więc dopiszcie i mnie

PSNid: Dimson_23

Game id: dimson_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nick ShoxPL  biore Inter M. jesli jakis turniej i jest to mozliwe to zapiszcie mnie:) taki w grze i w konsoli ,dzis 1dzien mam konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj nick ShoxPL  biore Inter M. jesli jakis turniej i jest to mozliwe to zapiszcie mnie:) taki w grze i w konsoli ,dzis 1dzien mam konsole...

Inter już od dawna należy do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytalem juz kilka razy czy mozemy uzgodnic na ktorym serw i lobby gramy by sie nie szukac godzinami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam sie nad zakupem wlasnej kopi i tu prosba do osob ktore juz graly , testowaly tryb online. Jaka jest grywalnosc , wystepuja czeste lagi , teleporty , zawieszki itp.. ?

Z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda grę mam od wczoraj ale teleportów nie zauważyłem, zawieszki podobnie, lagi no i tu muszę przynac że coś takiego wystąpiło. Zjawisko to trawa ułamek sekundy, wystąpiło kilka (może 4-5) razy w ciągu meczu, tak jak pisałem nie jest to jakoś bardzo uciążliwe i szczerze mówiąc nie powinno to za bardzo uprzykżać życia - no chyba że wychodzisz sam na sam z bramkarzem i jest 90 minuta a Ty przegrywasz 0:1 wtedy można pada rozwalić .

Ogólnie uważam że online jest OK, dużo dużo lepiej od tego w 08. Oczywiście na tego typu incydenty ogromy wpływ ma jakość Twojego i przeciwnika łącza internetowego. Ogólnie online bardzo pozytywnie.

PS. może ktoś się wypowie w mojej kwestii - czy jakość grafiki, tekstur, szczegółów nie wydaje wam się w onlinie

torchę gorsza od tego co jest w singlu nie chcę tu zaraz wywoływać jakiejś awantury tylko liczę na opinie innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz mistrzu racje jakosciowo jest troche gorzej!w 08 tez tak bylo ale byl online schrzaniony tutaj chociaz poprawili online! moje psnID DaArCiO jak cos to zapraszam p.s. palamino ale pojechales mnie wczoraj hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jakosc online rozni sie od singla-szczegolnie gra ''legendami'' - dosc ciezko jest nie dostrzec roznicy. Prawie jak inna gra. I zupelnie inna fizyka, tak mi sie wydaje. Ja tez dostalem baty i od palomino i od Retersa.

Co do lagow to im wiecej gram tym wiecej dziwnych rzeczy zauwazam. Wczoraj grajac z palomino i Reterem nie dalo sie zupelnie grac-niestety. Pewnie zalezy to tez z kim sie gra (lacze)-mieli czerwone. Istotna sprawa moze byc to, ze mieszkam poza granicami kraju-szwecja. Nie zmienia to faktu, ze mialem mniej lagow grajac z francuzami czy wlochami...dziwne bo Polska jest duzo blizej

Jezeli tak bedzie i z innymi forumowiczami to raczej dam sobie siana z ''forumowa liga'' i nie bede nikomu psul nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online jest spoko choc wczoraj grajac z forumowiczami doswiadczylem paru ciekawych rzeczy...wlsnie w mecz roomie byli ludzie ktorzy mieli zielone czy zolte kolka a w meczu czerwone...mi pokazywalo alle ze ty miales czerwone;p...niewazne chodzi o to ze gralo sie spoko nawet ale czasem moi zawodnicy podczas gdy chcialem podac nie podawali tylko gubili pilke???...DarCiO wczoraj jak strzeliles brame aguerro to byl teleport ladny...podalem do bramkarza przyjmuje a tu nagle aguerro z pilka w siatce...poza tym gralo sie niezle z Toba w porownaniu z jakimis lamusami z francji przy ktorch mialem takie lagi ze nie dalo sie grac nei mowiac o strzelaniu bramek...zapraszam dzis ponowinie na mecze wieczorkiem ale wolalbym rankingowe...pozdro all

ps: sporo tego wyszlo;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×