Skocz do zawartości
Hades26

Wasi - Nasi pupile!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że pełno tu napaleńców, ale jakoś nikt nie chwalił się nigdy co w domu poza żoną, rodzicami i/lub dziewczyna trzyma, pomyślałem że fajnie by było gdyby pokazać nasze zwierzątka...

Więc zacznę, mam kotkę, dokładniej to wabi się Kropka. Zwykły dachowiec ale poddany tresurze i szczerze przyznam, że tak mądrego kota nie miałem nigdy! Pogadać można, ogrzeje i ogólnie fajna 'zabawka'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochwalę- Kora w całej okazałości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam psa Homera (alternatywne imiona: Tuśiek, Bączek, Dupek, Przytulak, Piesodyl, Bolec, Pies, Ciota, C**j) [APBT]

Kiedys dawno temu (6 lat) kupilismy boba:

homerud4.jpg

A oprocz psa 2 ptaszniki:

Korba:

gieniapowyju4.jpg

i Lady:

img0042wb8.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hades, świetny kot !

Sam chciałbym mieć kota (niektórzy mówią że już mam ), lecz rodzinka nie pozwala...

SmaleC, trzymasz 2 ptaszniki w domu ? Brrrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kotka, obiecuję, że wrzucę jak tylko jakąś dobrą fotkę strzelę, bo kot jest w fazie "jestem Kot Ninja, jestem, ale mnie nie widać". Kotek dotarł do nas miesiąc temu z przedzimowej łapanki (bo zimy na dworzu by nie przetrwał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kotka, obiecuję, że wrzucę jak tylko jakąś dobrą fotkę strzelę, bo kot jest w fazie "jestem Kot Ninja, jestem, ale mnie nie widać". Kotek dotarł do nas miesiąc temu z przedzimowej łapanki (bo zimy na dworzu by nie przetrwał).

Koty są biedne podczas zimy... ale to psy maja dopiero przerąbane. Biedne w przeciwieństwie do kotów nie wejdą przez uchylone okno do piwnicy, nie wskoczą do śmietnika, nie wygrzebią sobie ze śmietnika jedzenia. Szkoda, że niewielu ludzi na to zwraca uwagę.

Arab - wielki szacunek dla Ciebie. Ocaliłeś bezinteresownie czyjeś życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biedne w przeciwieństwie do kotów nie wejdą przez uchylone okno do piwnicy, nie wskoczą do śmietnika, nie wygrzebią sobie ze śmietnika jedzenia.

Najwyraźniej widzieliśmy inne psy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów się offtop robi Trzeba reagować póki czas ;-)

Ja mam (a raczej siostra) suczke Yorka. Wrzuce fotke jak tylko zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmaleC

Pająki są zajebiste! Kiedyś chciałem mieć pająka, ale panicznie się ich boję! Co prawda tych naszych się boję, standardowych, bo te Twoje to raczej zwierzątka niż hmm standard w pająkach jak na nasz klimat

Co do psów i innych zwierząt... w miastach maja lepiej moim zdaniem, ponieważ zawsze coś wpadnie, pomimo mrozów miasto jest cieplejsze niż wieś, poza tym czy to kot czy pies to wszystkim jest trudniej gdy się nie ma co zjeść i do kogo przytulić! Ja mojej Kropki nie wyobrażam sobie na chodniku pod blokiem... od 2 lat jej świat mieści sie na 8 piętrze i tu czuje sie Panią sytuacji... nie umiałbym jej wyrzucić jak niektórzy to robią bo się np znudziła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się... nie wyobrażam sobie wyrzucić zwierzęcia na próg, ponieważ się znudził...

Takim ludziom najlepiej od razu dupę skopać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam psa - wabi się Wiktoria (alternatywnie Wikcia, Wicia, Pipcia, Wiktusia) i jest to 10 letnia pinczerka. Wygląda jak beczka, bo jest niesamowicie gruba (prawie szersza niż dłuższa), co zawdzięcza domowemu jedzeniu. Ale i tak ją kocham.

