Skocz do zawartości
insane

Home

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy Home pobrany z jap, lub usa, łaczy z serwerami EU. O to mi chodzi. Czy wszyscy jesteśmy w jednym worze, czy stany sobie i Europa sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cholera wie. Na razie to tylko beta więc nie masz się czym przejmować. Będzie pełna wersja to ściągniesz z PL.

Ja na japońskiej jak już wspominałem mam kupę francuzów i hiszpanów. Więc wygląda jakby się łączyło z Europą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home jest i będzie podzielony na regiony. Z tego co zauważyłem, to na EU i US są inne lokacje. I gdy są osoby na dwóch różnych serwerach - np. jedna osoba na EU - druga na US, to mogą się wzajemnie zapraszać tylko i wyłącznie do prywatnych lokacji (apartament lub klub) - do wspólnego wędrowania po reszcie lokacji wymagana jest obecność w tym samym regionie. Mam nadzieję, że nie namieszałem - piszę na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Home jest i będzie podzielony na regiony. Z tego co zauważyłem, to na EU i US są inne lokacje. I gdy są osoby na dwóch różnych serwerach - np. jedna osoba na EU - druga na US, to mogą się wzajemnie zapraszać tylko i wyłącznie do prywatnych lokacji (apartament lub klub) - do wspólnego wędrowania po reszcie lokacji wymagana jest obecność w tym samym regionie. Mam nadzieję, że nie namieszałem - piszę na szybko.

Czyli tak jak myślałem. LIPA. Jeśli mam kumpli na innych kontynentach to w sumie niepotrzebny mi HOME. Jeśłi masz rację, to dla mnie to wtopa roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się ściągnie z US PSS to chyba będzie działało co nie?

Raczej nie. Mam BETE z Japonii a ląduję w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że pobrałem z USA i grałem tam (recenzje też z tego napisałem). Ale wczoraj wszedłem na europejskim koncie i grałem tam, tylko że każdą lokacje musiałem na nowo pobierać, bo trochę się różniły (nie dużo, ale zawsze trochę), no i ogólnie było wszystko to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie roznily, Matt??? to nie dobrze, bo jesli bedziemy w strefie UE to jak zwykle bedziemy w dupsku i wszelkie nowinki, updejty itp itd beda doceiraly do naszego HOME kilka tygodniu pozniej, w stosunku do wersji US jo?

podoba mi sie fade in/out muzyki keidy zblizamy sie do telebimu z trailerem i jak ktos zbliza sie z zestawem bluetooth fajnie rozwiazane..

ja pobralem HOME z US, odpalam na polskim koncie i mam od cholery wlochow wszedzie. normalnie italiano vero ale spotkalem tez "znajoma twarz" z forum na kreglach lolzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znowu włochów nie spotykam, głównie francuzi i niemcy. Polaków idzie spotkać, ale różne mają nastawienie do home. Oczywiście pełno wiary próbuje się ustawiać w jakieś śmieszne pozycje seksualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że pobrałem z USA i grałem tam (recenzje też z tego napisałem). Ale wczoraj wszedłem na europejskim koncie i grałem tam, tylko że każdą lokacje musiałem na nowo pobierać, bo trochę się różniły (nie dużo, ale zawsze trochę), no i ogólnie było wszystko to samo.

To pisałem ja, tylko że nie zerknąłem, że brat był zalogowany, a nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jestem nieobeznany ale jak dostac ten klucz Home ?

Kto pyta nie bladzi wiec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dostać unikatowego e-maila od Sony. Kwestia szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dostać unikatowego e-maila od Sony. Kwestia szczęścia.

