Skocz do zawartości
pawlos26

Call Of Duty: World At War

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czyli PS Smoothing i inne w settings'ach nic nie dają. "Pobrzydza" to trochę rozgrywkę, ale po tych 3 miesiącach użytkowania chlebaka nie umiem sobie wyobrazić jak mogłem siedzieć tyle przy PeCecie. Chociaż Dark Messiah of Might and Magic multiplayer do dziś pozostał mi w pamięci - niestety nie wyszedł na PS3.

Czyli rozumiem, że z tym wygładzaniem to po prostu norma.

Thx

Wracając do tematu, COD World at War wciąga, choć swoją magię ma również COD 4. Oba te tytuły to moje "must have'y". World at War ma w sobie to coś, gram tylko karabinem snajperskim i dla mnie Springfield i Kar to po prostu skrzypce w rękach wirtuoza. Jak wejdzie "no scope" wtedy micha się cieszy, a jak już się uda np. zeskoczyć z budynku i w locie ogarnąć "no scope'a" to już w ogóle "majstersztyk". Dla takich killi się gra. Co do misji co-op i single, przyjemne i przez przypadek większość zrobiłem na Veteranie, po prostu złe kliknięcie i przy ostatniej misji mówię do siebie: "kurcze coś za mocni oni, za dobrze strzelają", ale szkoda save'a i nie chcę tej ostatniej misji iść od nowa. Boli trochę, że większość kolesi lata z LMG i SMG, w sytuacjach takowych snajper ma małe szanse w odległości kilku metrów, ale czasami uda się przeżyć. Dlatego dla początkujących polecam właśnie Thomson'a itp.

Fizyka postaci jednak dla mnie trochę plastikowa, szczególnie podczas biegania. Z drugiej strony urywanie rąk i nóg, w porównaniu ze zwykłym osunięciem się na podłogę jakie widzimy w COD 4, jest bardziej realistyczne i wymowne. O i te czołgi, nie lubię ich. Na prawdę dobrzy "tank'erzy" potrafią być skutecznymi "czasoumilaczami", irytuje to często, ale z drugiej strony tworzy prawdziwy klimat walki.

Boli trochę granie w Search and Destroy - system walki do 4 wygranych to trochę dla mnie za mało, an PC przyzwyczaiłem się do 12-rundowych rozgrywek.

Moje wrażenia z grania w COD WaW są jednak pozytywne, warto ją mieć, choć nie jest bez wad.

Edytowane przez pawlos26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie od 0 do 10 daje 4+. W porównaniu do Cod 4: MW jest to krok do tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie od 0 do 10 daje 4+.

Przesada..

W porównaniu do Cod 4: MW jest to krok do tyłu...

Tu sie zgodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I krok do tyłu i do przodu.

Krok do tyłu - dziwne zachowania postaci, szczególnie podczas biegania.

Krok do przodu - realistyka, tj. czołgi, urywanie gnatów przy boombastycznych sytuacjach.

Ale co mnie dobija to aura wokół postaci zarówno w COD4 i COD WaW - wrogowie i przyjaciele dziwnie się świecą i dzięki temu są łatwo zauważalni. Przecież jakbym się położył na glebie w takich ciuszkach co ma snajper rosyjski to nie powinieniem się świecie jak psu ja... Irytujące to.

Obie części to jednak wypasik w dziedzinie FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie od 0 do 10 daje 4+. W porównaniu do Cod 4: MW jest to krok do tyłu...

uzasadnij wypowiedz prosze, bo oprocz zmiany realiow nie widze wiekszych roznic -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8/10

Gra świetna, dynamiczna, dużo rzeczy się dzieje, 60FPSów, shooter pierwsza klasa.

Niesteyy trochę krótka i nie jest to gra którą się przechodzi ileś tam razy.... Platyne w niej zostawiam na wakacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wady tej gry to:

- zły system respawnów.

- mogli by dać choć ze 3 mapki rozmiarowo tak duże jak w BF.

