Skocz do zawartości
Seba31

...Problemy...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Problemy pewnie były juz poruszane albo były podobne ale szukałem i jakoś nic. Dobra przejde do sedna, kilka dni temu kupilem konsole 80gb [jeszcze nie podbiłem gwarancji bo mam sprawdzić czy wszystko działa] (system softvare: Version 2.45)

mam stary sdtv (ma z 10 lat [sAMSUNG model: CK5373T]) z tyłu ma wejście euro i tej uźywam, a z przodu ma 3 wejścia (od lewej) Słuchawki, (żółte)Video i (białe)Audio.

Jednym z problemów jest to że przy włączaniu oryginalnego filmu DVD np. Troja obraz jest czarno bialy (tylko przy włączaniu filmu DVD) i mam pytanie czy moge kable których używam z zestawu wpiąć do wytczek z przodu i co zrobić z czerwonym? wpiąć go do wejscia na słuchawki czy zostawić go?

Kolejnym problemem jest to że gdy zgrywam film z płytki (nagrany z kompa przez nero) po wgraniu na dysk działa przez około 1-2 min. i wykakuje napis "This content cannot be played (80028801) wchodząc w informacje o filmie jest tak:

Title typ AVI

Video Codec MPEG-4

Audio Codec MP3

Czy to jest wina tego że to MPEG-4? I jeszcze jedno do tego problemu, chcąc obejrzeć film z płytki bez zapisywania go na dysk po próbie odpalenia wyskakuje mi "The data is corupted"

Prosze o waszą pomoc nie wiem czy zanosić konsole do sklepu czy to wina softvaru (czy jak to tam) a jak tak to czy moge go wgrać przez cd i z kąd ściągnąć aktualną wersje (link)

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do filmu dvd to dziwne, byc moze zly region, ja tak mialem z filmami blu ray na tvsd ale gdy zaopatrzylem sie w hdtv problem znikl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjścia powinny być, żółte - obraz, czerwone i białe - dźwięk. wybacz, ale podłączenie ps3 przez euro lub "cincze" to jest po prostu profanacja.

a ten film nagrany na kompie, działa na kompie bez problemu? może źle wypalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podłączenie ps3 przez euro lub "cincze" to jest po prostu profanacja.

To jest 100% racja! ps3,x360- tylko hdtv! I tyle nie ma innej opcji oczywiście jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten film nagrany na kompie, działa na kompie bez problemu? może źle wypalone.

Działa bez problemu zaopatrzyłem sie w cd-rw będe próbował z różnymi formatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno wejscie na audio w przednim panelu telewizora, bo to tv mono wiec i tak tylko jeden kanal slychac. Uratowac cie moze poszukanie w ustawieniach gry opcji dotyczacych dzwieku i przestawienie ze stereo na mono, chociaz nie wiem czy takie opcje jeszcze implementuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy działają w dvixsie ale nie umiem wklejać do nich napisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmy działają w dvixsie ale nie umiem wklejać do nich napisów

Bo napisów się nie da wkleić z poziomu konsoli tylko trzeba je wypalić nagrane "na film" jest tutek na forum jak to zrobić poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo napisów się nie da wkleić z poziomu konsoli tylko trzeba je wypalić nagrane "na film" jest tutek na forum jak to zrobić poszukaj

O to mi chodziło tylko złych słów użyłem

Co do zmiany połączenia kabli z tyłu (euro) na te wejścia z przodu to nie ma różnicy filmy DVD dalej są czarno białe... ale jak będe chciał obejrzeć film to nagram go w dvixie na cd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może masz telewizor ustawiony na secam a nie na pal ile telewizor ma lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może masz telewizor ustawiony na secam a nie na pal ile telewizor ma lat?

Około 10 lat. Gdzie sprawdzić te ustawienia?

Mam kolejne pytanie nie wiem jak wrzócić motywy przez plytke. Wchodzie w "Theme Settings" klikam install i wyskakuje mi "insert storage media". Da rade płytką czy tylko pendrivem? (mam 80gb to katry pamięci nie wchodzą w gre)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Około 10 lat. Gdzie sprawdzić te ustawienia?

Mam kolejne pytanie nie wiem jak wrzócić motywy przez plytke. Wchodzie w "Theme Settings" klikam install i wyskakuje mi "insert storage media". Da rade płytką czy tylko pendrivem? (mam 80gb to katry pamięci nie wchodzą w gre)

Nie wiem gdzie to sprawdzić każdy tv jest niestety inny

a co do themów musisz mieć na płycie nagrany folder themes i w dopiero w tym folderze mają znajdować się tematy

Tylko czy da się z płyty zgrać to nie mam pojęcia mi poprostu łatwiej było zgrać z pendive...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie to sprawdzić każdy tv jest niestety inny

a co do themów musisz mieć na płycie nagrany folder themes i w dopiero w tym folderze mają znajdować się tematy

zrobiłem tak jak jest to tu opisane http://www.bestps3themes.com/installing-ps3-themes/

Folder PS3-THEME- tam mam motywy i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba musisz mieć pendriva... i dopiero to zgrać bo w tym opisie nie ma nic o płytach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem jeszcze raz wgrać te motywy tym razem komórką... Udało się wykryło karte (w komie M2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×