Kwestia szczescia;)) mam 4 konta:) i nie dostalem e-maila;/ ale zrobilem wczoraj japan konto:) mam nadzieje ze dostane:)) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, żeby zahaczyć, że chcecie dostawać od nich maile i od ich partnerów też. Bezwiednie zawsze się odznacza te okienka odpowiedzialne za spam. I potem się ludzie dziwią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem spora grupę polaków (arab & others) i okazało się że można fajnie pogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że ten nasz wspólny Dom rozwinie się dopiero wtedy, kiedy wyjdzie jego pełna wersja. Teraz beta jest ograniczona tzn. wielu się skarży na nudę i pustki (tak jak recenzent), bo jest mało jej użytkowników (szczęściarzy, którzy otrzymali kluczyki do Domciu ). Wiadomo jednak, że im więcej ludzi w domu, tym lepsza jest impreza . Trzeba czekać na pełną wersję, a wszystko się samo rozwinie, bo możliwości w Home jest mnóstwo, także każdy znajdzie tam coś dla siebie . Nawet niektóre gry będą wspierane przez Home np. KillZone 2 ma być, czy WarHawk. Będzie fajnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jest mało jej użytkowników

Tu się nie zgodzę - userów jest od groma. Tyle że sensownie pogadać nie ma prawie z kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił już ktoś odpowiedni klub o odpowiedniej nazwie? Chętnie wpadnę na jakiegoś małego bronka.

Btw. Pamiętajmy, że wszystko co teraz robimy, również kluby, zostaną skasowane w pełnej wersji. Mimo to, byłoby przyjemnie się spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobił już ktoś odpowiedni klub o odpowiedniej nazwie? Chętnie wpadnę na jakiegoś małego bronka.

Poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów, dane mi było wczoraj 2 godziny pourzędować w Home.

Cóż mogę dodać od siebie? Głównie to, że zaskoczył mnie sam proces instalacji. Klient beta zajmuje tylko 77 mb. Przy czym po instalacji przeistacza się w 3gb z hakiem. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie sala z grami. Kręgle - załatwiłem jakiegoś cwaniaka, grając w nie 1 raz. Automaty - Echochrome, klon Arkanoida oraz coś a'la Tetris, a także bilard. Do tego dochodzą szachy i warcaby w ogrodzie, z którego prowadzą różne rozwidlenia. Za Echochrome oraz "Arkanoida" dostałem 7 czy 8 nowych itemów do garderoby. Rękawiczki, spodnie, bluzki, buty, czapke.

Niestety dodam też, że widać ewidentnie, iż to dopiero beta. Pomijam liczbę ludzi, bo na godzinę 22 i dalej, były istne tłumy home'owiczów. Natomiast pustki w shopping centre - sklepy jeszcze poblokowane, Theatre też jakoś do mnie nie przemawia. Jak wspominałem na początku, najbardziej podoba mi się pomieszczenie z grami i tyle. Mam nadzieję, że wraz z kolejnymi patchami będą dodawać nowe gry, a także zrobią jakieś tablice rekordów wraz z nickami osób.

Spotkałem też jednego rodaka. Hehe. Akurat grał w Ice Breaker'a (arkanoid), a ja Echochrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wczoraj udało zdobyć się lucz na jeden ze stron Powiem, że grafika jest śliczna, proces tworzenia postaci jest nieźle rozbudowany, tylko mamy na razie mało ciuszków do wyboru (da się to NA RAZIE przeżyć ), instalacja faktycznie mało zajmuje, ale miejsce na dysku i tak jest potrzebne. Wczoraj zagrałem tylko około pół godziny bo było późno, dzisiaj zagram więcej - jak dowiem się czegoś ciekawego napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi też wczoraj udało zdobyć się lucz na jeden ze stron Powiem, że grafika jest śliczna, proces tworzenia postaci jest nieźle rozbudowany, tylko mamy na razie mało ciuszków do wyboru (da się to NA RAZIE przeżyć ), instalacja faktycznie mało zajmuje, ale miejsce na dysku i tak jest potrzebne. Wczoraj zagrałem tylko około pół godziny bo było późno, dzisiaj zagram więcej - jak dowiem się czegoś ciekawego napiszę

Mógłbyś powiedzieć z jakiej strony zdobyłeś klucz do bety home ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze, że reklamuję "konkurencję" Poza tym były tylko trzy, wybierano wczoraj losowe osoby zarejestrowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×