No i jest jeszcze Kasia - świnka morska, którą uratowałem przed zimą w zeszłym roku. Po prostu jakiś debil wyrzucił na działkę naprzeciw 3 świnki, które wspólnie z sąsiadami zabraliśmy i rozdzieliliśmy pomiędzy siebie. Po miesiącu moja Kasia urodziła dwie kolejne, które oddałem do centrum zoologicznego.

Ale to jeszcze nic - poprzednia Kasia (chomik syryjski), po 2 dniach od zakupu urodziła 6 młodych. A w sklepie powiedzieli, że to samczyk!

Ale się rozpisałem... Postaram się wstawić przy okazji fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie nie mam żadnego zwierzaka...

Miałem ich sporo ale po ostatnim rozstaniu (pies Bingo... najlepszy pies jakiego miałem...) jakoś nie potrafię się przełamać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja misia "kotka" nie dawno tez zdechla i wiecej zwierzaczkow juz nie chce :< tamten byl wyjatkowy weterynaz powiedzial ze ma koci zab mondrosci ale juz jej nie ma z nami nieeeeeeeeeeeeeeee tata ja zakopal w lesie i tyle :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna mieszkając z rodzicami, miałem przyjemność przebywać z dwoma kotami.

Wika

a_co_to.jpg

Filutek

a_kuku.jpg

Obecnie mieszkając z żoną, mamy królika miniaturkę.

Zdzisiek

DSC_1133.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem, że wrzucę, jak tylko zrobię - więc wrzucam. Kot nie ma jeszcze imienia, i chyba tak już zostanie.

post-34151-0-55748600-1297721170_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe świetne kociaki!

Ja miałem swojego czasu 22 papużki faliste, hodowla mi sie skończyła w momencie przeprowadzki więc nieco mi brakuje odgłosów ptaszysków...

Apropo, jak nie macie zwierzątek, to zawsze można fote siostry wstawić, lub brata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa psy, mniejsze zwie się Buddy, większy Bakara. Pierwszy jest mój, drugi kobiety, ale więcej czasu spędzam z Bakarą niż ze swoim Prócz tego, coś tam pływa w akwarium, w planach jest jakiś kot lazurowy(?) kobieta męczy... podobno kosztuje 5k i trzeba się nim obchodzić jak z hrabią haha Prócz psów lubię coś tropikalnego, więc planuje sprawić sobie tarantulę lub fajną jaszczurkę Kobieta chce lemura, ale jeszcze na glowę nie upadłem

buddyx002by9.jpg

w783.png

kochaniex032ld2.jpg

w700.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piesior Azja, koszatniczki Brutus i Rambo, oraz krolik Bugs (za kare w klatce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kota dachowca. Wabi się "Długi", bo pochodzi z miasta Długołęka. Zdał kurs łapania myszy :[, jak jest lato to dziennie przynosi dwie/trzy myszy.

Ma 7. lat i sporo waży :]

Po ciężkiej nocy na podwórku

post-34633-0-72039000-1297859024_thumb.j

Po zrzuceniu go z kanapy (myśli, które to moje buty, żeby oddać na nie mocz :] )

post-34633-0-98270500-1297933173_thumb.j

Jak już sobie przypomniał może kontynuować spanie

post-34633-0-48088400-1297951685_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich predatorów :

aspis2-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kota. Wabi się Foto. Jutro wrzucę jakies fotki, a pająki uwielbiam ale mam arachnofobię . Interesuje się nimi ale raczej nie zasną bym w jednym pomieszczeniu z takim potworem-nawet w terrarium :-) Te na fotkach są naprawdę ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam przeciez akwarium kij tam ze jakies 100 gupikow i z 8 glonojadow ale zawsze to pupil xD wzuce nie dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Jeszcze mam świniaczkę, ale fotki na razie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×