Skocz do zawartości
telewizor

Jak to otworzyć zeby nie połamać?

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem ostatnio w domu remonty i sie ciut kurzylo a ze sprzet kupilem tydzien przed remontem to sie gralo prawie caly czas remonru obawiam sie jakiejs negatywnej reakcji ze strony mojego Ps'a i chcialbym go lekko rozebrac i przeczyscic. Mogł by mi ktos powiedziec jak rozebrac PS3? Gdzie tam sa sruby i zatrzaski zebym pozniej ja poskladal do stanu sprzed rozebrania

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledze się nudzi! Cza było nakryć folią lub na czas remontu nie grać...

A tak, to najlepiej wziąć jakiś śrubokręt, śrubki odkręcić, zatrzaski wyłamać, wszystko po odczyszczeniu ładnie silikonem uszczelnić, zadrapania na plastiku szlifierką dotrzeć, no i hmmm jakby nie działało to zawsze można wyciąć w obudowie dziurę, wstawic małe akwarium!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, mój sąsiad też zabrał się za rozkręcanie PS3... przyszedł do mnie i mówi, że jak ściągał obudowę to coś "trzasło". Wyłamał wszystkie mocowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mialem ostatnio w domu remonty i sie ciut kurzylo a ze sprzet kupilem tydzien przed remontem to sie gralo prawie caly czas remonru obawiam sie jakiejs negatywnej reakcji ze strony mojego Ps'a i chcialbym go lekko rozebrac i przeczyscic. Mogł by mi ktos powiedziec jak rozebrac PS3? Gdzie tam sa sruby i zatrzaski zebym pozniej ja poskladal do stanu sprzed rozebrania

dzieki

10 min zajelo mi znalezienie tego na googlach - ze zdjeciami, opisem... internet to nie tylko forum, gadu gadu i stronki z panienkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej konsole przeczyścić odkurzaczem na najniższych obrotach ?

Jest to dużo lepszy pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz wersje 40 gb mozesz sprobowac fan boy test - bylo juz o tym na stronce

a nie ponosze odpowiedzialnosci oczywiscie jak by sie cos stalo:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz wersje 40 gb mozesz sprobowac fan boy test - bylo juz o tym na stronce

a nie ponosze odpowiedzialnosci oczywiscie jak by sie cos stalo:>

Nic sie nie stanie, ja u siebie robiłem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że jaki test?

No fanboy test. Robisz to tak: bierzesz zdjęcie xboxa i wpatrujesz się w nie przez 10 minut. Jeśli w tym czasie jedynymi myślami, które przechodzą ci w głowie są przekleństwa, a z ust zaczyna lecieć ci piana, to niechybnie jesteś fanboyem PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fanboy test. Robisz to tak: bierzesz zdjęcie xboxa i wpatrujesz się w nie przez 10 minut. Jeśli w tym czasie jedynymi myślami, które przechodzą ci w głowie są przekleństwa, a z ust zaczyna lecieć ci piana, to niechybnie jesteś fanboyem PS3.

Podoba mi się..... ale jaka jest "magiczna kombinacja klawiszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×