Skocz do zawartości
Kenet

Bluetooth Jabra BT 135

Rekomendowane odpowiedzi

OK.. s tej słuchawki korzystam już ponad 1 miesiąc więc z całą pewnością mogę napisać reckę.. i być pewnym tego co pisze..  8)

3akunhzjktn5jzztyynj.jpg

Na poczatek suche dane:

Waga: 14 gramów

Czas rozmowy: 8 godzin

Czas czuwania: 170 godzin

Bluetooth: wersja 2.0

Zasięg: 10 metrów.

kontrola głośności

możliwość noszenia na lewym i prawym uchu.

Funkcje ważne dla komórek:

Wybieranie głosowe, wznawianie ostatniego numeru. Odbieranie i kończenie połączeń.

Odrzucanie połączeń, połączenia oczekujące,

Profil Bluetooth dla słuchawki i zestawu głośnomówiącego.

Wielofunkcyjny wskaźnik diodowy informujący o trybie pracy słuchawki oraz stanie baterii.

W zestawie mamy:

- słuchawkę (duh!!!)

- ładowarkę

- płytkę z instrukcjami obsługi w wielu językach

- papierowa instrukcja po polsku z kategorii IDIOT FRIENDLY - obrazkowa..0  ;D

- 3 nakładki kolorystyczne

(kto im wymyśla nazwy kolorów)

- Afterdark Black - po prostu czarny ,

- Moss Stone Green - khaki

- Ski Patrol Red) - taki czerwono różowy

ywy04imnmdnyqztylm2z.jpg

Wrażenia ogólne:

Słuchawka jest tak lekka że niemal nie czuć jej na uchu.. ale nie to jest najważniejsze. Kiedy szukałem Headsetu zależało mi na tym żeby słuchawka nie wymagała ponownej synchronizacji z konsolą przy każdym uruchomieniu. I z cała pewnością mogę powiedzieć że BT135 pozostaje zsynchronizowana z konsolą cały czas. Wystarczy, że włączymy słuchawkę.. nie ma znaczenia czy zrobimy to przed wałczeniem gry czy już w grze.. słuchawka od razu łączy się z konsolą. jeśli natomiast słyszymy w uchu biały szum nadawany przez innego gracza wystarczy wcisnąć przycisk na słuchawce a ta rozłączy się ona z konsolą i poinformuje nas o tym odpowiednim dźwiękiem. To samo ma miejsce w przypadku manualne go połączenia. Obsługę urządzenia uważam za naprawdę prostą.

Jakość dźwięku.

Jakość dźwięku nie odbiega od standardów do jakich przyzwyczaiły nas telefony komórkowe. Jednak w tym wypadku jakoś bardziej jest uzależniona od osoby która do nas nadaje niż od samej słuchawki. Grając w Warhawka miałem możliwość usłyszenia setek osób (nie na raz oczywiście  :P). I to głównie od zestawów jakie oni posiadają zależy jakość dźwięku jaki słyszymy. Tak więc słyszałem zarówno krystalicznie czysty głos jakiegoś gościa z porządnym headsetem jak i bulgot z szumem pochodzący z jakiegoś crapowatego mikrofonu.

A jak brzmi nasz głos nadawany przez  JABRE? Tego nie mogę stwierdzić na 100% bo niby jak? Mogę na 100% powiedzieć że ludzie z którymi grałem w Warhawka mnie rozumieli.. słyszeli i reagowali na to co mówiłem.. ale co do jakości ich odbioru nie jestem pewien.

wady urządzenia:

brak systemu filtrującego szum tła, w grach które działają na zasadzie open-Mic będzie to powodowało ciągłe nadawanie szumów i odgłosów z twojego otoczenia.. Jeśli ktoś grał online w MS przed wydaniem ostatniego patch'a wie o czym mówię i jak uciążliwe to jest.

zalety JABRA BT135:

Czas rozmowy: 8 godzin

Bluetooth: wersja 2.0

elastyczny (dający się kształtować) uchwyt nauszny.. pozwala dostosować kształt uchwytu do najbardziej nietypowych uszu.

pozostaje w ciągłej synchronizacji z PS3

Podsumowanie:

Słuchawka dobra, lekka i praktycznie bez wad.. długi czas rozmowy daje nam pewność że nie rozładujemy się w środku meczu RFoM..

największą wadą jest brak systemu redukcji szumów, ale ta opcja jest wyposażeniem modeli z wyższej półki. Jeśli więc musisz iść na kompromis JabraBT135 jest wg. mnie doskonałym rozwiązaniem. Stosunek jakości wykonania i działania do ceny jest bardzo dobry.

Cena powinna oscylować w granicy ok 120zł.- na allegro może nawet taniej

gwarancja 12 lub 24 miesiące.. w zależności od sprzedającego/sklepu

na koniec fotki.

zqgk3tlmnd2kmujmz4fz.jpg0tfnmhthiazozneyyt00.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam  <tak>

Jak na razie testowana jedynie z telefonem SE K510i (rewelacyjna jakość).

Kenet napisał wszystko ok i mogę też ją polecić  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak go "zainstalować" ale nie tak jak na instrukcji tylko po POLSKU, z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAROWANIE z PS3:

1. Włączasz słuchawkę i trzymasz przycisk włączania aż JABRA zacznie świecić ciągłtm światłem.

2. Dajesz w PS3 opcje SCAN/Search/ Register  for audio Device czy jakoś podobnie..

3. Jak konsola wykryje podajesz kod chyba 0000 i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×