Koniec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie single player jest zajebiaszczy szczególnie ta misja snajperska dokładnie jak w filmie WRÓG U BRAM

No i oczywiście tryb nazi zombie szczególnie jeśli ktoś ma głośniki 5.1 to efekt jest zajebisty

Multi jednak był, jest i będzie lepszy w COD4

Edytowane przez robak123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi może i jest lepsze, ale przecież WaW Multi to kopia multiplayer'a z MW. Sam wbiłem 60 LvL ale odechciało mi się grać bo moi kumple wolą poprostu MW i nie miałem z kim grać a gra samemu to nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do recencji, ostatnio testuję różne perki i bronie. Dużo gram na CTF (walka o flagę) - muszę stwierdzić, że ten tryb rozgrywki jest rewelacyjny, zauważa się w nim dużą rozpiętość w wykorzystywaniu perków typu warunki ekstremalne, kamuflarz i oddział bombowy. Przy okazji przetestowałem granie z takim zestawem: MP40 + tłumik, B. Betty, Camou, Ex. Conditioning - i stwierdzam, że gra w tym momencie staje się banalna - grając z naprawdę dobrymi graczami robiłem streak na poziomie 12 i to luzem, zaznaczę, że nie gram w ogóle karabinami / pistoletami maszynowymi. Ale dla nowych graczy polecam w/w zestaw no i punkty lecą na CTF jak cholerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest na 8/10 chociaż grafika słaba (postacie tylko dobre), muza świetna , klimat może być, nazi zombie wielki plus, niewidzialne sciany i małe mapki ;( .

PS

Wiecie może jak sobie poradzic na veteranie z tymi misjami? bo mi nie idze zdobyc tych brązowych pucharków za przejscie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LISTA MISJI:

Jeżeli się gdzieś zatniesz i nie będziesz mógł przejść z checkpoint'a do checkpoint'a to możesz pomóc sobie tymi filmikami.

P.S Ja też przechodzę na Veteranie tą grę i naprawde nie jest tak trudno, a w tego COD'a gram pierwszy raz. Na Easy mi się nie chciało przechodzić.

---Listę można podkleić w jakimś dziale z poradami.---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LISTA MISJI:

Jeżeli się gdzieś zatniesz i nie będziesz mógł przejść z checkpoint'a do checkpoint'a to możesz pomóc sobie tymi filmikami.

P.S Ja też przechodzę na Veteranie tą grę i naprawde nie jest tak trudno, a w tego COD'a gram pierwszy raz. Na Easy mi się nie chciało przechodzić.

---Listę można podkleić w jakimś dziale z poradami.---

dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja dobra, jednak i moim zdaniem ocena zbyt wysoka. Sam podobnie myslalem jak Ty, gdy gralem w nia ok. poltora tygodnia (single przeszedlem i dobilem prawie do drugiej rangi w multi), jednak zaczela mi sie szybko nudzic. Multi to jednak nie to co w CoD4 (gralem w nie non stop blisko rok) i to jest odczuwalne, ze zreszta podobna gre do poprzedniczki robili inni ludzie. Mimo wszystko CoD:WaW jest gra bardzo dobra i moim zdaniem ocena waha sie w okolicach 8+/9- na 10.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko. Ale nie lepsza od CoD4 MW

__________________________________________________________

gorzki24.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z oceną to pojechałeś ja bym się obawiał dać 8 :P. Ale widać, że dużo ludzi zebrałeś do komentowania ;) . Recenzja może być tylko ta ocena ... finezyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac z perspektywy czasu rzeczywiscie pojechalem z ta ocena :D

Gra zasługuje na 6 w porywach na 7. Ogólnie jest dobra ale widać ze poszli na łatwiznę projektanci z Tyrach a dlaczego???

Wystarczy popatrzeć na wygląd aliantów a w szczególności Niemców wyglądają jak z trybu Zombie brak im tylko świecących oczu.

Nie chciało im się robić oddzielnych skin'ów dla trybu Zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo fajna :) Wie ktos w jakim sklepie moge kupic ta gre do 120 zl bo nigdzie nie moge znalezc :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo fajna :) Wie ktos w jakim sklepie moge kupic ta gre do 120 zl bo nigdzie nie moge znalezc :/ ?

chyba tylk allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było gdyby COD WaW 2 był lepszy graficznie i grywalnością i były nowe tryby na multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×