Skocz do zawartości
nomad

"Flash" przy starcie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zauwazylem dziwna rzecz: otoz czasami przy starcie konsoli, podlaczonej przez HDMI, nastepuja takie dziwne blyski na ekranie, cos jakby flashe. Wyglada to jakby konsola na ulamki sekund gubila sygnal video lub byl on czyms zaklocany. Po ok minucie problem znika i obraz jest juz spoko.

Nie wiem czy to moze byc wina kabla hdmi lub poczatki "defektowania" sie konsoli, dlatego chcialbym sie zapytac czy ktos z Was mial podobny problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas właczania konsoli na kanale HDMI1 najpierw przez 1s mam 'czarne i białe mrówki', później normalnie włacza sie sygnał z PS3. To normalne, przecież jak nie masz nic włączonego pod TV na HDMI to TV nic nie odbiera, jak dasz jakis sygnał to się dostraja i dlatego to przejście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie PS3 odbiera sygnal od TV wiec nie konsola gubi sygnal, a jesli juz to telewizor. Takie efekty nie sa objawami psucia sie konsoli, to normalne dzialanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, zatem nie masz się czym przejmować! Konsola nie ma odbiornika w sobie sygnału HDMI tylko nadajnik, więc to TV i jego sposób uruchamiania się i odbierania sygnału ma tu znaczenie w tym o czym piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to nie PS3 odbiera sygnal od TV wiec nie konsola gubi sygnal, a jesli juz to telewizor. Takie efekty nie sa objawami psucia sie konsoli, to normalne dzialanie.

Cholera jasne ze konsola nie moze gubic sygnalu , grrrr ze zdenerwowania popelnilem blad logiczno-techniczny - Sorry. W takim razie dzieki Wam za odpowiedzi, wrocil spokoj .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×